Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

@jax7480 Συγχαρητήρια για την πιστοποίηση σου και σιδερένιος ο πατέρας σου. Να'σαι καλά για τις προσφορές σου και εννοείται δεν υπάρχει λόγος να απολογήσε που δεν έδωσες σε όλους. Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση σε όλους! με Υγεία και Ειρήνη στον Κόσμο!

Link to comment
Share on other sites

Τα πράγματα έφυγαν όλα εκτός από τη μνήμη για το λαπτοπ και τον ένα SSD αφού κάποιος δεν απάντησε.

Για τη μνήμη εκδήλωσα ενδιαφέρον μετά την αρχική μοιρασιά..(post #6233)Και ποιος ssd έχει μείνει; Γιατι έχω την αίσθηση ότι τους έδωσες όλους..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα και απο εμενα !

 Ευχαριστουμε για τα δωρα ολον αυτο το καιρο! Εχουν πιάσει τόπο!!

 

(αν ειναι msata του παλικαριου που δεν απαντησε θα τον ηθελα για το λαπτοπακι που χρησιμοποιώ καθημερινά)

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Παίδες επειδή δεν έχω χρόνο θα κοιτάξω και τα 2 πράγματα που έμειναν θα τα αφήσω σε φίλους να τα στείλουν. Απλά δεν έχω καθόλου χρόνο να ασχοληθώ σήμερα ή αύριο. Πάντως τα πράγματα θα μείνουν Ελλάδα και θα σταλούν μόλις μπορέσω.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, jax7480 said:

Παίδες επειδή δεν έχω χρόνο θα κοιτάξω και τα 2 πράγματα που έμειναν θα τα αφήσω σε φίλους να τα στείλουν. Απλά δεν έχω καθόλου χρόνο να ασχοληθώ σήμερα ή αύριο. Πάντως τα πράγματα θα μείνουν Ελλάδα και θα σταλούν μόλις μπορέσω.

Καλησπέρα, sorry που δεν απάντησα χθες, είχα πολλά τρεξίματα με την δουλειά και τώρα το είδα το μήνυμα. Σου έστειλα PM με στοιχεία μου. Δεν με πειράζει όσο και αν καθυστερήσει αποστολή. Σε παρακαλώ πολύ μην το δώσεις σε άλλον.

Σε ευχαριστώ.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ζάχο περαστικά στον πατέρα σου! Είχα κι εγώ τον δικό μου 21 μέρες το Φεβρουάριο μέσα για εγχείρηση και καταλαβαίνω πόσο δύσκολο είναι. Ευτυχώς που ήσουν εδώ.

Συγχαρητήρια και για την πιστοποίηση!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.