Jump to content


Cd-key stores, παιχνίδια άξια προσοχής


tommybertsen

Recommended Posts

πριν 16 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

To thief το είχα κερδίσει στο steamgifts, το Hitman το πήρα 12€ πριν κάνα δύο βδομάδες και το divinity δεν με ενδιαφέρει. 

Καλοπαίχνιδα το 2025 που θα τα παίξεις ? 

Πήρα το hitman φθηνότερα?....

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω άμα αυτό είναι το σωστό topic αλλά

 

Star Wars Battlefront 2 4,80$ στο αμερικάνικο amazon

https://www.amazon.com/dp/B071H7Z1DT

 

Κλειδί για origin είναι, το μόνο που χρειάζεται είναι να βάλετε προσωρινά μια αμερικανική διεύθυνση κατοικίας και μπορείτε να το αγοράσετε. Εγώ το τσίμπησα και ενεργοποιήθηκε χωρίς πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, tommybertsen said:

Έχει campaign αυτό ή πρέπει να μπω online για πίου πίου κατευθείαν;

 

Έχει αλλά είναι μικρό σε διάρκεια.

Σε αυτή την τιμή δεν νομίζω οτι θα το μετανιώσει κανείς, και το bf1 το αγόρασα μόνο για το campaign μιας και δεν επενδύω χρόνο σε multiplayer παιχνίδια πλέον.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 21/12/2018 at 1:52 ΜΜ, το μέλος rip_noob έγραψε:

Δεν ξέρω άμα αυτό είναι το σωστό topic αλλά

 

Star Wars Battlefront 2 4,80$ στο αμερικάνικο amazon

https://www.amazon.com/dp/B071H7Z1DT

 

Κλειδί για origin είναι, το μόνο που χρειάζεται είναι να βάλετε προσωρινά μια αμερικανική διεύθυνση κατοικίας και μπορείτε να το αγοράσετε. Εγώ το τσίμπησα και ενεργοποιήθηκε χωρίς πρόβλημα.

Βλέπω ότι δεν έχει PayPal. Είναι safe να προχωρήσω δηλαδή με ψευδή στοιχεία;

Link to comment
Share on other sites

On Fri Dec 21 2018 at 9:38 ΜΜ, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Έχει campaign αυτό ή πρέπει να μπω online για πίου πίου κατευθείαν;

Έχει campaign αλλά είναι μικρό. Δεν είναι κακό αλλά δεν θα πεις και "ουαου". Περνάει ευχάριστα ο χρόνος πάντως.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, tommybertsen said:

Βλέπω ότι δεν έχει PayPal. Είναι safe να προχωρήσω δηλαδή με ψευδή στοιχεία;

 

Μια δευτερεύουσα διεύθυνση αμερικής θα βάλεις μόνο και μετά την αγορά την διαγράφεις, αυτό έκανα εγώ τουλάχιστον.

Πιο ασφαλές από το amazon πιστεύω οτι δεν υπάρχει αυτή τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα ασφάλειας το αναφέρω επειδή βάζεις στοιχεία κάρτας με ψεύτικα στοιχεία διεύθυνσης. Η κάρτα κάνει μπαμ ότι δεν είναι από Αμέρικα αλλά οκ, μπορεί να είσαι διακοπές :hehe:

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, tommybertsen said:

Το θέμα ασφάλειας το αναφέρω επειδή βάζεις στοιχεία κάρτας με ψεύτικα στοιχεία διεύθυνσης. Η κάρτα κάνει μπαμ ότι δεν είναι από Αμέρικα αλλά οκ, μπορεί να είσαι διακοπές :hehe:

 

 

Μπα μην αγχώνεσαι, τα λεφτά μας θέλουν μόνο ο Bezos και η EA ?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μου έβαλε την αγορά σαν pending και δεν ολοκληρώθηκε (λέει " Pending Verification " )
. Δεν μπορώ να πω ότι μου αρέσει αυτό που συνέβη και δεν μπορώ να κάνω και cancel order. Δεν με έχει χρεώσει ωστόσο

edit: Άργησε κάνα 10λεπτο αλλά έστειλε κωδικό

Link to comment
Share on other sites

πριν 49 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Μου έβαλε την αγορά σαν pending και δεν ολοκληρώθηκε (λέει " Pending Verification " )
. Δεν μπορώ να πω ότι μου αρέσει αυτό που συνέβη και δεν μπορώ να κάνω και cancel order. Δεν με έχει χρεώσει ωστόσο

edit: Άργησε κάνα 10λεπτο αλλά έστειλε κωδικό

Ευτυχώς, γιατί σ' έβλεπα να φωνάζεις το διαχρονικό ''φονιάδες των λαών, Αμερικάνοι'':p....

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Όχι εντάξει. Κατεβαίνει τώρα :bleh: 

Meanwhile, το Batman Arkham Knight Premium στα 3.39€

https://www.cdkeys.com/pc/games/batman-arkham-knight-premium-edition-pc-cd-key-steam

Ε το λες και δωρεάν :hehe: (η κανονική έκδοση παίζει στο εξωφρενικό ποσό του 1.99€ :woot:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Όχι εντάξει. Κατεβαίνει τώρα :bleh: 

Meanwhile, το Batman Arkham Knight Premium στα 3.39€

https://www.cdkeys.com/pc/games/batman-arkham-knight-premium-edition-pc-cd-key-steam

Ε το λες και δωρεάν :hehe: (η κανονική έκδοση παίζει στο εξωφρενικό ποσό του 1.99€ :woot:

Πάνε πάρε το bf1, ωρέ. Γονατιστός σε παρακαλώ τόσον καιρό. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν το θέλω ρε συ, πως να το κάνουμε. Ούτε με 1€ δεν το αγοράζω, δεν πρόκειται να παίξω συνδυασμένα σε team. Δεν υπάρχει περίπτωση, ούτε μπορώ να ακούω κράξιμο από τους "pro" του παιχνιδιού, τα έχω ξεπεράσει αυτά.

Το Battlefront II το πήρα για το χαβαλέ, θα παίζω μόνος μου εννοείται αν παίξω. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Δεν το θέλω ρε συ, πως να το κάνουμε. Ούτε με 1€ δεν το αγοράζω, δεν πρόκειται να παίξω συνδυασμένα σε team. Δεν υπάρχει περίπτωση, ούτε μπορώ να ακούω κράξιμο από τους "pro" του παιχνιδιού, τα έχω ξεπεράσει αυτά.

Το Battlefront II το πήρα για το χαβαλέ, θα παίζω μόνος μου εννοείται αν παίξω. 

Ψιτ, οι δύο μας θα παίζουμε. Οι υπόλοιποι έχουν μετακομίσει στο v. Και όχι, δεν θ' ακούσεις τα σχολιανά σου. Για χαβαλέ παίζουμε. Δεν είμαστε pro.

Κι εγώ μόνος μου παίζω τις τελευταίες μέρες.

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Ψιτ, οι δύο μας θα παίζουμε. Οι υπόλοιποι έχουν μετακομίσει στο v. Και όχι, δεν θ' ακούσεις τα σχολιανά σου. Για χαβαλέ παίζουμε. Δεν είμαστε pro.

Κι εγώ μόνος μου παίζω τις τελευταίες μέρες.

Νοπ

  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.