Jump to content



Recommended Posts

1 hour ago, tommybertsen said:

Αποφάσισες να κάνεις αναβάθμιση; :bleh: 

Άντε και ο @PetrosD να παίρνει σειρά :hehe: 

 

Τί λες ρε! Τώρα που έχω στρώσει κατάσταση; Μια χαρά πάει ο 10ετίας 4πύρηνος με 8 GB Ram. Επίσης και το HTPC μια χαρά τα παίζει όλα, εκτός από 265 10bit.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Αποφάσισες να κάνεις αναβάθμιση; :bleh: 

Άντε και ο @PetrosD να παίρνει σειρά :hehe: 

Μια χαρα τα παει ο παππουλης μου ενταξει; και αμα θες να ξερεις σε τοσουςδιαγωνισμους πηρα μερος στο λαμπη αλλα ολα μου τα πηρες (αντε...) ?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Μια χαρα τα παει ο παππουλης μου ενταξει; και αμα θες να ξερεις σε τοσουςδιαγωνισμους πηρα μερος στο λαμπη αλλα ολα μου τα πηρες (αντε...) ?

Και ο δικός μου παππούς στο HTPC μια χαρά τα πάει (Q9400). Αλλά έχω να πάρω μέρος σε διαγωνισμό 2 χρόνια (εξαιρείται αυτός με το Λύρειο όπου ήταν κάτι διαφορετικό). Να είχες παχύτερο ποπό και να κέρδιζες :hehe: 

Link to comment
Share on other sites

Και του χρόνου, ρα.

Πρώτη απόπειρα να πετάξω χαρταετό. Πλήρως αποτυχημένη. Παραλίγο να κόψω το δάκτυλό μου, αφήστε που κατέστρεψα τον χαρταετό (έπεσε και τσακίστηκε, λογικά φτιάχνει).

Άμα το 'χεις......

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Και του χρόνου, ρα.

Πρώτη απόπειρα να πετάξω χαρταετό. Πλήρως αποτυχημένη. Παραλίγο να κόψω το δάκτυλό μου, αφήστε που κατέστρεψα τον χαρταετό (έπεσε και τσακίστηκε, λογικά φτιάχνει).

Άμα το 'χεις......

Ενημερωτικά, ο χαρταετός δεν είναι κάρτα γραφικών...

Spoiler

:hehe: 

Spoiler

Αποτέλεσμα εικόνας για pirate troll

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 53 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Και του χρόνου, ρα.

Πρώτη απόπειρα να πετάξω χαρταετό. Πλήρως αποτυχημένη. Παραλίγο να κόψω το δάκτυλό μου, αφήστε που κατέστρεψα τον χαρταετό (έπεσε και τσακίστηκε, λογικά φτιάχνει).

Άμα το 'χεις......

@DEADLAZARUS

 

πριν 6 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Και ο δικός μου παππούς στο HTPC μια χαρά τα πάει (Q9400). Αλλά έχω να πάρω μέρος σε διαγωνισμό 2 χρόνια (εξαιρείται αυτός με το Λύρειο όπου ήταν κάτι διαφορετικό). Να είχες παχύτερο ποπό και να κέρδιζες :hehe: 

Πας καλα; ξερεις τι ευχεσαι; η Τσαμπα τα καγκελια με τον δικο μου ποπο τα εκανε επιτυχια.. (Τοσα πο στη σειρα χρειαζεται να περιγραφει με ακριβεια) αρα δεν ειναι θεμα φαρδους?    αποδειξη:

 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

 

πριν 25 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Νηστίσιμη καλημέρα.

Μόνον χαλβά από δω και πέρα.

Ωραίο δίστιχο αυτό. Καταγράφεται....

0f29c89a28a37315be62dcd5b37bdaa0_XL.jpg?t=-62169984000

354 μέρες...

-----

80+σήμερα

 

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τα στενά καθίσματα, τα...λάθη, όλα θα διορθωθούν!

 

Παράθεση

Αλλά...σοβαρά τώρα όλα αυτά πρέπει να τα δουν στο δήμο Ηρακλείου. Και το υποσχέθηκε ο Βασίλης Λαμπρινός που ξεκαθάρισε ότι "για το λόγο αυτό κάνουμε και τις πρόβες, μπήκε το κοινό, ήρθε η συμφωνική. Για να δούμε τα λάθη και τις αδυναμίες και να τα διορθώσουμε άμεσα

Ναι, έπρεπε να κάνουν πρόβες και να φέρουν κόσμο για να δουν ότι τα καθίσματα είναι τόσο κοντά τοποθετημένα :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 12/3/2019 at 8:01 ΠΜ, το μέλος idonthave έγραψε:

Καλημέρα

 

0f29c89a28a37315be62dcd5b37bdaa0_XL.jpg?t=-62169984000

354 μέρες...

-----

80+σήμερα

 

 

πριν 6 λεπτά, το μέλος idonthave έγραψε:

καλημέρα..

 

πριν 12 ώρες, το μέλος idonthave έγραψε:

 

Η αγγελία παρακαλώ να κλειδώσει.

 

Υπήρξε πρόβλημα με την υγεία του δίσκου κατά την μεταφορά του backup σε άλλο δίσκο.

  Reveal hidden contents

 

Όταν πήρα το screenshot για τις θερμοκρασίες ήταν στο 100%, αργότερα κατά την διαδικασία του backup

παρατήρησα σκαμπανεβάσματα και κολλήματα κατά την μεταφορά των αρχείων.

Από το 100% έφτασε στο 69% σε διάστημα 5 ωρών, πάπαλα ο δίσκος :rip: κι ένας μέρος του backup 

 

680879332_1gold12marchb.thumb.jpg.a82911e01bb6da0a73f0d76561079717.jpg   432399212_1gold69.thumb.jpg.4fe2c0d15be9e981f288d599df60f9c6.jpg

 

τα σκάγια πήραν κι έναν samsung 860 evo 2tb καθώς ξεχάστηκα και τον κούμπωσα με το pc αναμμένο, μετά δεν φαινόταν πουθενά ο δίσκος 

στα win (Μόνο στο ubuntu φαινόταν), μετά από προσπάθειες κατάφερα και δούλεψε πάλι!!!

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

On 9/3/2019 at 8:12 ΠΜ, το μέλος honda22 έγραψε:

Καλημέρα τριήμερο ?

είπες καλημέρα μια φορά!

leave the mornings for us...

:rofl:

βροχή, κρύο, αεροπλάνα, δίσκοι χαλάνε....:bleh:

 

-----------------------------------------------------------------------

πριν 26 λεπτά, το μέλος honda22 έγραψε:

aoe4O13_700b.jpg

@honda22 καλημέρες

72eff59fdf66bf261cf3529e6ee5db83.jpg      %CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%AD%CF%81%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%B5%CF%85%CF%84%CF%85%CF%87%CE%AE%CF%82-%CE%B7%CE%BC%CE%AD%CF%81%CE%B1-120301861.jpg

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.