Jump to content



Call of Duty: Modern Warfare


Recommended Posts

Παιχνιδαρα.Αν προσεχαν λιγο το realism mode να ταν πιο sim like. Και βαζαν και οχηματα(tanks,ελικοπτερα κυριως) και destruction θα ταν Battlefield Killer.

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, icy20 said:

Με τετοιο καμπερωμα που πεφτει δεν μπορω να πω οτι το ευχαριστιεμαι τοσο οσο θα μπορουσα. Στα μισα games εχω 3kd και στα αλλα μισα 0.5

εγώ παίζω μόνο το μικρό μαπ shoot out !

Link to comment
Share on other sites

Το Shoothouse 24/7 μονο αξιζει για K/D και XP farm γιατι τα camp spots ειναι πεπερεσμενα σε αριθμο οποτε με καλη flash,stun η C4, Semtex περνας σα κυριος. Βεβαια με σωστο slide αν εχεις καλο ping κατω απο 50ms τον προλαβαινεις τον camper και τον κατεβαζεις καθως σπανια θα σε βρει πρωτος κεφαλι η θα κανει διορθωση ακινητος ενω εσυ θα την κανεις.Την ευθεια απλα την αποφευγεις που καθονται με τα marksman η περνας με slide.

Ground War απ οτι ειδα ειναι ολοι ΑΣΤΑΚΟΙ .Tερματισμενα οπλα με τα καταλληλα specs.Δε ειναι τυχαιο που θεριζω καμια φορα αν σηκωσω κανα οπλο απο κατω και το δικο μου μονο οπλο που γραφω killstreaks ειναι ενα MP7(για groundwar map που ακουστηκε SMG) που το χω ψιλοτερματισει.(Pffft).Ολες τις αλλες ομως ειμαι μονιμως ραδικια αναποδα. Επισης Ground war να ξερετε δε παιζει κανενας solo σχεδον ολοι ειναι παρεακι και κανουν join as party οποτε αν δειτε τα Scoreboards ψηλα ειναι clan-ιες που παιζουν setups (1ας sniper,1Gunner,1Βreacher κλπ)

Έγινε επεξεργασία από Helly
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

έλα για να βλέπω να πετάτε λεφτά τώρα για skins ? 

update

μηδένισε ξεκίνησε άλλη season ούτε που κατάλαβα

τα λέμε στην Crash

 

edit

ναι ρε επιτέλους σωστό βάλτε και τα άλλα τα maps του COD 4 και είμαστε οκ

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Παει το game το χαλασαν. Ξαφνικα απο 250fps μοιαζει σαν να πεφτω στιγμιαια στα 120 η κατι τετοιο. Σαν stutters μοιαζουν και γινεται οταν κανω scope in. Αφου δεν εσπασα καμμια οθονη καλα ειμαστε

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, icy20 said:

Παει το game το χαλασαν. Ξαφνικα απο 250fps μοιαζει σαν να πεφτω στιγμιαια στα 120 η κατι τετοιο. Σαν stutters μοιαζουν και γινεται οταν κανω scope in. Αφου δεν εσπασα καμμια οθονη καλα ειμαστε

 

βάλε normal τα textures και cache sun και το απο κάτω της off και δοκίμασε

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Darap21 said:

Με RTX 2070 Super Zotac AMP βγάζω max 90 fps..Με ολα τερμα...Με την RX 5700XT Nitro έβγαζα 170-190

Τι φάση???

 

 

εμ δεν έκατσες στα αυγά σου , εκεί να την δώσεις την κάρτα  ....

βρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

έχεις RTX ON  αν ναι σωστά είναι τα νούμερα

Link to comment
Share on other sites

sorry για το άσχετο αλλά κατεβάζω το παιχνίδι . Πριν από 5 μήνες ενεργοποιήθηκε η 50 και τώρα την τερματίσαμε . Σε 5 μήνες . 150 ΓΊΓΑ download .Θα μου πάρει 8 ώρες και βάλε . Με βάση αυτά τα παιχνίδια πρέπει να είχαμε 200 αρα. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.