Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Καλημέρα στον Ζάχο αλλά και στα υπόλοιπα παιδιά. Λόγω κάποιων υποχρεώσεων δεν μπήκα στο forum το Σαββατοκύριακο και έτσι άργησα για να δηλώσω συμμετοχή :(. Ενδιαφέρομαι πάντως για ένα laptop το οποίο προορίζεται για την κόρη μου η οποία δίνει φετος Πανελλήνιες εξετάσεις για να το έχει και μετά σαν φοιτήτρια και θα χρησιμεύει κυρίως για ασκήσεις  και εργασίες στο office. Ας ειναι και αυτό του @GriGaS :p. Ευχαριστώ πολύ, και @jax7480 keep going!!!!

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

πριν 54 λεπτά, το μέλος trib έγραψε:

Απλά εκπληκτικός (στόμα ανοιχτό) (έκλεισε...).

 

Δηλώνω ενδιαφέρον για (ένα από τα δύο παρακάτω)

 

9) CPU Core i5 4440 socket 1150 bulk

10) ASRock Z97 Extreme 6, χωρίς παρελκόμενα, πλήρως λειτουργική

 

Μπράβο!

 

Σε έσενα δεν είχα δώσει τη σειρά μου την προηγούμενη φορά ρα και πήρες τον ssd; Θα μαλλιοτραβηχτούμε ε :hehe:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος YDinopoulos έγραψε:

Δηλωνω ενδιαφερον για το σετ των μη ανεβασμενων φωτο της πωλητριας. 

 

:hehe: 

Εγώ με τη σειρά μου δηλώνω ενδιαφέρον για το αρχείο με τις φωτό των αεροσυνοδών :p 

  • Like 2
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, honda22 said:

 

Σε έσενα δεν είχα δώσει τη σειρά μου την προηγούμενη φορά ρα και πήρες τον ssd; Θα μαλλιοτραβηχτούμε ε :hehe:

 

Ναι! Εμένα να ξέρεις, το μαλλί μου είναι... πολύ ανθεκτικό. Έχω καλή ρίζα (και γυναίκα κομμώτρια).

 

Image result for girl fight hair

 

Μακάρι να μπορούσα να στο ανταποδώσω, αλλά είσαι πάλι πιο πριν από εμένα! Οπότε hair pulling it is! :D

Link to comment
Share on other sites

Δηλώνω ενδιαφέρον

για μνήμες

12) RAM μνήμες DDR3 2666MHz 8GB (μπορεί να είναι και 16GB δεν θυμάμαι ακριβώς) από το παραπάνω σύστημα

ή
13) Samsung 850 EVO 250GB (πλήρως λειτουργικός αλλά δεν έχω HDSentinel)

Δεν γνώριζα το συγκεκριμένο ίδρυμα και ακόμα και για όσους δεν πάρουμε κάτι από την εκπληκτική κίνηση του ζάχου...

Ας μπουμε εδώ http://www.xristodoulio.gr/
και δειτε πως μπορειτε να βοηθήσετε είτε με χρήματα (οπως στους λογαρισμούς που έχουν ποσταριστεί ) ειτε με άλλο τρόπο που μπορεί ο κάθε ΄'ενας

 

Έγινε επεξεργασία από beastie
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 34 λεπτά, το μέλος jefm έγραψε:

Αγαπητέ jax7480, άσε το Οσλο καί έλα στην Ελλάδα και ασχολήσου με την πολιτική, ανθρώπους σαν και σένα χρειαζόμαστε μπας και σωθούμε :D

Δεν θέλουμε ανθρώπους να χαρίζουν στη πολιτική. Ανθρώπους με όραμα και σχέδιο θέλουμε. Εξάλλου, μέχρι τώρα, όποιος χάρισε στη πολιτική τα πήρε πίσω x10

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλουμε ανθρώπους να χαρίζουν στη πολιτική. Ανθρώπους με όραμα και σχέδιο θέλουμε. Εξάλλου, μέχρι τώρα, όποιος χάρισε στη πολιτική τα πήρε πίσω x10
Ασε που ο ζαχος θα βαλει ssd σε ολα τς πισι του δημοσιου .... [emoji38]


Sent from my MI 6 using Tapatalk

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, astrolabos said:

Δεν θέλουμε ανθρώπους να χαρίζουν στη πολιτική. Ανθρώπους με όραμα και σχέδιο θέλουμε. Εξάλλου, μέχρι τώρα, όποιος χάρισε στη πολιτική τα πήρε πίσω x10

Αλλιώς το εννοούσα, οι πράξεις του δείχνουν άνθρωπο έντιμο χωρίς να κοιτάει προσωπικό συμφέρον και με ενδιαφέρον για τους συνανθρώπους τους, τέτοιους   κατά την γνώμη μου χρειαζόμαστε όπως και αυτούς που αναφέρεις εσύ

Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος antonis έγραψε:

Ασε που ο ζαχος θα βαλει ssd σε ολα τς πισι του δημοσιου .... emoji38.png


Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Βέβαια δεν νομίζω να αλλάξουν την ταχύτητα με την οποία δουλεύει το ελληνικό δημόσιο :p Αν τους βάλει χέρι μόνο ο Ζάχος :hehe: 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@jax7480

πες μου οτι θα βαλεις σοκολατες σε ολα αυτα τα πραματα να πηδηχτω απο το παραθυρο :hehe::hehe::hehe:

αλλωστε μου χρωστας μια σοκολατα γιατι την δικια μου ειχε δαγκασει ο Ανεστης(κλαμα) :hehe::hehe::hehe:

Να σε εχει γερό ο Θεος να χαριζεις χαρα αδερφε..................

Link to comment
Share on other sites

Θα βάλω. 

Σε αυτούς που θα παραλάβουν αύριο τους νέους SSD δεν έχω βάλει και φταίω εγώ οπότε ζητώ συγγνώμη (ξέχασα να πω στον πατέρα μου να βάλει από μια σοκολάτα και τους έστειλε ετσι). Σας τις χρωστάω.

 

@DEADLAZARUS

@liakos3

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.