Jump to content



Call of Duty: Modern Warfare


Recommended Posts

1 hour ago, DEADLAZARUS said:
5wrWU7d2aB8Pp3mpYGz997-1200-80.jpg
WWW.PCGAMER.COM

MrGolds was bragging about how good he is in Call of Duty: Warzone while the...

Δεν σε χάλασε..

Ψοφο ευχομαι στο μογγολακι. Ας φαω καρτα. Δεν πειραζει.

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
muDMzDTDhghchkDjR8GFNi-1200-80.jpg
WWW.PCGAMER.COM

It's a heck of a way to start the next season.

Τι γίνεται; 20.000 μόγγολα τώρα, άλλα τόσα (και παραπάνω, δεν θυμάμαι πόσα ακριβώς) πιο πριν. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 ώρες, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Και ναι, το τελευταιο update εκανε το παιχνιδι 246 gb. Οποτε και επισημα και τυπικα ΔΕΝ χωραει σε εναν 250αρη ssd. Ξεφτιλικια ολκης.

 

OK δίκιο έχεις ειναι πολύ μεγάλο, αλλά ενας 500αρης SSD εχει κάτω απο 50 ευρω...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έπαιξα σήμερα λίγο warzone μετά από 1 μήνα+ (πρώτη φορά season 6)

 

Λοιπόν 3 παρατηρήσεις:

 

1) Βάρυνε λίγο ή μου φαίνεται; Έχασα αρκετά FPS από τα ~140-150 που έπαιζα με την 5600ΧΤ. Με τα ίδια settings. To ξέρω ότι δεν μπορούμε να μετρήσουμε εύκολα στο warzone καθώς τα FPS εξαρτώνται και από το σημείο που είσαι και από τους αντιπάλους που βλέπεις κτλ, αλλά η αίσθησή μου είναι ότι έχασα ένα 10%-20%  (έλα να βλέπω μείωση τιμών για τον 3700Χ να αναβαθμιστώ και να τα πάρω πίσω χεχεχε)

 

2) Αισθητά πιο "clear" όλα μέσα στο παιχνίδι, ειδικά τα marks για τα quests. τα ονόματα των teammates, τα fonts κτλ. Δεν ξέρω για nvidia, αλλά με την radeon είχα θέμα.

 

3) Νομίζω ότι δεν χρειάζεται πλέον το 0.55 "fix" για το stuttering. Επανέφερα τη σχετική ρύθμιση στο default 0.85, ενεργοποίησα και τα shadow cache και προς το παρόν δεν έχω δει ίχνος stuttering. (όλα αυτά χωρίς να κάνω update τους drivers μου στους τελευταίους adrenaline), άρα μάλλον φτιάξανε αρκετά πραγματάκια στο παιχνίδι. Επιτέλους! @SpirosKGR δεν θυμάμαι αν είχες και εσύ θέμα και έκανες το 0.55 "fix". Αν ναι, για δοκίμασε τώρα να δεις αν επαληθεύεις την παρατήρησή μου.

 

 

Έγινε επεξεργασία από gdp77
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

έβαλα το τελευταίο πατς και όταν ξεκινάει το παιχνίδι , το εξε κατεβάζει για κανένα δύο λεπτά με ταχύτητα 5 μβ το δευτερόλεπτο . ξέρει κανείς γιατί γίνεται ? παλιά δεν γινόταν . 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.