Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

1 hour ago, Lakisss said:

Χαρίζονται χειριστήρια Playstation 2 αχρησιμοποίητα και ολοκαίνουργια. Επειδή είναι καινούργια τονίζω ότι τα χαρίζω για χρήση, δεν θα ήθελα να δω να πουλιούνται σε άλλα forum.

 

100_4260.jpg 100_4261.jpg

θα τα ηθελα αν γινεται.......

στο πισι θα τα βαλω εχω ανταπτορα

Έγινε επεξεργασία από alexcrx
Link to comment
Share on other sites

On 5/27/2018 at 11:59 PM, Lakisss said:
On 5/27/2018 at 11:52 PM, alexcrx said:

θα τα ηθελα αν γινεται.......

στο πισι θα τα βαλω εχω ανταπτορα

δικό σου

χιλια ευχαριστω για ακομα μια φορα.................

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζω Pentium 4 στα 3.2 GHZ HT. Motherboard Gigabyte 8ipe1000-g,τροφοδοτικό Powertech PS-530 και κάρτα γραφικών Sapphire X1950 GT.

 

Είναι πλήρως λειτουργικό το μηχάνημα.

 

Motherboard specs 

 

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από edward
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

...θα με ενδιέφεραν τροφοδοτικό και κάρτα GPU εάν είσαι από Αθήνα... ή περνάς από Αθήνα κάποια στιγμή... Αλλιώς τα δίνεις πακέτο σε κάποιο "Χαλκιδαίο" φίλο του φόρουμ.

Έγινε επεξεργασία από Spyros Mil
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω το mobo είναι σοκετ 478?Γιατι μου χάρισε ένα παληκάρι πριν 1 εβδομάδα pc με σοκετ 478 αλλά δεν λειτουργεί πλέον η μητρικη, όπως η ενσωματωμένη κάρτα γραφικών δεν μπορούσε να ανοίξει ένα προγράμματα κι και μου έβγαζε μυνημα λίγη μνήμη καρτας γραφικών. Οπότε αν κάποιος άλλος δεν ενδιαφέρεται δηλώνω σειρά. Με έξοδα αποστολής δικά μου. 

Έγινε επεξεργασία από def
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω το mobo είναι σοκετ 478?Γιατι μου χάρισε ένα παληκάρι πριν 1 εβδομάδα pc με σοκετ 478 αλλά δεν λειτουργεί πλέον η μητρικη, όπως η ενσωματωμένη κάρτα γραφικών δεν μπορούσε να ανοίξει ένα προγράμματα κι και μου έβγαζε μυνημα λίγη μνήμη καρτας γραφικών. Οπότε αν κάποιος άλλος δεν ενδιαφέρεται δηλώνω σειρά. Με έξοδα αποστολής δικά μου. 
Εάν είσαι Αθήνα,πρέπει να έχω και εγώ κάπου 478 mobo

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/22/2018 at 7:27 PM, icy20 said:

Δινω για οποιον χρειαζεται ενα pc που του λειπει δισκος/μνημη.

Ειναι κουτι απλο λευκο, dvd, dvd-rw , Mobo https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-GC330UD-rev-10#ov , psu 350w.

 

Οποιος το θελει θα πρεπει να ερθει να το παρει απο μενα. Κατω Πευκη.

Τελικα θελει κανεις η να το στειλω στον καδο ρε παιδια?

 

On 5/25/2018 at 12:28 PM, Infotech said:

 

Καλημέρα φίλε μου, επειδή τον τελευταίο καιρό ψάχνομαι πολύ για mini-ITX θα ήθελα να σου ζητήσω το μηχανάκι, αν τελικά δεν το πάρει ο φίλος koshal.

Ο φιλος ο αλλος δεν το πηρε τελικα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος def έγραψε:

Να ρωτήσω το mobo είναι σοκετ 478?Γιατι μου χάρισε ένα παληκάρι πριν 1 εβδομάδα pc με σοκετ 478 αλλά δεν λειτουργεί πλέον η μητρικη, όπως η ενσωματωμένη κάρτα γραφικών δεν μπορούσε να ανοίξει ένα προγράμματα κι και μου έβγαζε μυνημα λίγη μνήμη καρτας γραφικών. Οπότε αν κάποιος άλλος δεν ενδιαφέρεται δηλώνω σειρά. Με έξοδα αποστολής δικά μου. 

Ναι είναι Socket 478.Η κάρτα είναι 256MB.Στείλε pm διεύθυνση.Έξοδα άστο τα βάζω εγώ δεν είναι θέμα.

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, icy20 said:

Τελικα θελει κανεις η να το στειλω στον καδο ρε παιδια?

 

Ο φιλος ο αλλος δεν το πηρε τελικα...

Βρεθηκε ατομο. Θα το παρει ο κουμπαρος μου που παραμονευε στο φορουμ και ειδε το ποστ ?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.