Jump to content



- AMD "Navi" and "Vega2"( Radeon VII GPU, Q1 2019) - φήμες, πληροφορίες κτλ..


Recommended Posts

άσχετο παιδιά αλλά εγώ έχω ακόμα μαύρες οθόνες σε κάποια παιχνίδια. Στο F12019 kai f12020 μου κάνει και στα δύο ,μαύρες οθόνες . Μπορεί να είναι το παιχνίδι . Μου αρέσει ότι στους οδηγούς το αφαιρέσανε από τη λίστα με τα προβλήματα . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, iseeklife said:

άσχετο παιδιά αλλά εγώ έχω ακόμα μαύρες οθόνες σε κάποια παιχνίδια. Στο F12019 kai f12020 μου κάνει και στα δύο ,μαύρες οθόνες . Μπορεί να είναι το παιχνίδι . Μου αρέσει ότι στους οδηγούς το αφαιρέσανε από τη λίστα με τα προβλήματα . 

 

εμένα μου έχει κρασάρει που και που το παιχνίδι f1 20 έτσι στα καλά του καθουμένου ....

και το black desert όταν πάω να το κλείσω πετάει μπλε οθόνη xoaxoaxoaoxaoxo

 

δεν ασχολούμαι πλέον αφού θα την αλλάξω μέχρι τα Χριστούγεννα ότι είναι κοντά στο budget μου 6800xt ή 6900xt μέχρι ~400 ευρώ μετά είναι κοροϊδία

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

θα την αλλάξω μέχρι τα Χριστούγεννα

Πωλείται Vega64 σε άριστη κατάσταση και με τέλειο driver support από την κορυφαία ομάδα προγραμματιστών της AMD.

:hehe::p

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
7 hours ago, yanni said:

 

μένει να δούμε τι πραγματικά έχει ετοιμάσει !

μακάρι να έχει κάρτες για όλα τα πορτοφόλια !

 

θέλω κάτι στα 350 ευρώ άντε 400 βαριά βαριά !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@yanni έβαλα ότι γελάω διότι νόμιζα ότι έβαλες το παρακάτω λινκ

 

AMD-Radeon-RX-6900XT-Jay.jpg
VIDEOCARDZ.COM

AMD Navi 21 with boost clock up to 2577 MHz? According to Igor Wallossek from Igor’sLAB, a ‘very special board partner’ graphics card...

 

 

καλά είναι να τα αφήσω τα Mhz ?

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

έχω τους τελευταίους οδηγούς και πριν από λίγες μέρες ξαναξεκίνησαν οι μαύρες οθόνες . Μια φορά στο παιχνίδι όταν το ξεκινούσα και μια στην επιφάνεια εργασίας . Πρέπει να κάνανε πατάτα πάλι. 

Link to comment
Share on other sites

AMD-Radeon-Instinct-MI100_CDNA-GPU_Arctu
WCCFTECH.COM

AMD has filed a patent for something that everyone knew would eventually happen: an MCM GPU Chiplet design. Spotted by LaFriteDavid over at Twitter and published on Freepatents.com, the...

 

AMD-Navi-GPU-Launching-in-2018-Could-Be-

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Γεια σας παίδες . Έχω αλλάξει τρεις οδηγούς , τους τρεις τελευταίους , και μου βγάζει μαύρες οθόνες και στους τρεις . Τώρα στον καινούργιο μου βγάζει κάθε οκτώ μέρες .Ελπίζω να μην είμαι μόνο εγώ . 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.