Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Τώρα τέτοια ώρα τέτοια λόγια, αλλά.....

Ο δίσκος του λάπτοπ της αδερφής τα έπαιξε, επομένως ένας Sata SSD θα ήταν μεγάλη βοήθεια. Πραγματικά ο,τι να ναι, όποιον να ναι. Ας διαλέξουν όλοι και αααααν περισσέψει κανένας θα μ ενδιέφερε.

Μπράβο για την κίνηση. Κατάθεση στο λογαριασμό πάντως θα κάνω όπως και να χει. Πάρω δεν πάρω αντικείμενο.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος jax7480 έγραψε:

8) Laptop SONY VAIO SVE14AJ16L Specs: Core i5 3230M, 8GB RAM, 256GB SSD, US Keyboard, 14 inch touch screen, WiFi, Bluetooth. Πλήρως λειτουργικό, χωρίς φθορές. Μόνο η μπαταρία θα χρειαστεί λογικά αλλαγή αν και κρατάει κάπως λίγο ακόμα. Λειτουργικό θα βάλετε εσείς, θα έρθει με OS καθαρισμένο αλλά καλό θα ήταν να το αλλάξετε.

 

13) Samsung 850 EVO 250GB (πλήρως λειτουργικός αλλά δεν έχω HDSentinel)

 

Προϋποθέσεις για να πάρετε κάτι:

 

1) Είστε πολύ ενεργό μέλος στο φόρουμ

2) Η αποστολή θα γίνει ΜΟΝΟ με ΕΛΤΑ κούριερ με χρέωση παραλήπτη. Απλά διαλέγετε αν θα παραλάβετε από κατάστημα ή αν θα σας έρθει στο σπίτι.

3) Προτεραιότητα έχουν τα παλιότερα, πιο ενεργά μέλη και φυσικά όσοι εκδηλώσουν ενδιαφέρον νωρίτερα. Θα παρακαλούσα όσοι ήδη έχουν πάρει κάτι από μένα να δώσουν προτεραιότητα σε κάποιον άλλον.

4) Σε πμ δεν θα απαντήσω. Όποιος ενδιαφέρεται για κάτι το δηλώνει ΕΔΩ.

5) Θα παρακαλούσα, ότι κι αν πάρετε να μην το πουλήσετε. Το έχω ξαναπεί και το λέω και τώρα. Αν ήθελα να τα πουλήσω τα πράγματα θα το έκανα.

Στόχος μου είναι να πάνε σε αυτούς που δεν έχουν ή τους λείπει κάτι αντίστοιχο ή θέλουν να αναβαθμίσουν.

6) Αν έχετε πάρει κάτι από εμένα μη δηλώσετε ενδιαφέρον. Αφήστε να πάρουν αυτοί που δεν έχουν πάρει κάτι ποτέ.

7) Τελευταίο και πιο σημαντικό από όλα. Θα ήθελα (δεν υποχρεώνω κανέναν για αυτό) όποιος πάρει κάτι εκτός από τα μεταφορικά να κάνει μία μικρή συνεισφορά εδώ:

 

Αρ. λογαριασμού: 0026-0204-26-0100381653
IBAN: GR 3202602040000260100381653
Όνομα δικαιούχου: Χριστοδούλειο Ορφανοτροφείο

 

Αρ. λογαριασμού: 5148-052186-019
IBAN: GR 1101721480005148052186019
Όνομα δικαιούχου: Χριστοδούλειο Ορφανοτροφείο

 

Δεν υποχρεώνω κανέναν. Απλά ζητάω αν θέλετε να στείλετε 1 ως 10€ (ή και παραπάνω αν μπορείτε) για το αντικείμενο που μόλις πήρατε το οποίο σας γλίτωσε κάποια χρήματα από ενδεχόμενη αγορά του.

Αν θέλετε μου στέλνετε μετά και την απόδειξη της κατάθεσης.

Θα με ενδιαφερε το laptop Η εστω ο ssd αν εχει μεινει κατι μου λες

Έγινε επεξεργασία από evolution
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος jax7480 έγραψε:

Καλησπέρα σε όλους. Για πάμε:

 

Χαρίζονται τα παρακάτω:

 

1) Intel OEM SSD M.2 SATA 256GB (health 100%, ελάχιστες ώρες λειτουργίας)

2) Micron 1100 SSD M.2 SATA 512GB (health 100%, ελάχιστες ώρες λειτουργίας)

3) Lite-On SSD M.2 SATA 512GB (health 100%, ελάχιστες ώρες λειτουργίας)

4) Sandisk X400 SSD M.2 SATA 256GB (health 100%, ελάχιστες ώρες λειτουργίας)

5) Intel SSD 600p M.2 NVMe 256GB (health 100%, 0 ώρες λειτουργίας)

6) Toshiba XG5 M.2 NVMe SSD 512GB (health 100%, ελάχιστες ώρες λειτουργίας)

7) Samsung RAM SODIMM DDR3L-12800 8GB

8) Laptop SONY VAIO SVE14AJ16L Specs: Core i5 3230M, 8GB RAM, 256GB SSD, US Keyboard, 14 inch touch screen, WiFi, Bluetooth. Πλήρως λειτουργικό, χωρίς φθορές. Μόνο η μπαταρία θα χρειαστεί λογικά αλλαγή αν και κρατάει κάπως λίγο ακόμα. Λειτουργικό θα βάλετε εσείς, θα έρθει με OS καθαρισμένο αλλά καλό θα ήταν να το αλλάξετε.

