Jump to content



Recommended Posts

Δεύτερη φορά που γίνεται μπέρδεμα με τον @icy20. Και στο thread για τις RTX30Χ0 πάλι το ίδιο μπέρδεμα είχε γίνει. Θα αλλάξω αυτοκίνητο...

?

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, KostasNK said:

Δεύτερη φορά που γίνεται μπέρδεμα με τον @icy20. Και στο thread για τις RTX30Χ0 πάλι το ίδιο μπέρδεμα είχε γίνει. Θα αλλάξω αυτοκίνητο...

?

Βασικα αυτό είναι το αυτοκίνητο που είχα το 2007. Απλα εχω βαρεθει να αλλαξω avatar ?

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, sstav said:

σε ξεγέλασε και σένα το κόκκινο αυτοκίνητο ; δεν ειναι ο icy....δεν έχει παραλάβει νομίζω ...στριψτε το μαχαίρι στη πληγή....

 

Βρε έχει παραλάβει τον 3800Χ και του λέω να πατήσει κάτω λίγο τον από πάνω ?

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, icy20 said:

Τι να κλασω εγω στο cinebench με τον gaming cpu? Κανεναν @Trooper φωναξτε...

Αλλα αφου το ζητησε ο gdp παρτε ενα απλο.

cine.jpg

 

Έτσι.... Ρίξε και ένα single thread pls για να μην μας την λένε οι εξωγήινοι 10900Κ χαχαχαχαχ ?

 

Και θα ακολουθήσω και εγώ μόλις στήσω τον 5600 του bro που ακόμα στο κουτί του είναι...

 

 

Έγινε επεξεργασία από gdp77
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, gdp77 said:

 

Έτσι.... Ρίξε και ένα single thread pls για να μην μας την λένε οι εξωγήινοι 10900Κ χαχαχαχαχ ?

 

Και θα ακολουθήσω και εγώ μόλις στήσω τον 5600 του bro που ακόμα στο κουτί του είναι...

 

 

νομιζω σου εδειξα οτι δεν χρειαζεται να το αναφερεις αυτο το ονομα ξανα :) next year.. ακομα δεν εχω βολευτει με το bios μου 5ghz 5.025 επαιζε στο single πιστευω παει και αλλο

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.