Jump to content



κάρτα γραφικών για ταινίες/σειρές σερφάρισμα σε 4K σε συνδυασμό με ενισχυτή Yamaha rx-v377


Recommended Posts

ok TV θα ειναι αύριο εδώ

Εχω μπλέξει λίγο με και καλά άμεσα διαθέσιμη κάρτα και καλώδια και με πάνε για 2-3 μέρες. Πλάκα θα έχει να έρθει η TV και να μην έχω κάρτα και καλώδια :hehe:

 

Σας ευχαριστώ όλους παίδες. Θα επανέλθω με φωτορεπορταζ και εντυπώσεις :T: 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, karmen1983 said:

Θα επανέλθω με φωτορεπορταζ και εντυπώσεις

Μας ενδιαφέρουν τα φωτορεπορτάζ κι οι εντυπώσεις των ειδικών -οκ κι οι δικές σου, νομίζω κι εσύ μπορείς να διακρίνεις διαφορές- σε ποδόσφαιρο, τέννις. (το τέννις στο γράφω για να σε καλοπιάσω)
Αν η καθυστέρηση είναι μονάχα 2-3 μέρες, υπομονή και μην αγχώνεσαι.

Έχω πάντοτε την απορία, σε συζητήσεις περί τηλεοράσεων. Τηλεοπτικό πρόγραμμα δεν βλέπει κανείς; Τι κάνετε, μπαίνει άλλη τηλεόραση αλλού; 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, salde said:

Τηλεοπτικό πρόγραμμα δεν βλέπει κανείς; Τι κάνετε, μπαίνει άλλη τηλεόραση αλλού;

Μέχρι λίγο καιρό πριν, δεν είχα συνδέσει καν την κεραία. Τώρα τελευταία την έβαλα γιατί μια στο τόσο έρχεται η mother και θέλει την δόση της.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πήγα από το κατάστημα και παρέλαβα. Απλά έπρεπε να ψάξω εγώ το ράφι και να βρω τα καλώδια που ενώ φαινόταν σε στοκ, μου λέγανε ότι δεν υπήρχαν...

Αχ αν δεν βάλω το χεράκι μου τίποτα δεν γίνεται :p 

 

Αλλαγή και στην κάρτα μιας και ψαχνόμουν για άμεσα διαθέσιμη. Και ετοιμάζω το τοπίο για να υποδεχτώ την κυρά LG αύριο :D

 

20200303_130605.jpg20200303_130640.jpg20200303_130650.jpg20200303_130709.jpg20200303_130713.jpg

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Η TV ηρθε αλλά δεν χωράει ούτε από το κλιμακοστάσιο, ούτε από το ασανσερ :hehe: 

 

Αναμένω αναβατόριο. Στο κατάστημα ρε γαμώτο μου φάνηκε πιο μικρη :hehe:  

  • Like 2
  • Haha 6
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, karmen1983 said:

Η TV ηρθε αλλά δεν χωράει ούτε από το κλιμακοστάσιο, ούτε από το ασανσερ

βέβαια τα γράψαμε με διαφορετικό σκεπτικό, παρά ταύτα είχατε προειδοποιηθεί εγκαίρως για τα προβλήματα των νέων τεχνολογιών, Κυρία. Ξαναπείτε μου για τις 300 ίντσες.

Καλορίζικη και κάθε εμπόδιο για καλό, εκτός από ποδόσφαιρο θέλουμε και μυθιστόρημα με τις αντιδράσεις των ιδιοκτητών του σπιτιού στο καινούργιο κουτάκι. Μην μου τα τρομάξεις με το αναβατόρι και κρυφτούν, να είναι παρόντα στο ξεπακετάρισμα.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

Ξαναπείτε μου για τις 300 ίντσες.

E καλά δεν ειναι τίποτα ένα πανάκι για 300 ίντσες. Ασε που σε τέτοια περίπτωση θα σπατουλάρω εκ νέου τον τοίχο και θα τον βάψω :p 

 

πριν 3 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

Μην μου τα τρομάξεις με το αναβατόρι και κρυφτούν, να είναι παρόντα στο ξεπακετάρισμα.

Μπα κανένας τρόμος. Πολύ περιέργεια όμως :p 

Ακόμα δεν την έχω ξεπακετάρει μιας και θα χρειαστώ ένα ζευγάρι χέρια ακόμα και περιμένω.

 

πριν 2 λεπτά, το μέλος Seafalco έγραψε:

Τι να λέμε τώρα . . . μεγαλείο ! !   :) 

Αγάπη,  ΜΕΓΕΙΑ ! ! ! !  και καλές θεάσεις ! ! !  :D

Να σαι καλά βρε Στέλιο :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Διαβαζω υποτιτλους επιτελους χωρις γυαλια και οχι δεν ξεστραβωθηκα σε μια μερα :hehe:

 

Αν ειναι να κάθεσαι στα 4 μέτρα χωρίς γυαλιά, νομίζω πως μπορείς άνετα να ασχολείσαι μόνο με 480p.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.