Jump to content



- AMD "Navi" and "Vega2"( Radeon VII GPU, Q1 2019) - φήμες, πληροφορίες κτλ..


Recommended Posts

1 hour ago, iseeklife said:

Γεια σας παίδες . Έχω αλλάξει τρεις οδηγούς , τους τρεις τελευταίους , και μου βγάζει μαύρες οθόνες και στους τρεις . Τώρα στον καινούργιο μου βγάζει κάθε οκτώ μέρες .Ελπίζω να μην είμαι μόνο εγώ . 

 

Δώσε λίγο παραπάνω info. Σε ποια φάση σου βγαίνουν οι μαύρες. Έχεις OC?  Με τι καλώδιο. Σε ένα παιχνίδι ή σε όλα? Στο desktop?

Με 20.12.1 adrenaline, στο warzone δεν έχω προβλήματα την τελευταία περίοδο.

 

On 1/3/2021 at 3:47 PM, yanni said:

Καλά δεν θεωρώ ότι υπάρχει περίπτωση να το δούμε αυτό σε κάρτες gaming. Σε compute παίζει, αλλά σε gaming δεν νομίζω.

 

Και όμως. Στην επόμενη (το πολύ μεθεπόμενη) γενιά καρτών γραφικών, όλες θα είναι MCM design.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 30 λεπτά, το μέλος gdp77 έγραψε:

Δώσε λίγο παραπάνω info. Σε ποια φάση σου βγαίνουν οι μαύρες. Έχεις OC?  Με τι καλώδιο. Σε ένα παιχνίδι ή σε όλα? Στο desktop?

Με 20.12.1 adrenaline, στο warzone δεν έχω προβλήματα την τελευταία περίοδο.

στην επιφάνεια εργασίας μου το κάνει . μέχρι στιγμής δεν μου το κάνει σε παιχνίδια. μόνο στο f1 2020 kai f1 2019 έχω πρόβλημα . 

oc δεν κάνω . ότι κάνουν οι οδηγοί . για το καλώδιο δεν καταλαβαίνω, τι εννοείς ? 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.