Jump to content



Η επιστροφή του gdp77 στα Windows...


Recommended Posts

Just now, panoc said:

Μαλλον εχεις την app απο το στορε εκδοση Κανε απεγκαταστη του skype app απο settings->apps Και εγκατεστησε τη desktop εκδοση απο εδω https://www.skype.com/el/get-skype/download-skype-for-desktop/

 

 

Μάλλον το ανάποδο. Δεν θυμάμαι να έχω εγκαταστήσει κάποιο skype. Το είχαν τα windows από μόνα τους ή μετά από κάποιο update. Τέσπα, σύντομη θα είναι η συνύπαρξή μου με αυτά, οπότε δεν τρελαίνομαι, εφόσον βρήκα τη "λύση" του sign out. Ευχαριστώ για τη βοήθεια!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος gdp77 έγραψε:

 

Μάλλον το ανάποδο. Δεν θυμάμαι να έχω εγκαταστήσει κάποιο skype. Το είχαν τα windows από μόνα τους ή μετά από κάποιο update. Τέσπα, σύντομη θα είναι η συνύπαρξή μου με αυτά, οπότε δεν τρελαίνομαι, εφόσον βρήκα τη "λύση" του sign out. Ευχαριστώ για τη βοήθεια!

 

ακριβως επειδη δε θυμασαι να εχεις εγκαταστησει εσυ skype ειναι αυτο που λεω, εχεις την app store εκδοση που κουβαλανε τα παραθυρα απο μαμα τους.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, panoc said:

 

ακριβως επειδη δε θυμασαι να εχεις εγκαταστησει εσυ skype ειναι αυτο που λεω, εχεις την app store εκδοση που κουβαλανε τα παραθυρα απο μαμα τους.

 

Α μάλιστα. Λέγοντας app store, νόμιζα πως εννοούσες ότι έχω πάει στο store και την έχω εγκαταστήσει. Πράγματι λοιπόν έχω αυτή την έκδοση και πρέπει να κατεβάσω την desktop έκδοση που λες. ΟΚ thanx!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.