Jump to content



Recommended Posts

Αν είσαι μαθημένος σε first person και είσαι τύπος παίχτη που κινείσαι άνετα μέσα στο χάρτη, δεν θα σου πάρει πολύ χρόνο να το τελειώσεις. Δεν είναι και κανά σεναριακό υπερθέαμα, αλλά εμένα μου άρεσε. Γενικά σπάνια θα παίξω multiplayer αν και σε γενικές γραμμές πέρασα πιο ωραία στο multiplayer παρά στο single. Τώρα για 5€, νομίζω αξίζει για τις χριστουγεννιάτικες διακοπές.

 

Εναλλακτικά βλέπω και το Premium Pass στα 12,50€ που έχει 4 επιπλέον expansions.

Έγινε επεξεργασία από trib
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, trib said:

https://www.origin.com/deu/en-us/store/deals/blackfriday

 

Όποιος δεν έχει παίξει BF1, ε δεν υπάρχει καλύτερη ευκαιρία. 5€ κοστίζει πλέον. 

Μόνο για single player αξίζει τον κόπο?

 

edit: Πρέπει να κάνω κι ένα refresh πριν ποστάρω :)

Έγινε επεξεργασία από minast
Link to comment
Share on other sites

Τελικά ναι, είναι απατεώνες!

Εγώ είχα μπανίσει αυτό (είχα κάτσει και τα είχα δει διεξοδικά όλα Κυριακή βράδυ).

 

https://www.plaisio.gr/desktop-laptop/laptops/all-laptops/HP-Omen-X-Laptop-17-ap008nn-3DL88EA.htm

 

Όχι για κάναν άλλο λόγο, να το βάλω 24/7 για cryptomining να δω πώς αποδίδει.

Τώρα, το γιατί είναι απατεώνες: 

 

1. Το συγκεκριμένο έλεγε εκθεσιακό, διαθέσιμο μόνο στα καταστήματα. Τώρα, απλά βλέπεις ότι από 3000->1299 και απλά δεν πρόλαβες (δεν φαίνεται ότι δεν το είχε ποτέ διαθέσιμο για online και υπήρχε μόνο εκθεσιακό).

2. Δευτέρα πρωί 8:30 υπήρχε, 9 ανοίγει το κατάστημα, 10 η ώρα δεν υπήρχε κανένα στο site που το κοίταξα (είχε εξαντληθεί). Τι διάολο, έτρεξαν όλοι στα 5-6 καταστήματα που ήταν διαθέσιμο και το πήραν πρωί πρωί? ΚΑΙ ΣΤΑ 6???? Όλοι έχουν 1300 έτοιμα για laptop????

 

Η άλλη μεγάλη απάτη που παρακολουθώ είναι iphone x από 1199 -> 999 λέει ο ένας, και από 1099 -> 999 ο άλλος, και στο skroutz έχει 860 (και με 900 παίζει παντού). Black friday θα ήταν στα 800 (ένα 20%).

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Thresh86 said:

δεν αποκλείω καθόλου τους εμπόρους-υπαλλήλους καταστημάτων που κάνουν side jobs

 

 

 

 

 

Το οποίο είναι αιτία απόλυσης, διότι προκαλεί αλγεινή εντύπωση στους πελάτες το να ψωνίζει ο υπάλληλος ωσάν λιμάρι (έχω παράδειγμα NIKE στο McArthur που το χω δει μπροστά μου :p ).

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

αμ δε το παίρνουν πρέφα οι πελάτες , δεν χρειάζεται να γίνει φόρα παρτίδα, παίρνουν και με σχετική έκπτωση, ίσως

μπορούν να γλυτώσουν και το κάτι παραπάνω, στόχοι πιάνονται , φπα νταξ , world keeps spinning 

 

Κάτι τέτοιο είχα ψυλλιαστεί όταν είδα 5 Sony A5100 αγορασμένες όλες την ίδια ημέρα απο το ίδιο κατάστημα , πώληση ως μτχ , σε εξαιρετικές τιμές 

κ.ο.κ 

 

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος sotiris έγραψε:

Τι διάολο, έτρεξαν όλοι στα 5-6 καταστήματα που ήταν διαθέσιμο και το πήραν πρωί πρωί? ΚΑΙ ΣΤΑ 6???? Όλοι έχουν 1300 έτοιμα για laptop????

 

Ναι

  • Agree 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Thresh86 said:

δεν αποκλείω καθόλου τους εμπόρους-υπαλλήλους καταστημάτων που κάνουν side jobs

 

 

 

 

Περιστατικο χθεσινο σε γνωστο μαγαζι αλυσιδας που εχει "τρελες" προσφορες.Πακεταρισμενο εντελεχως αλλα εκανε μπαμ οτι ηταν used προσφορα για πωληση Playstation3 παρακαλω.  :D:D:D

Πεθανα στο γελιο.1000% side job σκουριαζε σε κανα παταρι υπαλληλου.

Ειπα να μπω να ρωτησω τιμη για πλακα.Σιγουρα παντως θα βρεθει κοροίδο γονέας η παππους-γιαγια ...

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

Εγω βλέπω παντος κριση κρίση αλλα χρήμα ρεει άφθονο σε προσφορές........... τωρα εσυ που μου λες για ps3 εγω εχω ενα τσιπαρισμενο με 750gb μεσα και 1tb εξω με πανω απο 200 και παιχνιδια απο ps1,ps2 nes snes και playstore μεσα πανω απο 200 παιχνίδια εσυ ανα ειχες ενα τέτοιο ποσο θα το έβαζες για πώληση?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος astrolabos έγραψε:

Δε λαμβάνεις υπόψη τις πιστωτικές κάρτες και τις δόσεις.

Αν και προτιμώ να τα σμπρώχνω τα λεφτά (όλα τα λεφτά, όλα τα κιλά), οι δόσεις είναι μια κάποια λύσις. Αρκεί να μην το παρακάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Η πιστωτικές ειναι δίκοπο μαχαιρι και μονο σε μεγαλη αναγκη οπως εγω που μου χάλασαν ψυγείο και πλυντήριο μαζι........εκει τον drink κανονικά.....αλλα αν γινει στραβή και μείνεις χωρίς δουλεια και εχεις βαλει καμια 30 δόσεις τι γινεται οεω;;;

 

Έγινε επεξεργασία από dukepapas
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έτσι καταστράφηκαν οι περισσότεροι. Με δανικά λεφτά. Πρώτα από όλα, όταν φεσώνεσαι για π.χ. 30 μήνες, δεν υποθέτεις απλά ότι για 30 μήνες θα βρίσκεις λεφτά να πληρώνεις, υποθέτεις ταυτόχρονα ότι για 30 μήνες δεν θα χρειαστεί να ξανά αγοράσεις κάτι. Προφανώς αυτό δεν παίζει. Οπότε στο τέλος των 30 μηνών, αν όχι νωρίτερα, την έχεις κάτσει την βάρκα.

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.