Jump to content



Call of Duty: Black Ops Cold War [2020]


SpirosKGR

Recommended Posts

Πολυ κακο netcode. Τις μισες φορες ξεκιναω και ριχνω πρωτος και πεθαινω ινσταντ. Επισης οι σφαιρες πολλες φορες no register... Κατα τα αλλα ειναι ενδιαφερον. Ουτε κατι τρελο ουτε κακο.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 ματς επαιξα. Απο αποψη επιδοσεων, δεν αντιμετωπισα κανενα θεμα. Και δεν πειραξα καμια ρυθμιση γραφικων. Ολα οπως τα χει το παιχνιδι απο μονο του.

Απο gameplay, μου φαινεται λιγο πιο αργο απο το mw, ανταποκρινεται λιγο πιο αργα δηλαδη, και υπαρχουν και καποια θεματακια netcode κυριως με τζουφιες σφαιρες. Αλλα οκ, καλουτσικο φαινεται

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως οταν συνηθισα λιγο το χειρισμο και ξεκλειδωσα καποια απλα πραγματακια με τα οποια εχω μαθει να παιζω εδω και χρονια, αρχισα να το απολαμβανω παρα πολυ. Οσο περναει η ωρα μου φαινεται καλυτερο. Απλα, αυτη η moscow καρκινοπιστα.....

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Δεν χρειαζονται cheaters. Εχουμε τους κονσολαδες με το aim assist που ειναι σαν να εχει aimbot...

 

Αυτό δεν έχω καταλάβει πώς το έχουν αφήσει ακόμη..είναι τραγικά απαράδεκτο...FPS με πατερίτσες έπρεπε να λέγεται...

 

Προσωπικά το αγνοώ όσο μπορώ και χαζολογάω όταν παίζω αλλά ώρες ώρες πραγματικά δεν παλεύεται..αφού όμως τα εκατομμύρια ρέουν..όλα καλά...2020 evolution of humankind...

Link to comment
Share on other sites

Αφού το χρήμα προέρχεται από τις κονσόλες, αυτές θα στηρίξουν με όποιους τρόπους μπορούν. promotions - early access - τουρνουά όλα για τις κονσόλες, οπότε λογικό να είναι οκ το όποιο avantage μπορούν να έχουν. Αν κλείσει το crossplay  η pc playerbase σε 4 μήνες θα είναι μόνο οι πιστοί tryhards και πάλι. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

16939
WWW.GURU3D.COM

Activision announced the official requirements for Call of Duty: Black Ops Cold War for PC. According to the company, gamers will need to have at...

 

απο μένα του ρίχνω άκυρο ! άκου εκεί 200 γίγα ! άει σιχτι ACTIVISION , νουμπάδες !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.