Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Χαιρετω! Εχω δυο υπολογιστες που εχουν συλλεκτικη μονο αξια. Προοριζονταν για προσωπικη συλλογη αλλα δινονται λογω ελλειψης χωρου. Δεν εχω ασχοληθει καθολου με το αν φτιαχνονται. Ενας IBM (αγνωστο μοντελο, χρονολογιας 1989)  και ενας COMPAQ (386s/20n). Τους εβαλα τωρα στην πριζα και ανοιγουν κανονικα αλλα βγαζουν δυο μηνυματα λαθους (161 και 163) και οι δυο. Βρισκονται κεντρο Αθηνας αυτη τη στιγμη. Αν καποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει ενα πμ. Απευθυνομαι σε συλλεκτες. :)

 

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι!

Στελνω ΠΜ

Link to comment
Share on other sites

bump?  :mellow:  :(

χαρίζεται Θηκη bumper στυλ για  Sony Xperia Z1 Compact μετα απο λαθος αποστολη ενος κινεζου.

 

φωτο εδω : https://www.dropbox.com/s/c8sgl2ebjlf8677/2015-05-09%2012.30.47.jpg?dl=0

                   https://www.dropbox.com/s/y2b9cj5juc9x6l4/2015-05-09%2012.30.55.jpg?dl=0

Link to comment
Share on other sites

Να σας θυμίσω λίγο τα ZIpάκια?

 

Χαρίζεται Iomega Zip 750MB Usb 2.0 Drive.   

 

Δεν υπάρχει αυτό το κάτι σαν manual και λέω να κρατήσω και το blue usb για ενθύμιο  :p

Όλα τα άλλα υπάρχουν φυσικά μαζί με το κουτί του σε σχεδόν άριστη κατάσταση παρακαλώ .

 

Δίονται φυσικά και 3 δισκέτες των 750MB σε απίστευτη κατάσταση, λες και τις αγόρασες χθες.  

 

Η κατάσταση του όλου πακέτου είναι σε άριστη με όλη την σημασία της λέξεως, αφού και χρησιμοποιήθηκε ελάχιστα.

 

Έξοδα αποστολής (ΕΛΤΑ) δικά μου.

Έγινε επεξεργασία από pasjohn
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται ένας υπολογιστής Altec R, Retro Μηχανάκι αλλά λόγω έλλειψης χρόνου φεύγει πλέον...

 

Κουτί αλουμίνιο πανάλαφρο, Πρόσβαση χωρίς βίδες.

Pentium III 866 / 133MHz

Msi 6163Pro / Slot 1 με αντάπτορα 370PGA

1GB Ram / 133MHz (βλέπει τα 512)

6.4GB Ibm HDD

LG cdrw 52/32/52

FDD 1.44MB

Nvidia 5200 AGP 128MB

Κάρτα δικτύου 100ΜΒit

Κάρτα Usb Pci 4 υποδοχές.

Πληκτρολόγιο Samsung

Windows XP Service Pack 3

Ποντίκι Ps/2

 

Μαζί θα δοθούν :

Pci Controller Maxtor/Promise 133

Celeron 600 PGA370

Celeron 900 PGA370

Pentium III 800 SEC

Αν αυτός που θα το πάρει έχει κανά-δυο πολύμπριζα θα τα δεχτώ ευχαρίστως.

 

Μόνο Θεσσαλονίκη, παραλαβή δυτικά.

Πληροφορίες με πμ.

Γύρισα από διακοπές κι ακόμα κάθεται. κρίμα να πεταχτεί

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανα χαλασμενο ΑΤΧ τροφοδοτικο (η απλα παναρχαιο-για πεταμα )  ?  

Καλησπέρα και σε σένα!

 

Δυστυχώς, το συγκεκριμένο θέμα δεν είναι για ζήτηση πραγμάτων. Μόνο για την καλή πρόθεση κάποιου να χαρίσει κάτι που του είναι αχρείαστο.

 

Ίσως εξυπηρετηθείς στις αγγελίες ζήτησης.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Υπαρχει κανα χαλασμενο ΑΤΧ τροφοδοτικο (η απλα παναρχαιο-για πεταμα )  ?  

 

 

Καλησπέρα και σε σένα!

 

Δυστυχώς, το συγκεκριμένο θέμα δεν είναι για ζήτηση πραγμάτων. Μόνο για την καλή πρόθεση κάποιου να χαρίσει κάτι που του είναι αχρείαστο.

