Jump to content



Οι ψηφιακές μας φωτογραφίες, δοκιμές κλπ


Recommended Posts

και έτσι πολύ καλα μου φαίνεται , εγώ κάποτε που είχα τραβήξει κάποια, αφενός δεν μπορούσα να πλησιάσω και πολύ κοντά ,αφετέρου κάνοντας ζοομ για να πάω πιο πίσω, στο κάδρο ήταν μια κοτσιλιά.. :p (για μάκρο μιλάω και γω)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 16,7k
  • Created
  • Last Reply

Δε ξερω γιατι αλλα αυτη η φωτο πολυ μ'αραισει :inlove:

Ολυμπος 8080,F/7.1,Exp.Time 13sec,ISO125

Edit:

τωρα που τη βλεπω resized χανει τρελα...ουτε τα μισα αστερια δε φαινονται,ααα ναι βραδυ ειναι κ το φεγγαρι πανω δεξια :D

post-119-1416071959,8165_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μιας και σας αρέσουν τα ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ .... τράβηξα και εγώ όσο κοντά μπορούσα να φτάσω και σας δίνω μερικές για να δείτε....:D

Τα ζουζουνάκια είναι από την Κυπαρισσία... ;)

post-153-1416071959,8373_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπαμε οτι δεν κανει να βαζεις εσυ εδω μεσα...Αν ειναι να φτιαξουμε ενα θρεντ ολο δικο σου με τιτλο 'Tι μπορει να κανει μια D-70 DSLR'

Τι αλλες φωτος μπορουμε να βαλουμε εμεις τωρα?

:p

Σκεψου να ειχες κιολας....:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pro

Ορεστιαδα!!!!! στα Ριζια!!! τερμα ακρη ελλαδας.. με το 6670 μου... καλο????

Αρχική απάντηση από totally_wired

Ώραίες φώτο βγάζει τελικά εεε

Και χάνει είναι μόνο 550xκάτι

Οι φωτογραφιες ειναι 1152x864 απλα στο φορουμ δεν μπορεισ να βαλεις τοσο μεγαλες φωτο

Sorry για την καθυστεριση στην απαντηση.. εργαζομενο παιδι

Link to comment
Share on other sites

Λόγο δουλειάς αναγκάζομαι να βρίσκομαι σε όλα σχεδόν τα μέρη της Νοτιοδυτικής Ελλάδας και τις περισσότερες φορές είμαι πάνω στα βουνά.

Ομως τις τελευταίες μέρες έχει πολύ υγρασία και αυτό δε βοηθάει στις μακρινές φωτογραφίες αφού μοιάζει σα να έχει θολούρα παντού...

Εδώ είμαι πάνω από την τριχωνίδα λίμνη...

post-153-1416071969,2335_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.