Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

15 hours ago, icy20 said:

Τελικα θελει κανεις η να το στειλω στον καδο ρε παιδια?

 

Ο φιλος ο αλλος δεν το πηρε τελικα...

 

Αδερφέ καλησπέρα, περίμενα να μου απαντήσεις. Τελικά θα το δώσεις στον κουμπάρο;

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει η δυνατότητα θέλω την Asus. 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. 

ΟΜΩΣ αν κάποιο παληκάρι την έχει ανάγκη τότε παραχωρώ την θέση μου. 

Έγινε επεξεργασία από def
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Andrewk said:

Χαρίζονται τα παρακάτω :

P4V8X-X

 

Gigabyte p4 titan

 

P4 1.8

 

Celeron 2.80

Προτεραιότητα στον @def μιας και ψάχνει για Mobo.

 

Πήγαν όλα στον φίλο @def


Φίλε μου ήταν το λιγότερο που μπορούσα να κάνω!Να είσαι πάντα καλά!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Andrewk said:

 

Πήγαν όλα στον φίλο @def


Φίλε μου ήταν το λιγότερο που μπορούσα να κάνω!Να είσαι πάντα καλά!

Ολος ο κόσμος να είναι καλά.. ΚΑΙ ΠΆΛΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ. 

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Μεχρι τωρα κανεις. Θα πω μια στον φιλο μου οτι το παιδι μου το ειχε ζητησει πιο πριν να το δωσω εκει, δεν το ειχα δει το ποστ.

Φίλος ή κουμπάρος:p;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οποίο παληκάρι θέλει την Gigabyte P4

Titan socket 478.προσφορα του αγαπητού φίλου Andrewk ας ενημέρωση παρακαλώ. Επειδή δεν έχω μέσο θα παρακαλούσα οποίος την χρειάζεται ας έρθει Καλλιθέα. Είναι μαζί με τον Celeron σε άριστη κατάσταση με το λαμακι της από πίσω. 

Έγινε επεξεργασία από def
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Χαρίζω το παρακάτω laptop. 

https://www.engadget.com/products/fujitsu-siemens/amilo/pa-1510/specs/

 

Δεν είναι όμως λειτουργικό. Αρχικά δεν έχει δίσκο (τον έχω βγάλει και έχει 20% υγεία, δεν είναι κατάλληλος προς χρήση και είναι μόλις 120GB sata 1). Μνήμες και οθόνη πρέπει να είναι οκ λογικά, αλλά δεν ξέρω για την motherboard. Σίγουρα έχει χαλάσει το τροφοδοτικό του και σίγουρα έχει κάψει την υποδοχή όπως θα δείτε σε φώτο παρακάτω. 

Για ανταλλακτικά ίσως να είναι οκ. Πχ η οθόνη, το keyboard πρέπει να δουλεύουν κανονικά. Η μπαταρία του είναι πάνω αλλά δεν ξέρω την κατάστασή της.

Spoiler

 

IMG_20180608_201631.jpgIMG_20180608_201705_HHT.jpgIMG_20180608_201804.jpgIMG_20180608_201742.jpg

(ξέρει κανείς τι είναι η κίτρινη θύρα;; ? Επίσης στον κενό χώρο υπάρχει ένα express card 54 dummy μάλλον, το οποίο έδωσα στον @SirDiman για να το δοκιμάσει στο δικό του, αλλά δεν του κάνει οπότε αν το θέλει κάποιος είτε περιμένει να το πάρω πίσω, είτε το παίρνει από τον ίδιο :p )IMG_20180608_173305.jpgIMG_20180608_173245.jpg

Στην last pic βλέπετε την κατάσταση που επικρατεί ακριβώς εκεί όπου είναι η επαφή για το τροφοδοτικό. Νομίζω πως έχει καεί ολοκληρωτικά το σημείο. Αν θυμάμαι καλά είχε κάνει "τσαφ" από κακό χειρισμό και έτσι έμεινε. Εκτιμώ πως μόνο το σημείο έχει πρόβλημα (κατά συνέπεια και η μητρική? Δεν ξέρω).

 

Η πρόσβαση στο δεύτερο dimm μνήμης γίνεται αν βγει το πληκτρολόγιο. (έχει 2 dimm).

 

Όποιος το θέλει θα το πάρει όλο και όχι μόνο μνήμες,cpu και δεν ξέρω εγώ τι άλλο. Δεν το αποσυναρμολογώ ξανά (το caddy του δίσκου υπάρχει και θα δοθεί και μέσα έχω και τις βίδες για να βιδωθεί ο εκάστοτε 2.5" hdd). 

 

Θα παρακαλούσα κάποιος που χρειάζεται μόνο. (ας είναι και για γνωστό/φίλο του)

Αν υποπέσει στην αντίληψη μου προσπάθεια πώλησης parts, θα θυμώσω ?  

Θα μπει και αλλού το post αν δεν δω κίνηση.

 

Παραλαβή από τον χώρο μου αποκλειστικά.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

...θα με ενδιέφερε μόνο εάν έχει 2 slots για ddr2 μνήμες και φυσικά σηκώνει τα 4gb σύνολο...

 

ΔΕΝ είναι για μένα αλλά για κάποιον που το χρειάζεται, οπότε ορίζετε τις προτεραιότητές σας...

 

Άκυρο, δεν έχει χρήματα για να το... φτιάξει, πέραν του δίσκου και μνήμες που μπορώ να του δώσω εγώ..>

 

 

Έγινε επεξεργασία από Spyros Mil
Link to comment
Share on other sites

DDR2 είναι αλλά μέχρι 2GB σηκώνει (1GB per module). 

 

πριν 14 λεπτά, το μέλος Spyros Mil έγραψε:

ΔΕΝ είναι για μένα αλλά για κάποιον που το χρειάζεται, οπότε ορίζετε τις προτεραιότητές σας...

 

 

Αν θέλει να το πάρει κάποιος για κάποιον που το χρειάζεται και γίνεται να το επιδιορθώσει, εννοείται ότι μπορεί.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.