Jump to content



Οι ψηφιακές μας φωτογραφίες, δοκιμές κλπ


Recommended Posts

  • Replies 16,7k
  • Created
  • Last Reply

Αν κρινω απο το ποσο ευκολα αλλαξες καδρο απο το προηγουμενο ποστ..

πες της να βγαλει το μπλουζακι ..και βλεπουμε αν της παει και το πουκαμισο.

Συντομευουμε...δεν καθομαστε..:rubik:

:p

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα το πρόσωπο λιγο πιο φωτισμένο χωρίς ωστόσο να υπάρχει υπερέκθεση και στο φόντο.

Επίσης θα μου άρεσε να ξεχωρίζει κάπως η υφή του μαύρου υφάσματος που υπάρχει στα μανίκια της μπλουζας, που τώρα (στην οθόνη μου τουλάχιστον) φαινεται σκέτο και τελείως επίπεδο μαύρο

Link to comment
Share on other sites

το θελε το φλας η παραπανω εκθεση.

επισης Σταυρο , φτιαξε τα καδρα σου οσο μπορεις γιατι μια το θολο στη πρωτη , μια το σα τσεκουρι αυτο απο πισω της με το μαυρο..δε κολακευουν τη φωτογραφια της γκομενας

επισης εξηγησε μου γτ εχει ντυθει ετσι η κοπελα ; μια απλη μπλουζα σεμνη και ολα τα αλλα προστυχα ;

Link to comment
Share on other sites

δεν κανουμε εδιτοριαλ..ας ντυθει οπως θελει ...

Αν ειναι να επιλεξεουμε παντως..εσωρουχα και μποτες ειναι τα πλεον που μπορει να βαλει :D

Σε ποιο σοβαρο υφος -οσο μπορω και εγω δλδ- το background σου για τετοιου ειδους φωτογραφηση ειναι λαθος.

Το προηγουμενο σετακι που ειχες βαλει μου αρεσε περισσοτερο.Κολα την στον τοιχο πισω στο κτιριο..Ξεχνα ουρανους και λιβαδεια μιας και οπως τα εχεις χρησιμοποιησει δε προσφερουν τιποτα.(για μενα χαλανε κιολας).

Παιξε με το καδρο σου..μη κατσεις απεναντι της ..και δοκιμασε και "στραβα" καδρα.(με τον τοιχο πισω της.

Επισης...θα συμφωνησω με το "το θελε το φλας η παραπανω εκθεση."

Η δευτερη δε ,μου κανει ενα τικ παραπανω oversaturated.Μπορει να ειναι και θεμα εκθεσης βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ freaky/goth το γκομενάκι από πάνω ( όχι αυτή που μόλις έβαλες ).

Αφού θέλει τέτοια φάση ντυσίματος, ντύσε την american schoolgirl σαν την Britney Spears στα πρώτα της video clip :p

On another note... the roof, the roof is on fire :D

1379796_10202078124733131_1258074637_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.