Jump to content



Call of Duty: Modern Warfare


Recommended Posts

Kαιρό είχε να μου αρέσει call of duty, ισως από την εποχή του προηγούμενου mw. Μου αρέσει το τσολιάς στυλ, ίσως μου ταιριάζει καλύτερα. Δοκίμασα όλα τα Modes και το realism είχε πολύ πλάκα, και ενώ έλεγα φέτος να μην το αγοράσω, μάλλον με έψησε η beta :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος chrkon έγραψε:

Όντως το βάλανε το 32vs32...Και? Νομίζουν  επειδή έβαλαν το mode αυτό πως θα τραβήξουν τον "απογοητεύμενο" κόσμο ως ένα Battlefield Alternative? To οποίο οτι και να είναι έχει  άλλη φιλοσοφία και στη πλάτη του χρόνια development σε πολλούς τομείς άσχετα με το τελευταίο που έχει τα χάλια του...

Εμένα σε καμμία περίπτωση δε μου θύμισε BF , ούτε καν BF4-3 (modern warfare style) ,είναι ένα ακόμα COD για ψυχάκηδες που έχουν νεύρα από ατσάλι και άπειρο χρόνο-υπομονή να τρώνε πέτσα από δωδεκάχρονα cheateroμόγγολα.

Δεν το νομιζουν απλα, το εχουν καταφερει και ας μην θυμιζει bf. 

Προσωπικα δεν εχω παιξει ποτε αλλα θα ειναι η πρωτη φορα που θα το κανω και ο αδερφος μου το ιδιο. Ξερεις ποσοι απογοητευμενοι εχουμε μαζευτει?

Επισης το 32v32 δεν ειναι και κατι καλο σαν mode ετσι και αλλιως, ουτε καν στο bf. Ειναι ενας απο τους βασικους υπαιτιους για την καταντια του παιχνιδιου σε αυτον τον αχταρμα που παιζουμε.

 

Το παιχνιδι ειναι καλυτερο του bf σε ολα. Απο το μενου, το customization στα οπλα, τα modes... ολα ειναι καλυτερα. 

Θα προσαρμοστουμε και παλι θα τρεχουν.

@Dr_Nikiforos @icy20 Καθιστε να ερθει και το pc και θα μπουμε με πιεση.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Darap21 Ναι ρε κανονικα εχεις pm.

@icy20 Ενα Sabotage με revive ειναι το cyber attack, το 6vs6 του με παρεα-ομαδα ειναι τρελα γιατι φευγει απο τα κλασσικα dom/snd και βαζοντας

μεσα τον παραγοντα revive και οχι spawn αλλαζεις το mode στρατηγικα και γινεται πολυ ενδιαφερον. Αν παρεις το game ξαναριξτο μια ματια το mode.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι λιγο γερος για να μαθαινω νεα πραγματα... @Proteas με βλεπω για dom/tdm/hq αντε και κανενα ground war αμα λαχει και το βελτιωσουν λιγο.

Παρτε και ενα tsolias mode video...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 42 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Ειμαι λιγο γερος για να μαθαινω νεα πραγματα... @Proteas με βλεπω για dom/tdm/hq αντε και κανενα ground war αμα λαχει και το βελτιωσουν λιγο.

Παρτε και ενα tsolias mode video...

 

Cheater exposed:bleh:. Πήγαινες 3 φορές πιο γρήγορα από τους αντιπάλους σου:hehe:.

Αυτά τα merciless/bloodthirsty/tousapaftosesolousless μου θυμίζουν god of war.

Χάρηκα, επίσης, που άκουσα γνωστές φωνούλες. Βασίλης, Γιώργος, Τάσος. Χαιρετίσματα στα παιδιά.

Α, μην σε δω να γκρινιάζεις πάλι (είμαι τσολιάς, κακός, με πετσώνουν), γιατί θα φωνάξω τον @sstav. Τα θέρισες τα παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

Night Ops ΠΡΕΣΑ ήταν και 2v2. Μετά χάλασε το pc οπότε δε μπορούμε να τους σουβλίσουμε προς το παρόν. Ερχόμαστε όμως σε κάνα μήνα έστω και σε νετ.

 

Χρόνια είχε να μ αρεσει CoD. Since MW2, BLACK OPS 1

Το ground war πολύ βαβουρα.

6 v 6 night ops/realism κ κανα Rank mode να μπει να γουστάρουμε

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DEADLAZARUS said:

Cheater exposed:bleh:. Πήγαινες 3 φορές πιο γρήγορα από τους αντιπάλους σου:hehe:.

Αυτά τα merciless/bloodthirsty/tousapaftosesolousless μου θυμίζουν god of war.

Χάρηκα, επίσης, που άκουσα γνωστές φωνούλες. Βασίλης, Γιώργος, Τάσος. Χαιρετίσματα στα παιδιά.

Α, μην σε δω να γκρινιάζεις πάλι (είμαι τσολιάς, κακός, με πετσώνουν), γιατί θα φωνάξω τον @sstav. Τα θέρισες τα παιδιά.

Μα ΕΙΜΑΙ κακος και με πετσωνουν... Το τσολιας ειναι στανταρ πια... Δεν το θεωρω κακο. Να σου πω κατι? Θα θεωρησω οτι ειμαι cheater αλλα οχι εγω. Το PC μου... Δοκιμασα να παιξω σε decent pc (2600X - 1070 - 75hz 27" 1080p με logitech G403) και δεν προλαβαινα ΚΑΝ να πυροβολησω εκει. Δεν ξερω τι παιζει...

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά έπαιζες Μάριε. Ωραία παίξαμε προχθές όλοι. Αν και δε σας ξέρω πολύ ήταν καλά που μαζευτηκαμε σαν ομάδα. Θα συμφωνήσω ότι χρειάζεται όμως ένας leader ανα αγώνα

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpirosKGR said:

Μια χαρά έπαιζες Μάριε. Ωραία παίξαμε προχθές όλοι. Αν και δε σας ξέρω πολύ ήταν καλά που μαζευτηκαμε σαν ομάδα. Θα συμφωνήσω ότι χρειάζεται όμως ένας leader ανα αγώνα

Το ειδες το μηνυμα στο vid? Για σενα :)

Link to comment
Share on other sites

Βασικα αν θελουμε leader θελουμε tactical leader. Σε τετοια ο fleg ειναι πρωτος...

1 minute ago, ΛΑΜΠΡΟΣ said:

23 του μηνα τελειωνει η beta..εφαγε unistall...μονο το 6vs6 κατι ελεγε.τα αλλα παντελως αδιαφορα..φοβερος ηχος απο τα οπλα καθως και feeling που σκοτωνεις!

Το 6v6 είναι αυτό το cyber attack ? Αν ναι εγω οποτε εβαζε αυτο το mode απλα εκανα quit... Προφανως ο καθενας εχει τις προτιμησεις του

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 του μηνα τελειωνει η beta..εφαγε unistall...μονο το 6vs6 κατι ελεγε.τα αλλα παντελως αδιαφορα..φοβερος ηχος απο τα οπλα καθως και feeling που σκοτωνεις!
Από μόνο του έφαγε uninstall? [emoji1787][emoji1787]

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.