Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Έχω πάρει έναν SSD και έναν 2.5άρη HDD 320GB.

 

Όπως είχα πει όταν ζήτησα το laptop, με το που το παραλάβω, θα προωθήσω το Latitude 6410 μαζί με τον SSD που είχα πάρει από εσένα στο άτομο της επιλογής σου. (ο λόγος που θέλω να κάνω την τράμπα είναι ότι το 6410 λόγω gpu δεν υποστηρίζει ένα πρόγραμμα που χρησιμοποιώ στη δουλειά μου και η intel 4000 που έχει το δικό σου το υποστηρίζει)

Έγινε επεξεργασία από GriGaS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jax7480 said:

Ο λόγος είναι πως δεν έχω τον χρόνο να κάνω εκκαθάριση για τους ενδιαφερόμενους.

Θα ήθελα να παρακαλέσω όσοι έχουν πάρει κάτι από εμένα να το δηλώσουν ώστε να μην ψάχνομαι μέσα στα εκατοντάδες μηνύματα που έχω πάρει κι έχω στείλει όλο αυτόν τον καιρό.

 

Εγώ νόμιζα ότι θα είχες Excelόφυλλο

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμαμαι καλα είχα πάρει και εγω μια μνημη ddr2 αν θυμαμαι καλα απο τις πρωτες φορες που ειχες δωσει.

 

Επαναλαμβανω αν τελικα παρω κατι ειδικα τον 512 επειδη είναι μεγαλης αξιας, θα δωσω και εγω δωρο καποιες μνημες (ddr3l desktop και ddr3l για laptop) σε οποιον τις ζητησει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jax7480 said:

@yanni

Αν σου στείλω το σετάκι μητρική/cpu θα πας στην dark side? ή ενδιαφερόσουν για κάτι άλλο;

Μα... έχει Meltdown......:p

Εντάξει με σκλαβώνεις τώρα. :embarrassment: Φαντάζομαι ότι είναι ο μόνος τρόπος για να δοκιμάσω Intel desktop, οπότε ναι, θα με ενδιέφερε. Πιθανόν να πάθω ένα μικρό πολιτισμικό σοκ όταν δω τις διαφορές σε επιδόσεις και κατανάλωση με τον Phenom II, αλλά μάλλον καλό θα μου κάνει. :hehe:

 

Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@jax7480

12) RAM μνήμες DDR3 2666MHz 8GB (μπορεί να είναι και 16GB δεν θυμάμαι ακριβώς) από το παραπάνω σύστημα

 

αγαπητε Ζαχο αν μετα το ξεκαθαρισμα υπαρχουν ακομα θα τις ηθελα για το 775 μου που ζει ακομα με 1 χ2g !  -_-

μπραβο για την κινηση σου - ειδικα για το ιδρυμα! ισως θα επρεπε να καθιερωθει στο 'χαριστε το'

Έγινε επεξεργασία από makio
Link to comment
Share on other sites

@jax7480

Καλησπέρα, δεν  ξέρω αν πρόλαβα να μπώ υποψήφιος μαζί με όσους δήλωσαν τις προάλλες αλλά ούτως ή άλλως δεν έχει τύχει να πάρω κάτι από σένα στο παρελθόν.
Όπως είχα αναφέρει προχθές αν περισσέψει κάποιον M.2 nmve ή sata έχε με υπόψιν, εναλλακτικά αν δεν δώσεις τον i5 πακέτο με το μπόρντ και σου περισσέψει έχε με πάλι στα υπόψιν. :) 

Link to comment
Share on other sites

τότες γιατί δηλωνετε ενδιαφέρον εφόσον εχουτε πάρει κι άλλοτε SSD;

και εγώ έχω παρει SSD από τον Ζάχο ...τον πρώτο δωρεάν (840pro 256), τον 2ο τον πλήρωσα ομως...

 

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, dpolal said:

@jax7480

Καλησπέρα, δεν  ξέρω αν πρόλαβα να μπώ υποψήφιος μαζί με όσους δήλωσαν τις προάλλες αλλά ούτως ή άλλως δεν έχει τύχει να πάρω κάτι από σένα στο παρελθόν.
Όπως είχα αναφέρει προχθές αν περισσέψει κάποιον M.2 nmve ή sata έχε με υπόψιν, εναλλακτικά αν δεν δώσεις τον i5 πακέτο με το μπόρντ και σου περισσέψει έχε με πάλι στα υπόψιν. :) 

 

Πες μου αν προτιμάς SATA ή NVMe.

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω δύο που έχουν περισσέψει. Ένας θα πάει στον dpolal και ένας σε εσένα. Αν βρω χρόνο αύριο θα γράψω που θα πάει το κάθε εξάρτημα.

Ψάχνω ακόμα που θα δώσω το laptop και την μνήμη SODIMM.

Με τα υπόλοιπα έχω καταλήξει.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 30 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Έχω δύο που έχουν περισσέψει. Ένας θα πάει στον dpolal και ένας σε εσένα. Αν βρω χρόνο αύριο θα γράψω που θα πάει το κάθε εξάρτημα.

Ψάχνω ακόμα που θα δώσω το laptop και την μνήμη SODIMM.

Με τα υπόλοιπα έχω καταλήξει.

 

Για το laptop σου έχω δήλωσει παραπάνω.

 

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.