Jump to content


GhostWire: Tokyo [25 Μαρτίου 2022]


Proteas

Recommended Posts

Don’t fear the unknown. Attack it.


After strange disappearances hit Tokyo’s population, it’s up to you to uncover the source and purge the city of a strange, new evil.

Armed with your own mysterious spectral abilities, you will face down the occult, unravel conspiracy theories and experience urban legends like never before.

For news and details on GhostWire: Tokyo, sign up at GhostWire.com

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...
52 λεπτά πριν, το μέλος GFFermari έγραψε:

Τι σχεση εχει αυτο το εκτρωμα με το Bioshock Infinite ρα?

 

Το gameplay με δυναμεις κλπ αυτο μου θυμιζει, τι να κανουμε τωρα :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ακομα δεν εχω ξεπερασει το ψυχολογικο πατατρακ που επαθα οταν "εχασα" την Ελιζαμπεθ και με ειχε φαει το αγχος εαν θα τη ξαναβρω. :p

Θυμαμαι που ειχε ερθει τοτε η συζηγος να με ρωτησει εαν ειμαι καλα γιατι προφανως απο το αγχος και τη στενοχωρια μου μονολογουσα , στη συνεχεια αφου με εβρισε ηρεμισα λιγο... :p

 

Αυτο που εγραψα πιο πριν για τις δυναμεις συν οτι εχεις καποιον αλλο να σε βοηθαει, σεναριακα θυμιζει εντονα το infite σε φαση clopy paste.

Έγινε επεξεργασία από panoc
Link to comment
Share on other sites

Να σας πω την αληθεια αλλιως το φανταστηκα στο teaser, τωρα βλεπω ενα εντελως διαφορετικο παιχνιδι

με στοιχεια απο Apsulov: End of Gods και Atomic Heart οπως και να'χει θα δουμε στις 25 του Μαρτη.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τραγικο δεν ειναι σε καμια περιπτωση.

Ουτε εχει σχεση με τα παιχνιδια που αναφερονται πιο πανω. Δεν καταλαβα  πως σας ηρθε.

 

Το παιχνιδι ειναι σαν ενα funmode του observer, χωρις βαρος στην ιστορια, που θα επρεπε να εχει. Ειναι γεματο με πραγματακια τυπου assasins creed, πηγαινε εκει, πατα αυτο, παρε αυτο, που δεν εχουν κανενα νοημα και θα μπορουσαν να ειναι λιγοτερα απο τα μισα. 
Γενικα, ειναι λιγο η πολυ φλατ. Αν σου αρεσουν τα walking simulator ειναι λιγο φλατ, αν οχι ειναι πολυ. 
Του λειπει λιγο παραπανω γευση.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
WWW.KITGURU.NET

While it is pretty typical to see new games launching with Denuvo in place, we rarely see games adding the controversial DRM post-release. This week following Ghostwire: Tokyo's Game Pass release...

 

:hehe: 

Και το δοκίμαζα από το xbox game pass, και έτρεχε χειρότερα από pirated version 1 χρόνου. Και λέω τι σκατά. Να τα.

Btw , σκέτη βλακεία είναι το game. Ούτε απ΄το game pass για μένα. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.