Jump to content


Call of Duty: Modern Warfare


Recommended Posts

για να δούμε αύριο αν θα φτιάξει το κ@@@@Λο bug μετά από τέσσερις μήνες !

(γενικά σε amd vega κατα κύριο λόγο το έχω δει) και σε διάφορα μηχανήματα και με nvdidia

 

  • Fix for a bug where PC players using a Vega64 GPU could see corrupted outlines around their character models and weapons.

 

Link to comment
Share on other sites

Warzone-history-4.jpg
WWW.VG247.COM

The next Call of Duty: Modern Warfare data pack download will require a whopping 15GB of free space to install and is a mandatory download for all...

Αλλα η ειδηση ειναι..

Παράθεση

In other Call of Duty news, it seems that the next Call of Duty game will take place in Vietnam.

Για να δουμε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου το κανει ΚΑΘΕ φορα, αλλα ναι, καποιες φορες το τρωω κι εγω αυτο το update των περιπου 190mb μολις ανοιγω το battlenet. Ειπαμε, υπομονη μεχρι να βγει κατι καλυτερο. Μετα uninstall το game, uninstall και μαυρο και στο ιδιο το battlenet, διαγραφη και του account. Δεν ξερω αν σας το εχω ξαναπει, αλλα χειροτερη πλατφορμα απο αυτην,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. Ανικανοτητα σε ολο το μεγαλειο της

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος Efialtis έγραψε:

Το latency δεν έχει σχέση με τις γραμμές;  Αν έχεις ping στο θεό σε σχέση με τον αντίπαλο τα 240Hz θα σε σώσουν;

 

 

Να, σε κάτι τέτοιες λεπτομέρειες πάτε και κολλάτε και δεν ξέρετε πως νευριάζω! 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Proteas said:

Δεν σου κανε 200mb σημερα ?

 

πια version έχετε έχω την 1.18.0 αν πατήσεις πάνω εκεί που λέει patch notes όπου είναι το update του προηγούμενο μήνα

το μακρινάρι image.thumb.png.bc69f9ce3027bbf4d20245b70657c96f.png

 

και βρήκα και το παρακάτω tweet

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.