Jump to content



Αγορά απορροφητηρα


Darap21

Recommended Posts

Για να εχει κανεις καμια ιδεα να σου πει πρεπει να του πεις

 

1. Τι τυπο απορροφητηρα ψαχνεις;

2. Τι μηκος;

3. Ποσο συχνη χρηση;

4. Ποσα χρηματα;

 

Link to comment
Share on other sites

Απορροφητήρα με καμινάδα..τέτοιο στυλ δλδ https://www.skroutz.gr/c/408/aporrofitires_kouzinas/f/253006_757676_764780_764793_765212_765214/60cm-kaminada-toichou-toulachiston-a-metallika-chamilou-thoryvou-mesaia-351-550m-h.html?order_by=pricevat&order_dir=asc 

Το μήκος δεν μας απασχολεί αλλα το πλάτος 60 πόντους 

Η χρήση ειναι νορμάλ...3-4 φορές την εβδομαδα 

Όσο για τα χρήματα μέχρι 400 αλλα επειδή θα το κάνω με δώσεις μπορει να το πάω και 500

Αν υπάρχει κάτι σε πιο λίγα λεφτά δεν θα πω οχι..

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα την Sivar. Είναι εταιρεία που ασχολείται με βιομηχανικό εξαερισμό, συστήματα κλιματισμού/εξαερισμού και βγάζει και απορροφητήρες. Έχω 8μιση χρόνια αυτόν, τον οποίο βλέπω να κοστίζει τώρα κάτω από 300 ευρώ και είμαι εξαιρετικά ευχαριστημένος. Το μόνο του μείον είναι ότι κάνει θόρυβο όταν δουλεύει στο τέρμα. Αλλά τραβάει σα διάολος.

 

Το μόνο πρόβλημα που μου έχει βγάλει είναι ότι κάποια στιγμή χρειάστηκε να αλλάξω τον πυκνωτή του μοτέρ (κόστος ανταλλακτικού 2 ευρώ).

 

Όποιον και να πάρεις κοίτα να αλλάξεις τις λάμπες που θα έχει με LED (ο δικός μου έχει Ε14 ντουί)

 

Έγινε επεξεργασία από GriGaS
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος GriGaS έγραψε:

Κοίτα την Sivar. Είναι εταιρεία που ασχολείται με βιομηχανικό εξαερισμό, συστήματα κλιματισμού/εξαερισμού και βγάζει και απορροφητήρες. Έχω 8μιση χρόνια αυτόν, τον οποίο βλέπω να κοστίζει τώρα κάτω από 300 ευρώ και είμαι εξαιρετικά ευχαριστημένος. Το μόνο του μείον είναι ότι κάνει θόρυβο όταν δουλεύει στο τέρμα. Αλλά τραβάει σα διάολος.

 

Το μόνο πρόβλημα που μου έχει βγάλει είναι ότι κάποια στιγμή χρειάστηκε να αλλάξω τον πυκνωτή του μοτέρ (κόστος ανταλλακτικού 2 ευρώ).

 

Όποιον και να πάρεις κοίτα να αλλάξεις τις λάμπες που θα έχει με LED (ο δικός μου έχει Ε14 ντουί)

 

Που βλέπω τιμες για τα Sivar?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.