Jump to content



Recommended Posts

πριν 1 ώρα, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Φώτο ορ ιτ ντιντντ χάπεν :p 

Έπεσε λάδι στο κινητό και δεν μπορώ να βγάλω φωτογραφίες (και να έβγαζα, δηλαδή, θολές θα ήταν. Θα έμοιαζε η κοπέλα με τη θεια μου τη Θανάσαινα?)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, tommybertsen said:

Και η δική μου διαβάζει αλλά δεν έχουμε τέτοια προβλήματα. Μάλλον επειδή δεν έχουμε ελπίδα για Κλοντιες Σουιφερ (pun intended ) και Κειτς Μπεκινσειλς :p

 

Έτσι έλεγε κι ο άλλος, και είδες πώς την πάτησε :)

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

?

Μπάαα...! Φταίει που το κινητό/tablet (ότι είναι τέλος πάντων) δεν έχει καλά fps. Αν το έτρεχε σε 120hz ο σταυρός θα ήταν κανονικός και όχι αγκυλωτός!!! :p

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Θαρρώ πως γίνεται σεισμός...

Ελπίζω να μην είναι ιδέα μου γιατί τότε σίγουρα κάτι δε πάει καλά ?

 

Yup. Κουνηθήκανε πιατοπότηρα.

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

6,6 είδα κάπου αλλά δεν λέει που. Εδώ ήταν απλά αισθητός, δεν σηκώθηκα καν από την καρέκλα.

Edit; 

Παράθεση

Σεισμός μεγέθους 6,6 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ σημειώθηκε στη θαλάσσια περιοχή του Ιονίου, νοτιοδυτικά της Ζακύνθου, σύμφωνα με την εκτίμηση του Ευρωμεσογειακού Ινστιτούτου.

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω εβλεπα το swat 2003 στο τελος πιστολιδια εκρηξεις ,αρχιζει να κουναει λεω ποπο ταινιαρα im so immersed.Δυο sec αργοτερα τρυπωσα κατω απο το γραφειο.Κουνησε αρκετα και για αρκετη ωρα.

 

Έγινε επεξεργασία από jesus
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.