Jump to content



Οι ψηφιακές μας φωτογραφίες, δοκιμές κλπ


Recommended Posts

  • Replies 16,7k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από jax7480

Μπα, δεν παιζει. Με τον Εντου απο το ιδιο βυζι κατσικας πιναμε γαλα οταν ημαστε μικροι.

Μήπως είχε ξυνήσει το γάλα???!!....

Φωνάχτε καναν χημικό να το ελέξει!!!! :p sotiris,sln που είστε? μια εξέταση στα παιδιά και γρήγορα :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 22:16]

Super MODιστρα?

Ουστ μωρη παλιολουκρητια απο εδω....τενεκε ξεγανωτε... Παλιολουση, καμπαρετζου...

παρακαλώ τους moderators/Αdmin να λάβουν μέτρα για την προσωπική επίθεση, άνευ λόγου και αιτίας που δέχθηκα, (που είναι αυτά τα παιδία όταν τα χρειάζεσαι :rofl: )

Ζαχούλι μάθε να ράβεις κανένα κουμπί πρώτα και μετά έλα να με βρεις :hehe::kiss:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

παρακαλώ τους moderators/Αdmin να λάβουν μέτρα για την προσωπική επίθεση, άνευ λόγου και αιτίας που δέχθηκα, (που είναι αυτά τα παιδία όταν τα χρειάζεσαι :rofl: )

Ζαχούλι μάθε να ράβεις κανένα κουμπί πρώτα και μετά έλα να με βρεις :hehe::kiss:

Αν ηξερα να ραβω κουμπι, δεν θα σε χρειαζομουν μωρη λαϊνα, ξεφωνημενη.

Μην φωναζεις τσαμπα τους admins, για σενα θα καλεσουμε τους λοκατζηδες που την βρισκεις κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell [Σήμερα, στις 22:23]

παρακαλώ τους moderators/Αdmin να λάβουν μέτρα για την προσωπική επίθεση, άνευ λόγου και αιτίας που δέχθηκα, (που είναι αυτά τα παιδία όταν τα χρειάζεσαι :rofl: )

Ζαχούλι μάθε να ράβεις κανένα κουμπί πρώτα και μετά έλα να με βρεις :hehe::kiss:

Σβήσε πρώτα την φώτο με τα @@ του σκύλου και μετά βλέπουμε.... :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

αυτό είναι κύριοι τα βλέπετε, Mods/admins έχουν κάνει κλίκα με συγκεκριμένους χρήστες και τους προστατεύουν πετώντας λάσπη σε φιλήσυχους και απροστάτευτους χρήστες, όπως η πάρτη μου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

αυτό είναι κύριοι τα βλέπετε, Mods/admins έχουν κάνει κλίκα με συγκεκριμένους χρήστες και τους προστατεύουν πετώντας λάσπη σε φιλήσυχους και απροστάτευτους χρήστες, όπως η πάρτη μου :hehe:

Ωρε κοπελι, δεν αφηνεις το φορουμ και να πας να σιδερωσεις την ρομπα, γιατι αυριο αν αργησεις, οι αδερφες νοσοκομες που θα παρουσιαστεις στον στρατο θα ανησυχησουν.

Link to comment
Share on other sites

Αρίστο στο ποστ 89 λες λιγάκι τι έχεις κάνει από φώτοσοπ αν έχεις κάνει κάτι?

Και να πω ρε παιδιά το παράπονό μου?Μην ανεβάζετε μόνο σε άλλες διευθύνσεις ανεβάστε κι εδώ καλά τις φωτογραφίες σας και αν θέλετε για παραπάνω λεπτομέρεια και σε άλλα site.Γιατί όταν φτάνω στο συγκεριμένο tab είμαι πια offline αλλά και να ήμουνα μέσα πόσα επιπλέον tabs να άνοιγα ο άνθρωπος?

Link to comment
Share on other sites

ακόμα ένα δήγμα της τέχνης μου. (για να βγούμε από τον σκοταδισμό όπως παροτρύνει και ο φίλος μου ο doctor :p)

Nec410 refreshR=5433, 1280x960, 2-3-47-20 (το flash2precharge το παίρνει και 2 σε καράφλες :innocent: ) glow Βypass³

a8qg.th.jpg

μάχιμος όπως πάντα :flex:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snips

Όντως πολύ έντονος ο θόρυβος σε 400 ISO. Αλλά γιατί τόσο πολύ; Αφού έβαλες μεγάλο χρόνο έκθεσης!??

ο θορυβος περα του 400iso μπορει να δημιουργηθει και με υπερεκθεση!!!Εχει γινει σε μενα προσπαθουσα να εξηγησω αφου την ειδα γιατι τοσο θορυβο και μετα μου το επιβεβαιωσε καποιος με canon ΕοS 300 (το γεγονος οχι τη συγκεκριμενη φωτο)

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και μία με την νεοαποκτηθείσα Konica Minolta Z20. Αυτόματες ρυθμίσεις...:T:

Κοιτάξτε πόσο κοντά ήρθα στο τριαντάφυλλο!!!!!!:D

Εννοείται και οι 3 είναι με macro mode.:clap:

post-1166-1416071916,6974_thumb.jpg

post-1166-1416071916,7277_thumb.jpg

post-1166-1416071916,7547_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.