Jump to content


Recommended Posts

πριν 1 ώρα, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Καλημέρες και στα μούτρα σας. Λονδίνο γίναμε. Άιντε από κει :hehe: 

Καλμ ντηαρ αηβ σετ δε κετλ, λετς χαβ ε καπ οφ τι αντ ντισκας γουτ μποδερς γιου σο μπαντλι δεν.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Τι μεν και δεν μωρε ενοχλειται ο συναδελφος λογω του ασχημου καιρου.. γουατ ικζακτλι καν γιου νοτ (σπλην)αντερσταντ να ουμ ?

 

Δε γουεδερ μα ντηαρ, δε γουεδερ ισ αμπσολουτλι μαρβελους. Ιτ χαζ φιου ντριζλς χηρ αν δερ, χαζ σαμ σαουερζ μπατ δατ γκλοριους σανσαην φρομ ταημ το ταημ ιζ ρεαλι γουορθ δε γουετ φητ.

 

ÎÏοÏέλεÏμα εικÏÎ½Î±Ï Î³Î¹Î± like a sir

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!

 

Να μην γιορτάζεις και να δέχεσαι ευχές...  αξία ανεκτίμητη! Χρόνια πολλά @DEADLAZARUS!!! :p

 

Σημείωση: Μου είναι λίγο δύσκολα στην ανάγνωση τα greeklish αλλά τα αγγλικά με ελληνικούς χαρακτήρες (Engreek?!!) είναι ακόμα πιο δύσκολα!!!

Έγινε επεξεργασία από TopCLR
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος TopCLR έγραψε:

Σημείωση: Μου είναι λίγο δύσκολα στην ανάγνωση τα greeklish αλλά τα αγγλικά με ελληνικούς χαρακτήρες (Engreek?!!) είναι ακόμα πιο δύσκολα!!!

Σου πήρε και σένα α μινιτ ορ σοου για να τα διαβάσεις; :bleh: 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Σου πήρε και σένα α μινιτ ορ σοου για να τα διαβάσεις; :bleh: 

Ο γιές!!!

Ανάγνωση Ελληνικά -> Κατανόηση Αγγλικά -> Μετάφραση Ελληνικά, μου είναι δύσκολη η διαδικασία. Μάαλον έχω πρόβλημα με το MTP (Multi Threaded Performance) του εγκεφάλου μου και δουλεύει σε ST (Single Thread)!!! :p

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος TopCLR έγραψε:

Ο γιές!!!

 

Ποιος είναι ο γιές; ( I know I know :shifty: )

 

πριν 3 λεπτά, το μέλος TopCLR έγραψε:

 Ανάγνωση Ελληνικά -> Κατανόηση Αγγλικά -> Μετάφραση Ελληνικά, μου είναι δύσκολη η διαδικασία. Μάαλον έχω πρόβλημα με το MTP (Multi Threaded Performance) του εγκεφάλου μου και δουλεύει σε ST (Single Thread)!!! :p

Ram χρειάζεσαι, μέχρι να φτάσεις στη μέση της πρότασης, αρχίζει το buffering στον σκληρό σου και έχεις ξεχάσει και τι διάβασες έως τότε :hehe: 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για τα Αγγλικά μου "Οου γιές" έπρεπε να γράψω.

Κατάλαβα, χρειάζομαι αναβάθμιση αλλά είμαι και παλιό μοντέλο, δεν ξέρω αν υπάρχει συμβατή RAM για εμένα. Ίσως βάλω SSD (αν έχω συμβατή σύνδεση) για να βελτιωθώ!!! :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Πισσ οφφ, ωρέ.

Βερυ λονγκ ταιμ νοτ σι. Αι μαστ τραι αγκαιν ντις θρεντ.

kalimeraaaaaaa......

 

Περνάω υπέροχα στην τοποθεσία "το γραφείο μου". Ιν φακ(τ), περνάω τόσο καλά, που θα κατέβω κι αύριο.

Οου, γιες.

 

Spoiler

Μαμώ το στανιό μου με τη δουλειά που διάλεξα#@5!(&γιγιγφισδοιφοσδφιοφσπιγ:p...

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Πισσ οφφ, ωρέ.

Βερυ λονγκ ταιμ νοτ σι. Αι μαστ τραι αγκαιν ντις θρεντ.

kalimeraaaaaaa......

 

Περνάω υπέροχα στην τοποθεσία "το γραφείο μου". Ιν φακ(τ), περνάω τόσο καλά, που θα κατέβω κι αύριο.

Οου, γιες.

 

  Hide contents

Μαμώ το στανιό μου με τη δουλειά που διάλεξα#@5!(&γιγιγφισδοιφοσδφιοφσπιγ:p...

 

 

4ΚΣ με Κυριακή μέΣΑΝΑΤΑΝΑΤΑΤΑΛΕΛΕ woooohoooo

 

Μετα sweet home Alabama.

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα έμαθα ότι στην αμερική ,κάποιες εταιρίες, έχουν βάλει όριο στο καλωδιακό ίντερνετ . 1 ΤΒ το μήνα . Λέτε να έρθει και σε εμάς ? για dsl δεν γνωρίζω τι συμβαίνει . 

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος iseeklife έγραψε:

Μόλις τώρα έμαθα ότι στην αμερική ,κάποιες εταιρίες, έχουν βάλει όριο στο καλωδιακό ίντερνετ . 1 ΤΒ το μήνα . Λέτε να έρθει και σε εμάς ? για dsl δεν γνωρίζω τι συμβαίνει . 

 

giphy.gif

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.