Jump to content


Recommended Posts

1 hour ago, Proteas said:

 

Ενημερωτικά, το είχα δοκιμάσει από νωρίς, έστω για να μου υπολογίσει τελικά μεταφορικά. Απέτυχε καμιά 20ριά φορές πριν το review (something went wrong, blah blah), μέχρι που μου κλείδωσε προσωρινά το shopping cart. Αν όντως καταλήγει στα ~30€ που είναι η αρχική εκτίμηση, κατ' εμέ δεν πολϋαξίζει τον κόπο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 Χρόνια που παρακολουθώ την Black Friday από τα lidl που έχουμε στην Ελλάδα,έχω καταλήξει στο εξής συμπέρασμα:H χειρότερη περίοδος για να αγοράσεις κάτι εκτός από pumbers και steam controller αρκεί να μένεις διπλα στην steam... :-D

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος Simon έγραψε:

Μου φαίνεται αδιανόητο να διαβάζω για pampers σε black friday θέμα στο thelab..! :hehe:

 

Υπομονή και στο μέλλον θα τα κάνουν smart, με wifi ή σύνδεση USB(για τα πιο οικονομικά μοντέλα), οπότε δεν θα φαντάζει και τόσο αδιανόητο. :hehe:

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που διαφήμιζε η Citroen για Black Friday Reverse, ότι πουλάς εσύ το αμάξι σε αυτούς, πήγε να ρωτήσει κάποιος στην αντιπροσωπία τι σημαίνει;

 

 

Razer Eipc Gaming Bundle @ 99€

https://www.public.gr/product/razer-epic-gaming-bundle-4-in-1-aksesoyar-gaming/prod10315526pp/?utm_source=Responsys&utm_medium=Newsletter&utm_campaign=BRAND_Black Friday_Black Friday Offers_27-11-2019

 

Δεν φαίνεται άσχημο το set. Μόνο το πληκτρολόγιο το βρίσκω 60€.

Έγινε επεξεργασία από trib
Link to comment
Share on other sites

Μου έσκασε Mail από Praktiker και μιας και έχουμε και μαστόρια εδώ μέσα

Black Friday 2019 Προσφορές | Praktiker.gr

 

Έριξα μια ματιά στην τιμή του ΚΡΟΥΣΤΙΚΟ ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΟ BLACK&DECKER BCD003C1-QW | Praktiker (τυχαία επιλογή)

και είναι περίπου 20€ κάτω από την χαμηλότερη στο skroutz

Black & Decker BDCHD18 - Skroutz.gr

 

  • Like 3
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, trib said:

Αυτό που διαφήμιζε η Citroen για Black Friday Reverse, ότι πουλάς εσύ το αμάξι σε αυτούς, πήγε να ρωτήσει κάποιος στην αντιπροσωπία τι σημαίνει;

 

 

Για το κονσεπτ της διαφήμισης είναι καλύτερη τιμή αγοράς του μεταχειρισμένου αυτοκινήτου και μια έκπτωση στο νέο αυτοκίνητο.

Για λογιστικούς λόγους τα σπάνε σε 2 ποσά αλλά η ουσία είναι μία.

Έκπτωση στην αγορά νέου με επιστροφή του παλαιού. Η έκπτωση είναι διαφορετική ανάλογα με το μοντέλο που αγοράζεις.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος Simon έγραψε:

Μου φαίνεται αδιανόητο να διαβάζω για pampers σε black friday θέμα στο thelab..! :hehe:

 

Αρκετοί εδώ μέσα αρχίσαμε πριν 15+ χρόνια 20αρηδες και 25άρηδες. Πλέον κοντά ή και πάνω από τα 40 τα πάμπερς για μερικούς είναι καθημερινότητα. Η τιμή ήταν τόσο πολύ καλή ήταν κρίμα να μη το μάθουν όσοι τους ενδιέφερε. Παρεπιπτόντως λίγες ώρες μετά το ποστ, οι τιμές άλλαξαν (περίπου συν 10 ευρώ πάνω η κούτα) οπότε μένει να δούμε αν τελικά θα παραλάβουμε.

 

πριν 10 ώρες, το μέλος Simon έγραψε:

Πάντως με αυτό το post και μόνο, ο @GriGaS γίνεται και επισήμως ο μπάρμπας του TheLab.gr :bleh:

 

(sorry για το οφ τοπικ)

 

Εγώ θα κάτσω με τη νεολαία! (o τίτλος του μπάρμπα μου έχει απονεμηθεί εδώ και αρκετό καιρό από τον @astrolabos)

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να πω ότι η Black Friday στην Ελλάδα είναι σχεδόν scam... Όπως είπε κάποιος στην αρχή, μόνο στο ξεστοκάρισμα βρίσκεις καλές τιμές.

 

On 26/11/2019 at 9:24 ΜΜ, το μέλος GriGaS έγραψε:

https://www.e-shop.gr/blackfriday?c=18&category=%D0%C1%CD%C5%D3&u=1

 

Όσοι έχετε μωρό τρεχάτε να στοκαρετε. Πήρα 8 κούτες, 1200 τεμάχια! 

 

Η τιμή ειναι κάπου 30% κάτω από την καλύτερη προσφορά που παίζει στα super market. 

Για να μπω κι εγώ στη συζήτηση...

Ποιος αγοράζει από super market εκτός προσφορών; Νομίζω ότι αυτές τις τιμές μπορείς να βρεις μόνιμα και στο skroutz ?

 

Babylino προτιμάμε κι εμείς εδώ πάντως :D

Link to comment
Share on other sites

0.19 είναι η καλύτερη τιμή που παίζει για νο5. Ένας και μοναδικός έχει με 0.16, αλλά στις κούτες πάμπερς μπαίνει και κόστος μεταφορικών συνήθως γιατί ξεπερνάνε τα 3 κιλά εάν θες να πάρεις ποσότητες, οπότε ξεχνάς τα δωρεάν.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.