Jump to content



Assetto Corsa Competizione special events


liakjim

Recommended Posts

Τραγικό το soundtrack, είναι και Metallica...

 

Είδα και το βιντεο με ένα απ τα 1:52.ΧΧ και έπαθα σοκ, τα παληκάρια είναι μηχανές, εγώ είμαι λίγο χούλιγκαν μπροστά τους. Τα ξέρω τα λάθη μου, αλλά δεν έχω χρόνο για άπειρη προπόνηση ξανά και ξανά κι έτσι απλώς το διασκεδάζω όσο πιο σοβαρά μπορώ.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος konnos έγραψε:

Τραγικό το soundtrack, είναι και Metallica...

 

Είδα και το βιντεο με ένα απ τα 1:52.ΧΧ και έπαθα σοκ, τα παληκάρια είναι μηχανές, εγώ είμαι λίγο χούλιγκαν μπροστά τους. Τα ξέρω τα λάθη μου, αλλά δεν έχω χρόνο για άπειρη προπόνηση ξανά και ξανά κι έτσι απλώς το διασκεδάζω όσο πιο σοβαρά μπορώ.

 

Ναι, ακριβώς αυτό. Αλλά νιώθω ότι υπάρχει βελτίωση σε αυτόν τον τομέα. 

 

Όσα περισσότερα laps κάνω , τόσο με πωρώνει αυτό το sim. Το αμάξι είναι ζωντανό και τα physics έχουν τρελό βάθος. 

Να ο γύρος από τον 3ο 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος liakjim έγραψε:

 

Ναι, ακριβώς αυτό. Αλλά νιώθω ότι υπάρχει βελτίωση σε αυτόν τον τομέα. 

 

Όσα περισσότερα laps κάνω , τόσο με πωρώνει αυτό το sim. Το αμάξι είναι ζωντανό και τα physics έχουν τρελό βάθος. 

Να ο γύρος από τον 3ο 

 

 

Μπράβο jim, ούτε ένα λαθάκι!

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου Hotstint στο Nurburgring. Χρησιμοποίησα το v1 setup του @liakjim αλλά του γέμισα βενζίνη. Όταν το δοκίμασα με άδειο τεπόζιτο ήταν παράξενο, αλλά όταν έβαλα λίτρα έγινε ωραίο! :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Μακάρι να ήμουν εγώ Άρη.

Είναι ο αυτήν την στιγμή 3ος στο leaderboard.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ούπς, δεν διάβασα την τελευταία φράση?

Πάντως είμαι σίγουρος ότι και άλλοι που πάνε λίγο ποιο αργά μπορεί να φαίνεται ότι δεν κάνουν λάθη...

Είναι πολύ δύσκολο να καταλάβεις που (και γιατί) μπορεί να κερδίζει ο άλλος κάποια δέκατα!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.