Jump to content

Call of Duty: Black Ops Cold War [2020]

Recommended Posts

Σιγουρα γιατι σε κατι γκρουπ που ειμαι για cod βλεπω γινεται ανταλλαγη scripts για ps4. Αρα φανταστειτε τι γινεται...

• Like 1
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Αφου εχει 8 maps ρε... Ειναι που εκραζες το MW λολ και βρηκες και πηρες αυτο που ειναι οτι πιο καρκινιαρικο υπαρχει. Μολις περασεις το 12 level θα αρχισει το SBMM να σπαει μπαλες μεχρι που θα θες να σ

θέλω οργή, μίσος, πληκτρολόγια να σπάνε, τατουάζ σε νμ στον κwl0 κτλ κτλ ...

Call of Duty: Black Ops Cold War will support Ray Tracing and DLSS, gets a new PC trailer WWW.DSOGAMING.COM NVIDIA has announced that Call of Duty: Black Ops Cold War will support

Posted Images

Πολυ κακο netcode. Τις μισες φορες ξεκιναω και ριχνω πρωτος και πεθαινω ινσταντ. Επισης οι σφαιρες πολλες φορες no register... Κατα τα αλλα ειναι ενδιαφερον. Ουτε κατι τρελο ουτε κακο.

• Like 3
Μία ώρα πριν, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Δεν εχει ανοιξει ακομη η open beta? Δε μ αφηνει να μπω....

Ακόμα τίποτα...

δοκίμασα το cold war το παιχνίδι έχει τα ίδια bugs που είχε και το modern warfare 2019 στην αρχή

έχω stuttering 😛  spikes εδώ και εκεί

3 ματς επαιξα. Απο αποψη επιδοσεων, δεν αντιμετωπισα κανενα θεμα. Και δεν πειραξα καμια ρυθμιση γραφικων. Ολα οπως τα χει το παιχνιδι απο μονο του.

Απο gameplay, μου φαινεται λιγο πιο αργο απο το mw, ανταποκρινεται λιγο πιο αργα δηλαδη, και υπαρχουν και καποια θεματακια netcode κυριως με τζουφιες σφαιρες. Αλλα οκ, καλουτσικο φαινεται

Αυτο πες το σε ολο το ιντερνετ που κραζει ασυστολα οπου βρεθει ποσο κακο ειναι... Εδω κραζουν ατομα που δεν το εχουν παιξει καν. λολ

Εγω παντως οταν συνηθισα λιγο το χειρισμο και ξεκλειδωσα καποια απλα πραγματακια με τα οποια εχω μαθει να παιζω εδω και χρονια, αρχισα να το απολαμβανω παρα πολυ. Οσο περναει η ωρα μου φαινεται καλυτερο. Απλα, αυτη η moscow καρκινοπιστα.....

Έχει κανένας θέμα με fatal error όταν ξεκινάει το παιχνίδι ? Ενώ το μεσημέρι έπαιξα κανονικά τώρα δεν λέει να ξεκινήσει...

Δεν χρειαζονται cheaters. Εχουμε τους κονσολαδες με το aim assist που ειναι σαν να εχει aimbot...

• Like 1
πριν 2 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Δεν χρειαζονται cheaters. Εχουμε τους κονσολαδες με το aim assist που ειναι σαν να εχει aimbot...

Αυτό δεν έχω καταλάβει πώς το έχουν αφήσει ακόμη..είναι τραγικά απαράδεκτο...FPS με πατερίτσες έπρεπε να λέγεται...

Προσωπικά το αγνοώ όσο μπορώ και χαζολογάω όταν παίζω αλλά ώρες ώρες πραγματικά δεν παλεύεται..αφού όμως τα εκατομμύρια ρέουν..όλα καλά...2020 evolution of humankind...

Αφού το χρήμα προέρχεται από τις κονσόλες, αυτές θα στηρίξουν με όποιους τρόπους μπορούν. promotions - early access - τουρνουά όλα για τις κονσόλες, οπότε λογικό να είναι οκ το όποιο avantage μπορούν να έχουν. Αν κλείσει το crossplay  η pc playerbase σε 4 μήνες θα είναι μόνο οι πιστοί tryhards και πάλι. 

• Like 2

ψαχνόμαστε να βρούμε κάτι καλό -καινούργιο να παίξουμε...60αρια στην Activision δεν δίνω όμως , να ... μα την 3080, που δεν θα πάρω...

• Like 1
  • 2 weeks later...

16939
WWW.GURU3D.COM

Activision announced the official requirements for Call of Duty: Black Ops Cold War for PC. According to the company, gamers will need to have at...

απο μένα του ρίχνω άκυρο ! άκου εκεί 200 γίγα ! άει σιχτι ACTIVISION , νουμπάδες !

• Like 2