9) CPU Core i5 4440 socket 1150 bulk

10) ASRock Z97 Extreme 6, χωρίς παρελκόμενα, πλήρως λειτουργική

11) VGA Gigabyte GTX 970 4GB G1 Gaming. Χωρίς παρελκόμενα, πλήρως λειτουργική

12) RAM μνήμες DDR3 2666MHz 8GB (μπορεί να είναι και 16GB δεν θυμάμαι ακριβώς) από το παραπάνω σύστημα

13) Samsung 850 EVO 250GB (πλήρως λειτουργικός αλλά δεν έχω HDSentinel)

 

Προϋποθέσεις για να πάρετε κάτι:

 

1) Είστε πολύ ενεργό μέλος στο φόρουμ

2) Η αποστολή θα γίνει ΜΟΝΟ με ΕΛΤΑ κούριερ με χρέωση παραλήπτη. Απλά διαλέγετε αν θα παραλάβετε από κατάστημα ή αν θα σας έρθει στο σπίτι.

3) Προτεραιότητα έχουν τα παλιότερα, πιο ενεργά μέλη και φυσικά όσοι εκδηλώσουν ενδιαφέρον νωρίτερα. Θα παρακαλούσα όσοι ήδη έχουν πάρει κάτι από μένα να δώσουν προτεραιότητα σε κάποιον άλλον.

4) Σε πμ δεν θα απαντήσω. Όποιος ενδιαφέρεται για κάτι το δηλώνει ΕΔΩ.

5) Θα παρακαλούσα, ότι κι αν πάρετε να μην το πουλήσετε. Το έχω ξαναπεί και το λέω και τώρα. Αν ήθελα να τα πουλήσω τα πράγματα θα το έκανα.

Στόχος μου είναι να πάνε σε αυτούς που δεν έχουν ή τους λείπει κάτι αντίστοιχο ή θέλουν να αναβαθμίσουν.

6) Αν έχετε πάρει κάτι από εμένα μη δηλώσετε ενδιαφέρον. Αφήστε να πάρουν αυτοί που δεν έχουν πάρει κάτι ποτέ.

7) Τελευταίο και πιο σημαντικό από όλα. Θα ήθελα (δεν υποχρεώνω κανέναν για αυτό) όποιος πάρει κάτι εκτός από τα μεταφορικά να κάνει μία μικρή συνεισφορά εδώ:

 

Αρ. λογαριασμού: 0026-0204-26-0100381653
IBAN: GR 3202602040000260100381653
Όνομα δικαιούχου: Χριστοδούλειο Ορφανοτροφείο

 

Αρ. λογαριασμού: 5148-052186-019
IBAN: GR 1101721480005148052186019
Όνομα δικαιούχου: Χριστοδούλειο Ορφανοτροφείο

 

Δεν υποχρεώνω κανέναν. Απλά ζητάω αν θέλετε να στείλετε 1 ως 10€ (ή και παραπάνω αν μπορείτε) για το αντικείμενο που μόλις πήρατε το οποίο σας γλίτωσε κάποια χρήματα από ενδεχόμενη αγορά του.

Αν θέλετε μου στέλνετε μετά και την απόδειξη της κατάθεσης.

 

Μπράβο για τα πράγματα που δίνεις κάθε φορά. Θα ήθελα το 11) VGA Gigabyte GTX 970 4GB G1 Gaming  αλλά είμαι σίγουρος οτι κάποιος άλλος έχει προλάβει

Link to comment
Share on other sites

Δηλώνω ενδιαφέρον για οποιαδήποτε desktop DDR3 μνήμη αν έχει μείνει.

12-(RAM μνήμες DDR3 2666MHz 8GB)

Καθώς έχω μείνει με 8GB ram και τελευταία games δεν μπορώ να τα τρέξω λόγω μη επαρκούς μνήμης

 

Κ πάλι το λιγότερο που μπορούμε να πούμε είναι ένα μεγαλο φχαριστω στον Ζαχαρία :)

 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

@jax7480 ως μέλος εθελοντικής ομάδας, να πω πως δίνεις ένα πολύτιμο χεράκι με την κίνησή σου, αν και νομίζω το ξέρεις.

 

Αυτά από μένα, δεν θα ζητήσω κάτι, παρά μόνο στην απίθανη περίπτωση που περισσέψει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Απλά εκπληκτικός (στόμα ανοιχτό) (έκλεισε...).

 

Δηλώνω ενδιαφέρον για (ένα από τα δύο παρακάτω)

 

9) CPU Core i5 4440 socket 1150 bulk

10) ASRock Z97 Extreme 6, χωρίς παρελκόμενα, πλήρως λειτουργική

 

Μπράβο!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.