Jump to content



Apex legends


kpetros

Recommended Posts

Πρέπει αντικειμενικα το παιχνίδι να είναι το No1 σε nolifer strafe jumpduck epic instant heashot tracking like a bot που έχω παίξει. Άπλα αισθάνομαι noobas ακόμα και την 1 φορά στα 20 try που δε ψοφάω αμέσως και παιρνω κανα kill.

Έκανα μια φορά 4 kills και χάρηκα ξερω γω και το τυπακι που πηγαιναμε μαζι ειχε κλεισει με 12kills και πάλι χάσαμε. Δε μπορώ να καταλάβω πως έχει ανεβεί τόσο το skill level παγκοσμίως , βεβαία τα όπλα έχουν μηδαμινό κλωτσημα που παίζει και το ρόλο του.

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος UltraB έγραψε:

@kpetros Είσαι άτυχος, λίγα λεπτά αφότου έφυγες.

 

Αμα δεν εφευγα , δεν θα συνεβαινε  ?

 

 

 

Δεν φταινε ουτε οι No lifers ουτε οι cheaters . Απλα εμεις γιναμε κολογεροι , καποτε εποχες  CS1.6 επαιρνα κεφαλια χωρις να το σκεφτω , πλεον πρεπει ο αλλος να μεινει ακινητος 1 λεπτο και αμα . 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Ωραια ειναι καλο που δεν ειμαι μονο εγω που θελω να σπασω το pc στα 2-3 απο τα 5 games...

Αυτο που μου την σπαει σε αυτα τα παιχνιδια ειναι οτι 9/10 deaths δεν εχω προλαβει να σηκωσω οπλο η δεν θα εχω σφαιρες η σε face to face μαχη θα ερθει καποιος απο πισω η το πλαι να με φαει..Αυτο με τοσο αργο healing(μεχρι να γεμισεις την ζωη σου το αρμορ κλπ,κλπ) κανει το παιχνιδι ακομα ποιο noobistiko γενικα ολα τα deaths ειναι χαζα

Παντως ειναι τερμα εθιστικο για μενα.Βαζοντας το ειπα αντε αλλη μια απο τα ιδια αλλα δεν ξερω τα γραφικα/gameplay του εχουν ενδιαφερον οπως και οι μαχες αν εξαιρεσεις τα χαζα deaths που δεν μπορεις να  αποφυγεις.

 

Νομιζω οτι βασιλιας στα ονλιν παιχνιδια ειναι το division 1 η πολυπλοκοτητα, οι επιλογες που εχεις  στην μαχη αλλα και στην προετοιμασια δεν υπαρχει 

Link to comment
Share on other sites

Χτες πετυχαμε στο παρτυ ατομακι με 26 kills και 4000 dmg. ΟΧΙ δεν ηταν cheater. Εννοειται νικη... Γελαει η υφηλιος...

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Πεφτουμε 5-6 teams στο artillery και οι δικοι μου αρχιζουν να περνουν kills με mozambique και αλλα πιστολακια .... σε 2 λεπτα εμασταν μονοι μας ......

Μαλιστα ο ενας ειχε ονομα ΒΟΤΧ-κατι  XD 

Κριμα που κρασαρα και εχασα το win .

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα δεν έχω φάει κάποιο crash μόνο στις αρχές που δεν είχα σεταρει τις ραμ σωστά και τα c states στον επεξεργαστή.

 

Πάει πένα smooth το παιχνιδάκι. 

- 8700K stock

- asrock z390 phantom itx

- Gskill Aegis @3200/16 1.38v ( overclock από 3000 default )

- rx 570 Aorus 4GB ( προσωρινή back up gpu μέχρι να έρθει η 2060 )

- Drivers: Adrenalin 19.3.1 

Χάκερ πρέπει να συνάντησα 1 - 2 φορές νομίζω

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση για οσους παιζουν σε pc. Σας φαινεται οτι ο ηχος των σφαιρων ειναι υπερβολικα δυνατα? Οταν πυροβολαω ειναι σαν να μου τρυπανε το κρανιο. Οπως και οταν τρωω σφαιρες αντιπαλων. Επισης αναφερετε αν εχετε τον ηχο στερεο η τυπου surround.

Link to comment
Share on other sites

https://www.pcgamer.com/apex-legends-should-crash-less-after-the-latest-patch/

Ψιτ, παιδιά, θα σας πω ένα μυστικό: ή φτιάχνεις κάτι ή δεν το φτιάχνεις. Ολίγον τι έγκυος δεν γίνεται....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.