Jump to content


Ακούστικά τύπου pods-earpods


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους.
Ειμαι  στην  διαδικασια  αγοράς καποιων pods-earpods η  αγορα εχει  κατακληστει  απο  πολλες επιλογες.Με  badget 30 euro ποια  θα  μου  προτεινατε να  κοιτάξω για  χρηση,  με  το  κινητο  και  για  τρεξιμο.Οσον  αφορα συχνωτικα  θα  ηθελα  να  χρωματιζουν  ελαφρα τα  μπασσα και  τα μεσαια.
Εχω δει  αυτη την  επιλογη: https://www.cafago.com/en/p-v6414.html?aid=xmmu&mid=10000035922

Περιμένω  τις  συμβουλές σας

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που έχεις δει φοβάμαι μήπως είναι μούφες. Βέβαια δε χάνεις και τίποτα να τα δοκιμάσεις (και να περάσεις και μια βόλτα από εδώ να μας κάνεις μία μίνι παρουσίαση).

 

Θα έλεγα μιας και το budget σου είναι στα 30 ευρώ να ρίξεις μια ματιά στα διαφορα μοντέλα της xiaomi για τα οποία υπάρχουν αμέτρητα reviews και συχνά βγαίνουν σε πολύ καλές τιμές από τα γνωστά κινέζικα καταστήματα.

Έγινε επεξεργασία από GriGaS
Link to comment
Share on other sites

Εχω τα xiaomi redmi airdots. Για τα χρηματα τους δεν νομιζω να βρεις κατι καλυτερο στην αγορα. Για γενικη χρηση ειναι μια χαρα , και θα κανουν τη δουλεια τους. Πιστευω κανουν και για το τρεξιμο καθως ετσι οπως κουμπωνει το ακουστικο, ειναι δυσκολο να σου φυγει καθως τρεχεις. Σε θεμα μουσικης , χανουν στις ψηλες πχ σε ροκ κομματια κτλπ χανουν, αλλα για τα χρηματα τους ειναι μια πολυ καλη λυση. Για να παρεις κατι που να τα κανει ολα καλα, θα πρεπει να ανεβεις στο διπλασιο budget σιγουρα :) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες 

Οταν το budget είναι σφικτό κάνεις παραχωρήσεις σε κάποια καθώς δεν μπορείς να τα έχεις και όλα

 

Οπότε και εγώ προς xiaomi θα κοιτούσα σε αυτά τα χρήματα

Link to comment
Share on other sites

Εάν βέβαια είσαι από αυτούς που ξεκινάνε με 30 και τελικά δίνουν τα διπλά γιατί το λιμπίστηκαν και το λιγουρεύτηκαν, παίζει αυτή η προσφορά

 

https://www.plaisio.gr/catalog?location=brand%3Dcreative%3Bproduct%3D3324370%3Bpage%3D5

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα ξερω τα ακουστικα  δυστηχως το  μπατσετ εφυγε λογω ζημιας στο  αμαξι οποτε  καταλαβαινετε.Εαν  ειχα  λεφτα με ανεση  τα creative θα  επαιρνα.Μια  κοπελα  μου  εδωσε τα ι7 δεν  ειναι  ασχημα  αλλα  ειναι λιγο  κουτι ο  ηχος  τους και  δεν  μου αρεσαν

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα.Πήρα μεσω e-bay τα Gear Icon X της Samsung.Μεταχειρισμένα.Μια  χαρα φαινονται,και ας μην  εχουν  την τοσο  τρελη  αυτονομια.Για  να ακουω μουσική εν κινησει και  κατα την  διαρκεια  της  σκυλοβολτας  ειναι  μια  χαρα!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κάτοχος τον Xiaomi airdots x 3 , είμαι πολύ ευχαριστημένος και εγώ και οι υπόλοιποι που τα πήραν αφού δοκίμασαν τα δικά μου.
Μπαταρία γύρω στο 4ωρο σε μουσική, σε καράβι με binge-watching σειρά άντεξαν και 5.30-6 ώρες με την ένταση στη μέση. 
Φοράω πάντα όταν κάνω ποδήλατο το ένα και μέχρι στιγμής δεν μου έχει πέσει, κάθονται πολύ καλά στο αυτί μου, αλλά τώρα αυτό είναι σχετικό μιας και από αυτί σε αυτί θα αλλάζει.

Για το 20ρικο πολύ τίμια και το καλύτερο για μένα είναι ότι και να χάσεις/χαλάσει το ένα δεν κλαις τα 50-60 ευρώ που έχεις δώσει.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Gregorypeg1000 said:

Και εγώ κάτοχος τον Xiaomi airdots x 3 , είμαι πολύ ευχαριστημένος και εγώ και οι υπόλοιποι που τα πήραν αφού δοκίμασαν τα δικά μου.
Μπαταρία γύρω στο 4ωρο σε μουσική, σε καράβι με binge-watching σειρά άντεξαν και 5.30-6 ώρες με την ένταση στη μέση. 
Φοράω πάντα όταν κάνω ποδήλατο το ένα και μέχρι στιγμής δεν μου έχει πέσει, κάθονται πολύ καλά στο αυτί μου, αλλά τώρα αυτό είναι σχετικό μιας και από αυτί σε αυτί θα αλλάζει.

Για το 20ρικο πολύ τίμια και το καλύτερο για μένα είναι ότι και να χάσεις/χαλάσει το ένα δεν κλαις τα 50-60 ευρώ που έχεις δώσει.

Πηρες αυτα με  την  οθονη  αφης  η αυτα  με  το  κουμπάκι;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.