Jump to content



Αναβάθμιση PC


Recommended Posts

Σε περίπτωση που τοποθετήσεις επεξεργαστή με ενσωματωμένη κάρτα γραφικών.
Α οκ.. Εχω χάσει ένα καλώδιο γαμω.. Που το έβαλα δεν ξέρω [emoji848]

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτά τα δύο καλώδια μπαίνουν κάτω δεξιά? 

IMG_20191026_223248.jpg

IMG_20191026_223311.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το ενα ειναι το κουμπι για το power και το αλλο το led για το σκληρο. να προσεξεις το +- στο led.

κοιτα στο μανουαλ (omg τι γραφω θα μου περασει?)για την πολικοτητα να σαι σιγουρος.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έγινε.. 

 

IMG_20191026_231412.jpg

Τώρα ποιος περιμένει 10 μέρες μέχρι να έρθει η κάρτα.. Γνωρίζει κανείς αν το rgb του κουτιού συνδέεται με της μητρικής ώστε να έχουν τα ίδια χρώματα? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κάτι τελευταίο και πάω να γιορτάσω την γιορτή μου.. ???

Είδα ένα βίντεο στο YouTube με αυτή την μητρική.. Αυτός έβαλε κάτι π εγώ δεν το έχω....Ειναι θέμα κουτιού η μ λείπει? 

 

IMG_20191026_232649.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επανήλθα..έβαλα την κάρτα π έχω είδη μέχρι να έρθει η καινουργια..Αλλά δεν έχω κάνει φορματ..Άνοιξε το pc κανονικά όπως ήταν πριν..Θέλω να ρωτήσω το εξής..Μπορώ να παίξω κανονικά παιχνίδια η θα έχω κάποιο θέμα με την μητρικη??

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να παρουσιαστουν προβληματα λογω διαφορετικου υλικου αλλα αν ειναι απλα για λιγο μεχρι να ερθει η καινουρια και δεν καιγεσαι μη χασεις κατι go for it

το χω κανει και γω :D

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Darap21 said:

Θα κανω δοκιμη...?

Η κάρτα ηχου π εχει η μητρική είναι καλή η να κουμπώσω την Soundblaster ZX π εχω?

Κάνεις ερωτήσεις που μόνο ο ίδιος μπορείς να απαντήσεις. Συνήθως οι dedicated κάρτες βγάζουν πιο ποιοτικό ήχο, αλλά όλα εξαρτώνται και από τα ακουστικά/ηχεία που χρησιμοποιείς. Τον ήχο της ZX τον γνωρίζεις, μια που την χρησιμοποιούσες φαντάζομαι. Οπότε άκουσε και τον ήχο της onboard κάρτας σε παιχνίδια και μουσική και κρίνε εσύ αν χρειάζεσαι την κάρτα ή όχι.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.