Jump to content


Recommended Posts

πριν 16 ώρες, το μέλος salde έγραψε:
  • Καλώς όρισες!
  • Πόσο θράσος! Να κατηγορεί την καλημέρα του ανθρώπου, ποιος; Ο τελειότερος μετρητής ακριβείας lockdown παγκοσμίως. Αυριο πάω Αράχωβα γράφει, σε 10 μέρες αυστηρό λοκδάουν στην Βοιωτία. Ετοιμαστείτε στην Αρκαδία πατριώτες. σίγουρα έχει έρθει κι Ομόνοια γιατί γράφουν σήμερα για κεντρικό τομέα αθηνών. Χόντα, μεγάλε, πες μας πού θα είσαι αύριο να τους προετοιμάσουμε. Κορωνόμετρο «Χόντας». 
  • Αρχηγούλη, κι εμείς χαρήκαμε με την επιστροφή του ασώτου. Ήρεμα με τα τζιφς, 140 ίντσες οθόνη χρειαζόμαστε για να χωρέσει η γάτα.
     

 

 

ImgSrc-12-7.jpg
WWW.IN.GR

Οι σχετικές επίσημες ανακοινώσεις αναμένονται τις επόμενες ώρες από τη Γενική Γραμματεία Πολιτικής Προστασίας.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

μια δρασκελιά από Βυτίνα. Νομίζω Δεκέμβριο είναι οι ελιές εκεί, ενώ όλους τους προηγούμενους μήνες ήταν χαμηλά, τους ήρθαν μονομιάς τα κρούσματα με τους εποχικούς που τους στοίβαζαν 20-20 σε κάτι δωματιάκια.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 31 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Τί έγινε; Σε τί φάση είστε; Όλα καλά;

 

Περιμένουμε να χιονίσει μπας και δούμε άσπρη μέρα.

Κατά τα άλλα, μια χαρά χάλια μαύρα.

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, p55 said:

Περιμένουμε να χιονίσει μπας και δούμε άσπρη μέρα.

Κατά τα άλλα, μια χαρά χάλια μαύρα.


Όχι ρε συ λυπήσου με. Δεν έχω βάλει πετρέλαιο, θα με κρεμάσουν ανάποδα έτσι και χιονίσει εδώ. Γράφουν στη Μαδρίτη έδειξε -25, παρακαλάω να διάβασα λάθος.

Εκτός αυτού, όχι χάλια τώρα. Να ετοιμάσεις σε παρακαλώ κάποιο περιποιημένο τζίφι, να το βάλεις εδώ το Σάββατο, έχουμε γιορτούλα μεγάλη στο ΠΟΘ την Κυριακή. Δύο τζίφια ξεχωριστά, γιατί είναι κι ο Ούλτρας. Πανηγύρι.
Το ένα θα το ανεβάσεις από το Σάββατο, Κυριακή ο αρχηγούλης κι εγώ θα λείπουμε, τον πάω Αγρίνιο να μεταλάβει που θέλει.

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

Πουλάω i7 920 μπρο. 19.000 BTU μπρο.  

Με 12G triple chanel Mushkin Enchanced. Ψήσου. 

Να μην του πουλήσω εγώ έναν 8700Κ για να γίνει και με λιγότερα φράγκα; :bleh: 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Να μην του πουλήσω εγώ έναν 8700Κ για να γίνει και με λιγότερα φράγκα; :bleh: 

 

Δεν είχα σκοπό να ζητήσω πανω απο 100 για cpu/ram/mobo και ίσως gpu από τον Σάλδιο.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

Δεν είχα σκοπό να ζητήσω πανω απο 100 για cpu/ram/mobo και ίσως gpu από τον Σάλδιο.

Τζάμπα του τα δίνεις, τον κοροϊδεύεις γιατί μετά θα τα δώσει στο ρεύμα, τς τς τς. 

Ενεργειακό τζάκι είναι ο 8700Κ μου σε σχέση με τον θερμοσυσσωρευτή σου :p 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.