Jump to content



Οι ψηφιακές μας φωτογραφίες, δοκιμές κλπ


Recommended Posts

  • Replies 16,7k
  • Created
  • Last Reply

Αν στην 1η ζητούσα την οριζόντια φωτογραφία με περισσότερη χώρα, θα ήμουν παράξενος???

Ποιο ξενοδοχείο είναι στη 2η ?

Ωραία η Μυκ ε ? ?

(απάντησε και σε κάνα ΠΜ αγόρι)

Link to comment
Share on other sites

παίζει να έχω. θα δω όταν πάω σπίτι το απόγευμα και αν ειναι θα ανεβάσω.

Η δεύτερη ειναι από το Vencia, που ειναι πάνω στο δρόμο για Άνω Μερα, Καλαφάτη κλπ :)

Το πμ το ξέχασα τελείως :p

(θα σου απαντήσω μέσα στη μέρα)

Link to comment
Share on other sites

παίζει να έχω. θα δω όταν πάω σπίτι το απόγευμα και αν ειναι θα ανεβάσω.

Η δεύτερη ειναι από το Vencia, που ειναι πάνω στο δρόμο για Άνω Μερα, Καλαφάτη κλπ :)

Το πμ το ξέχασα τελείως :p

(θα σου απαντήσω μέσα στη μέρα)

Xa...κατάλαβα απόλυτα που είναι... και έλεγα αυτό πρέπει να είναι στις φουρκέτες, πάνω από τη χώρα, πριν από την πλατεία με τη Shell.

Είχα βγάλει και εγώ πιο παλιά, πάλι πάσχα, με τον Fisheye αλλά από το δρόμο..

Είναι πολύ ωραίο σημείο και αν βρεις ακριβώς να κάτσεις, πετυχαίνεις απίστευτα αποτελέσματα.

Από εκεί περίπου Δύει και ο ήλιος οπότε μπορείς να κάνεις καλή μπάλα.. :yu:

Link to comment
Share on other sites

Διακρίνω υψηλό θόρυβο από jpeg? Αριστερά στη θάλασσα και στην πισίνα πάλι στα αριστερά, ή ιδέα μου είναι;

Επίσης, γιατί χαλάτε τις φωτό με τα watermarks? :p

Link to comment
Share on other sites

Διακρίνω υψηλό θόρυβο από jpeg? Αριστερά στη θάλασσα και στην πισίνα πάλι στα αριστερά, ή ιδέα μου είναι;

Επίσης, γιατί χαλάτε τις φωτό με τα watermarks? :p

θόρυβος δεν ειναι. πιθανόν κάποια αλλοίωση λόγω της μεγάλης συμπίεσης (αν και στα μάτια μου δεν ειναι και τόσο έντονο).

Όσο για το watermark ειναι δικο μου λάθος. Εδώ είχα σκοπό να ποστάρω την "σκέτη" αλλά προφανώς μπέρδεψα τους φακέλους :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.