Jump to content


- AMD "Navi" and "Vega2"( Radeon VII GPU, Q1 2019) - φήμες, πληροφορίες κτλ..


Recommended Posts

12 hours ago, GoMaR said:

Κανονικα το πρωτο release των turing επρεπε να ηταν με τα χαρακτηριστικα των σουπερ.

Εγώ Ιασωνα περιμένω μια RTX 8000 Quadro για την δουλεια. Ευελπιστώ για το sim-gun να είναι πιο δυνατή από την 2080 ti, σκεφτόμασταν για GV100 αλλά η τιμή ήταν εξωπραγματικη σχεδόν διπλάσια.... 

Link to comment
Share on other sites

https://www.guru3d.com/articles-pages/msi-radeon-rx-5700-xt-gaming-x-review,1.htmlα

Εξαιρετική κάρτα (καμιά σχέση με την evoke). Silent, σχετικά κρύα και με καλές επιδόσεις.

Λίγο στην κατανάλωση τα χαλάει, αλλά δεν χάλασε ο κόσμος.

Α, τρώγεται και από πλευράς εμφάνισης.

Good, good.

Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Λίγο στην κατανάλωση τα χαλάει, αλλά δεν χάλασε ο κόσμος.

 

Αν την είχες στην κατοχή σου θα χαλούσε ο κόσμος όλος και θα την υποβάθμιζες σε σκέτη 5700. Μην λες ανακρίβειες :hehe: 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Αν την είχες στην κατοχή σου θα χαλούσε ο κόσμος όλος και θα την υποβάθμιζες σε σκέτη 5700. Μην λες ανακρίβειες :hehe: 

Θα πάρω amd στο τέλος και θα βγει intel. Μια που λες τα περί υποβάθμισης;):hehe:...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

https://www.gamersnexus.net/hwreviews/3518-xfx-rx-5700-xt-thicc-ii-ultra-review-benchmark

 

Μείνετε μακριά...

Πόσο πιο απλά να το πει ο Steve.

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.guru3d.com/news_story/powercolor_starts_teasing_liquid_cooled_5700_xt_liquid_devil.html

 

Να μια ενδιαφέρουσα, από κάθε άποψη, κάρτα. Αναμένουμε την κυκλοφορία της και τα reviews.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή με ενδιαφέρει η RX 5700 XT θα ήθελα να ρωτήσω μερικά πράγματα..
1. Σε 1440p 144hz μπορώ να παίζω?
2. ο encorder έχει βελτιωθεί?
3. Ποιες υλοποιησεις είναι η καλύτερες?


Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος Darap21 έγραψε:

Επειδή με ενδιαφέρει η RX 5700 XT θα ήθελα να ρωτήσω μερικά πράγματα..
1. Σε 1440p 144hz μπορώ να παίζω?
2. ο encorder έχει βελτιωθεί?
3. Ποιες υλοποιησεις είναι η καλύτερες?


Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αν διαβάσεις τα review και δεις συγκριτικά (έχει άπειρα), θα καταλάβεις. Επίσης, έχεις ανοίξει κι ένα θέμα. Γιατί δεν κάνεις εκεί τις ερωτήσεις σου; Για τις υλοποιήσεις δεν θα σου απαντήσει κανείς. Τα review, μιλάνε. Αν κάποιος τύχει και έχει μια από αυτές, καλώς. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που έχει παρόμοιες επιδόσεις με κάρτες που έχουν κλείσει 3 χρόνια ζωής, αν δεν την δώσει στα 50-70€ δεν ξέρω καν αν θα έπρεπε να υπάρχει σαν είδηση διαφορετικά….

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Havic έγραψε:

Από την στιγμή που έχει παρόμοιες επιδόσεις με κάρτες που έχουν κλείσει 3 χρόνια ζωής, αν δεν την δώσει στα 50-70€ δεν ξέρω καν αν θα έπρεπε να υπάρχει σαν είδηση διαφορετικά….

Σε ποια καρτα αναφερεσαι;

 

Οκ το ειδα.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.