Jump to content



Call of Duty: Modern Warfare


Recommended Posts

1. Ο καλος. By reinstalling (εδω κανε verify τα αρχεια πρωτα) the game and turning off his windows defender the game started to work normally again. Restart.

2. Ο κακος. Εδω η λιστα του πονου..

How-to-Fix-COD-Modern-Warfare-Dev-Error-
WWW.GETDROIDTIPS.COM

Just like Dev Errors, recently, the MW PC players are also experiencing COD Modern Warfare Dev Error 1109 that you can fix from here.

3. Και ο ασχημος. Οι εκκλησιες εχουν ανοιξει καλου κακου κανε εναν αγιασμο, παρε ενα ματι, κρεμασε μερικα σκορδα και βαλε καποια να σε κανει στο ματι.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος Proteas έγραψε:

1. Ο καλος. By reinstalling (εδω κανε verify τα αρχεια πρωτα) the game and turning off his windows defender the game started to work normally again. Restart.

2. Ο κακος. Εδω η λιστα του πονου..

How-to-Fix-COD-Modern-Warfare-Dev-Error-
WWW.GETDROIDTIPS.COM

Just like Dev Errors, recently, the MW PC players are also experiencing COD Modern Warfare Dev Error 1109 that you can fix from here.

3. Και ο ασχημος. Οι εκκλησιες εχουν ανοιξει καλου κακου κανε εναν αγιασμο, παρε ενα ματι, κρεμασε μερικα σκορδα και βαλε καποια να σε κανει στο ματι.

Δεν με  θέλει καθολου ρε...Θα πάρω κονσολα :D

Link to comment
Share on other sites

Σε 1 ωρα και 15 λεπτα ειμαι εκει σε εχω δεσει στην πισω ροδα του ποδηλατου και σε γυρναω μεχρι να σβησει ο ηλιος.

Ακου κονσολα.... btw την εβαλες στα 120 την οθονη ?

Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος Proteas έγραψε:

Σε 1 ωρα και 15 λεπτα ειμαι εκει σε εχω δεσει στην πισω ροδα του ποδηλατου και σε γυρναω μεχρι να σβησει ο ηλιος.

Ακου κονσολα.... btw την εβαλες στα 120 την οθονη ?

Θα δοκιμάσω μια με την ρυθμίση π σ εστειλα χθες στα 144 και αν δεν πιασει θα το βαλω 120

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το καταποληκτικο αυτο προϊον, η επιτομη αυτη του προγραμματισμου, το απολυτο παραδειγμα ενος σωστου game, ξαφνικα αρχισε εν μεσω παιχνιδιου να αλλαζει sound profile. Δηλαδη παιζεις και ακους χαμηλοτερα και μπασα. Ξαφνικα ο ηχος αλλαζει εν μεσω πυροβολισμων και τα μπασα χανονται και ξεκουφαινεσαι απο τα τιγκα παραμορφωμενα πριμα... Και αλλα τετοια...

 

Ξερει κανεις τι μπορει να παιζει;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.