Jump to content


Recommended Posts

Δεν ξέρω αν το κάνεις από αντίδραση Μιχάλη, αλλά τσεκ δις άουτ (και δεν τα'χω πάρει όλα)

Spoiler

 

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

 

Όλα free για να τα κρατήσεις. Δεν τα λες και λίγα. Κάποια από αυτά τα έχω παίξει μέσω Steam, οπότε απλά τα έχω "διπλά". 

 

Δεν λέω ότι είναι state of the art παιχνίδια, αλλά μερικά είναι καλά και έχεις την ευκαιρία να τα δοκιμάσεις όποτε επιθυμείς :) Είχα Epic Account από την εποχή που τα μόνα παιχνίδια που είχε o client ήταν το fortnite (σε beta )και το Shadow complex. Δεν νιώθω ότι κάτι άλλαξε. Τώρα, αν στέλνει πληροφορίες στην Κίνα, ποσώς με ενδιαφέρει :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα sherlock αυτά είναι 3 στον αριθμό. Το Testament of Sherlock Holmes , αυτό που κατέβασες, και το "SH and the Devil's Daughter". Όλα καλά κατά τη γνώμη μου, το πρώτο έχει το καλύτερο story, στο 2ο έχει 5 υποθέσεις (αν θυμάμαι καλά) διαφορετικά, το ίδιο και στο 3ο. 

Λογικό να μοιάζουν (και το πρώτο WD κυκλοφόρησε κοντά με το SH) λιγάκι, αν και νομίζω πως στη συνέχεια δεν έχουν σχέση μεταξύ τους. Έχω να παίξω και αιώνες το πρώτο WD :p 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ήμουν κι εγώ από τους διστακτικούς για άλλο ένα store, και δη με τα ζητηματάκια που είχε παλιότερα το Epic.

Το JC4 ήταν το τελικό σπρώξιμο που ήθελα, μεγειά μας...

Έγινε επεξεργασία από minast
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος minast έγραψε:

Ήμουν κι εγώ από τους διστακτικούς για άλλο ένα store, και δη με τα ζητηματάκια που είχε παλιότερα το Epic.

Το JC4 ήταν τον τελικό σπρώξιμο που ήθελα, μεγειά μας...

Έχω τα kingdom come deliverence+ac odyssey. Μια ιδέα ήταν τελικά. 

Εις υγείαν των προσωπικών μας δεδομένων?..

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Εις υγείαν των προσωπικών μας δεδομένων?..

Ναι, περίμενες το Epic Store να "καπηλευθεί" τα προσωπικά σου δεδομένα. Δεν είχες Windows ας πούμε από την αρχή :hehe: 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ναι, περίμενες το Epic Store να "καπηλευθεί" τα προσωπικά σου δεδομένα. Δεν είχες Windows ας πούμε από την αρχή :hehe: 

Spoiler

Έχω σπασμένα windows, είμαι ασφαλής?:hehe:.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:
  Hide contents

Έχω σπασμένα windows, είμαι ασφαλής?:hehe:.

 

Την ίδια περισυλλογή κάνει. Δεν με ενδιαφέρει , ας περισυλλέξει τις τσόντες μου :hehe: 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Diesel%2Fblog%2Ftwo-factor-authenticatio
WWW.EPICGAMES.COM

Beginning on April 28, we will periodically require two-factor authentication prior to claiming free games on the Epic Games Store.

 

@Havic Δεν ειναι τπτ απλα θα ερχεται mail με κωδικο δεν βαζεις τηλεφωνο.

  • Like 1
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος Proteas έγραψε:
Diesel%2Fblog%2Ftwo-factor-authenticatio
WWW.EPICGAMES.COM

Beginning on April 28, we will periodically require two-factor authentication prior to claiming free games on the Epic Games Store.

 

@Havic Δεν ειναι τπτ απλα θα ερχεται mail με κωδικο δεν βαζεις τηλεφωνο.

Αυτή τη σπαστική, 2 step διαδικασία μπορείς να την επιλέξεις και κατά το login σε άλλες gaming platforms (gog+uplay).

Προσωπικά, αφού δοκίμασα 5-6 φορές την παραπάνω διαδικασία, απενεργοποίησα την 2 step επιλογή (τη βρήκα χρονοβόρα και ανούσια).

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παράθεση

Two-factor authentication can be used to help protect your account from unauthorized access by requiring you to enter a security code when you sign in. 

:hehe: Τι να κλέψουνε; Την library με τα αποκλειστικά FREE games μου; :bleh: 

Είπα να βάλω το 2-factor authenticator app και όταν πάτησα στο αντίστοιχο λινκ , πήρα μήνυμα για blocked elements από το Malwarebytes :hehe:

Έκανα αυτό με το mail εν τέλει :p 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
720_327072854.jpg
WWW.GAMEPRESSURE.COM

Here's a big one � a reliable source has informed us that starting tomorrow, Epic Games Store will offer the full version of Grand Theft Auto 5 � for free.

 Για να δουμε αν αυτο το mystery game ειναι τελικα το GTA V. Αυριο θα ξερουμε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Huge, αν ισχύει. Και το αγόρασα μόλις πέρσι. Θα μπορούσα να περιμένω άλλο ένα χρόνο :bleh: 

Και μόνο για το γκολφ, αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.