Jump to content


Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

2 hours ago, antonis said:

ζαχο εγώ βολεύομαι και μόνο με σοκολάτα αρκεί να είναι υγείας γιατί κάνουμε και δίαιτα :hehe:

Ίδιες θερμίδες έχει πάνω κάτω! Ατύχησες!

Ζάχο φοβερός για ακόμα μια φορά!

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος jax7480 έγραψε:

Θα βάλω. 

Σε αυτούς που θα παραλάβουν αύριο τους νέους SSD δεν έχω βάλει και φταίω εγώ οπότε ζητώ συγγνώμη (ξέχασα να πω στον πατέρα μου να βάλει από μια σοκολάτα και τους έστειλε ετσι). Σας τις χρωστάω.

 

@DEADLAZARUS

@liakos3

Δεν μας χρωστάς το παραμικρό, Ζάχο:).

Σ' ευχαριστούμε για όλα και αν ποτέ σε βγάλει ο δρόμος σου στη Μυτιλήνη, κερνάω ουζάκι.

 

Link to comment
Share on other sites

@jax7480 Πραγματικά πρέπει να είσαι από άλλο πλανήτη. Το τι έχεις χαρίσει εδώ δεν νομίζω να έχει γίνει πουθενά αλλού σε πλανητικό επίπεδο! Είχα ζητήσει και στο παρελθόν δίσκο SSD, επειδή δεν μπορώ να μπαίνω καθημερινά ποτέ δεν είχα την τύχη να είμαι από τους πρώτους.

Θα τολμήσω να ζητήσω τον 13) Samsung 850 EVO 250GB  μιάς και μόνο αυτός είναι SATA ή αν κολλήσουμε το 9) CPU Core i5 4440 socket 1150 bulk με το 10) ASRock Z97 Extreme 6 ή τέλος το 8) Laptop SONY VAIO SVE14AJ16L μήπως και γλιτώσω από αυτό!

Όσον αφορά για την δωρεά είναι πολύ σημαντικό και δίκαιο και γιατί όχι να γίνεται και συστηματικά όταν κάποιος πέρνει πράγματα τέτοιας αξίας από εδώ.

Link to comment
Share on other sites

αυτο δεν το εχω ξανασυναντησει πουθενα... :D, συγχαρητηρια  @jax7480, πραγματικα κανεις πολλους χαρουμενους .

εφοσoν πληρω τις προυποθεσεις και αν εχει μεινει κατι, δηλωνω ενδιαφερων για ενα απο τα παρακατω για να στηχω ενα  pc  για την γυναικα καθως γεννησε χθες και προβλεπεται να περναει αρκετες ωρες εντος σπιτιου για καποιο διαστημα

1) Intel OEM SSD M.2 SATA 256GB (health 100%, ελάχιστες ώρες λειτουργίας)

3) Lite-On SSD M.2 SATA 512GB (health 100%, ελάχιστες ώρες λειτουργίας)

4) Sandisk X400 SSD M.2 SATA 256GB (health 100%, ελάχιστες ώρες λειτουργίας)

με προτιμηση στον 3) Lite-On &  4) Sandisk

 καλο υπολοιπο :)

 

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για την κίνηση, ό,τι και να πω είναι λίγο. Μην με υπολογίζεις για κάτι, απλά ήθελα να σου πω πολλά μπράβο, πραγματικά άψογος και μακάρι να πάνε σε άτομα που θα τα εκτιμήσουν!

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή να ζητήσω συγγνώμη που τόσο καιρό δεν έδωσα σημεία ζωής. Ο λόγος είναι πως δεν έχω τον χρόνο να κάνω εκκαθάριση για τους ενδιαφερόμενους.

Θα ήθελα να παρακαλέσω όσοι έχουν πάρει κάτι από εμένα να το δηλώσουν ώστε να μην ψάχνομαι μέσα στα εκατοντάδες μηνύματα που έχω πάρει κι έχω στείλει όλο αυτόν τον καιρό.

Επίσης θα ήθελα να ενημερώσω όλους τους ενδιαφερόμενους ότι όπως ανέφερα και στο αρχικό πόστ τα πράγματα θα δωθούν με προτεραιότητα στα άτομα που είναι ενεργά στο φόρουμ και δεν έχουν πάρει κάτι από εμένα, μετά στα άτομα που είναι ενεργά στο φόρουμ και τέλος σε αυτούς που δεν έχουν πάρει κάτι από εμένα.

 

@honda22

M.2 SATA drive σε βολεύει;

 

@Lakisss

Μ.2 NVMe drive σε βολεύει;

 

@yanni

Αν σου στείλω το σετάκι μητρική/cpu θα πας στην dark side? ή ενδιαφερόσουν για κάτι άλλο;

 

 

  • Like 7
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.