Jump to content



Ανεμιστήρες Corsair SP120 και AF120 στο Πλαίσιο στα 4,90€


Recommended Posts

Το Πλαίσιο ξεστοκάρει αρκετά πραγματάκια, αλλά πρέπει να είναι κάποιος δίπλα στο κατάστημα για να τα βρει. Μερικά είναι 1-2 κομμάτια και όποιος προλάβει. Μερικά σε καλές τιμές, μερικά όχι και τόσο.

 

Πλαίσιο - Clearance days

 

Κάτι που φαίνεται να υπάρχει σε απόθεμα και όχι απλά 2-3 κομμάτια εδώ και εκεί, είναι τα AF120 της Corsair και σε μικρότερο βαθμό τα SP120 της Corsair. Στα 4,90€ φαίνονται καλές ευκαιρίες, μιας και στο Skroutz παίζουν από 10€ και πάνω.

 

Corsair.jpg

 

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Διαθέσιμα μόνο στα καταστήματα ωστόσο... ?

 

Ναι το έγραψα. Αλλά είναι σε αρκετά καταστήματα με ένδειξη "διαθέσιμο" και όχι ένδειξη "τελευταία κομμάτια". Κάποιοι θα βολευτούν.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Έκαναν φτερά τα φουρφούρια :bleh: Και το πλαίσιο είναι 5 mins με τα πόδια (κυριολεκτικα) από το σπίτι μου, damn it :hehe: 

 

Σύνταγμα(και όχι μόνο εκεί) ακόμα φαίνονται διαθέσιμα τα παρακάτω

Corsair Fan AF120 Κόκκινο | Plaisio

Corsair Fan SP120 Κόκκινο | Plaisio

Corsair Fan AF120 Λευκό | Plaisio

 

Αν κάποιος θέλει το RGB, υπάρχει π.χ. στην Στουρνάρη(και όχι μόνο) με 9,90€ (18€+ στο skroutz)

Corsair Fan SP120 RGB με controller | Plaisio
 

Σκεφτόμουν να πάω να πάρω κανένα, βασικά εχτές στο Περιστέρι που ήμουν για το τροφοδοτικό, δεν σκέφτηκα να ρωτήσω, αλλά έχω ανεμιστήρες, έστω και της κακιάς ώρας, οπότε δεν χρειαζόμουν πραγματικά.

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι στην ευχή, δεν τα είχε στην λίστα με τα clearance. Ωστόσο το κοντινότερο είναι του Συντάγματος. Αν είχε τίποτα στης Καλλιθέας, θα είχα πεταχτεί :p 

Και εγώ έχω ανεμιστήρες (14ρηδες Χ2 και Χ1 12ρη ) αλλά you never know when they'll come in handy :shifty: :p 

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Τι στην ευχή, δεν τα είχε στην λίστα με τα clearance.

Μέχρι εχτές ή το πρωί τα έβγαζε. Τώρα είδα και εγώ ότι δεν τα έβγαζε όταν έβαζες φίλτρο clearance. Οπότε τα έψαξα ως Corsair

 

_

Στο μεταξύ, πολύ πράγμα πρέπει να ξεστοκάρουν στην Λάρισα. Πας με φορτηγό εκεί.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.