 

Ίσως εξυπηρετηθείς στις αγγελίες ζήτησης.

 

You dont say!!!!

Μα καλα πως τα μυριζεσαι αυτα , πρωινιατικα 

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα, αν έχεις κάνει το κόπο να διαβάσεις, είναι για να γνωστοποιούνται οι προσφορές μελών του thelab σε υλικό που θέλουν να χαρίσουν. Έχουμε επανειλημμένως πει να μην ζητάτε εδώ, αλλά να χρησιμοποιείτε την κατάλληλη κατηγορία στις αγγελίες. Αν δε μπορείς να το καταλάβεις, τότε λυπάμαι.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

παιδια κακα τα ψεματα αλλα η κινηση στις αγγελιες ητανε 1500% πιο ζωντανη πριν τη μεταβαση στη νεα πλατφορμα - εννοειται πως το φορουμ εγινε πολυ καλυτερο αλλα αυτο λειτουργησε αντιθετα για τις αγγελιες, και νομιζω πως συμφωνουν πολλοι με αυτο. εκτος αυτου, σαν ιδεα ενα θρεντ οπου κοσμος ζηταει outdated/φτηνο hardware για δωρεαν/συμβολικες τιμες δεν ειναι κακη. ας πουμε, ψαχνω ενα usb bluetooth, οι πιθανοτητες να το εβρισκα εαν υπηρχε ενα τετοιο thread ειναι 1500% παραπανω απο το να ποσταρω στις δυσλειτουργικες καινουργιες αγγελιες. τα δυο μου σεντ

Έγινε επεξεργασία από nick-firestorm
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να σας θυμίσω λίγο τα ZIpάκια?

 

Χαρίζεται Iomega Zip 750MB Usb 2.0 Drive.  

 

Δεν υπάρχει αυτό το κάτι σαν manual και λέω να κρατήσω και το blue usb για ενθύμιο  :p

Όλα τα άλλα υπάρχουν φυσικά μαζί με το κουτί του σε σχεδόν άριστη κατάσταση παρακαλώ .

 

Δίονται φυσικά και 3 δισκέτες των 750MB σε απίστευτη κατάσταση, λες και τις αγόρασες χθες.  

 

Η κατάσταση του όλου πακέτου είναι σε άριστη με όλη την σημασία της λέξεως, αφού και χρησιμοποιήθηκε ελάχιστα.

 

Έξοδα αποστολής (ΕΛΤΑ) δικά μου.

 

 

Αν δεν το θελει τελικα ο φιλος ενδιαφερομαι εγω.

Εχει χαλασει το δικο μου και μου εχουν μεινει αμανατι κατι δισκετες με υλικο απο τα χρονια των σπουδων μου.

Αν λεω αν ξεμεινει τελικα το θελω εγω και τα μεταφορικα δικα μου.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται αυτόματος τηλεφωνητής General Electric.Λειτουργεί κανονικά.

Είναι αυτός: http://img36.olx.ua/images_slandocomua/92896223_2_644x461_avtootvetchik-fes2-9807-fotografii.jpg

Η παλιά του κασσέτα αντικαταστάθηκε με νέα,διάρκειας 30 λεπτών.Παραλαβή από κέντρο Θεσσαλονίκης,μετά από συνεννόηση.

Link to comment
Share on other sites

  1. 2 port parallel data switch (DB-25)
  2. Micronet SP2082A 10Mbps ethernet PCI card (RJ45 + BNC για ομοαξονικό/thinnet)
  3. SF64-PCR-03 FM tuner PCI card
  4. Promise Ultra66 V1.14 Dual IDE PCI card

X0ImmZe.jpg?1GxKJ523.jpg?2RkVNIuh.jpg?1BIG_fm-tuner_mm_karta_pci_sf_64-pcr_kod_$_12.JPG

Δεν έχει επιβεβαιωθεί πρόσφατα η σωστή τους λειτουργία αλλά πρέπει να είναι ακόμα λειτουργικά.

 

Ηλεκτρονικά ballast osram, tridonic, olympia electronics, όλα για 2 λάμπες φθορισμού, διαφόρων μεγεθών και ένα choke ballast παρέα με starter (και ακροδέκτες αν βρεθούν) 20watt.

Αν υπάρχει ενδιαφέρον ζητήστε μου να σας δώσω περισσότερες πληροφορίες και φωτό.

 

Βρίσκονται Πάτρα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.