Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Χαριζονται..

  1. Πυργος παλιος λειτουργικος 478 socket με windows xp, θελει αρκετο καθαρισμα...    
  2. cd/dvd  3 ide και ενα sata  στα οποια δεν ανοιγει το πορτακι... οποιος θελει να ασχοληθει δικα του.
  3. μητρικη με 478 με cpu και ραμ λειτουργικη (αν και εχει μερικους φουσκωμενους πυκνωτες) (χαρισμενη απο tsiv παλαιοτερα)
  4. καρτα ηχου soundblaster pci  (κρατημενη)
  5. oθονη acer  με προβλημα
  6. equalizer ηχου παλιο λειτουργικο αυτοκινητου
  7. ide 40gb hdd 100%
  8.  Τα πραγματα θα μπουν και σε διπλανο forum, αρα προτεραιοτητα στο πρωτο που θα στειλει και μετα πμ

Πατησια!

ScreenShot_20180921191421.png

Έγινε επεξεργασία από kostas.karras
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, kostas.karras said:

Χαριζονται..

  1. Πυργος παλιος λειτουργικος 478 socket με windows xp, θελει αρκετο καθαρισμα...    
  2. cd/dvd  3 ide και ενα sata  στα οποια δεν ανοιγει το πορτακι... οποιος θελει να ασχοληθει δικα του.
  3. μητρικη με 478 με cpu και ραμ λειτουργικη (αν και εχει μερικους φουσκωμενους πυκνωτες) (χαρισμενη απο tsiv παλαιοτερα)
  4. καρτα ηχου soundblaster pci  (κρατημενη)
  5. oθονη acer  με προβλημα
  6. equalizer ηχου παλιο λειτουργικο αυτοκινητου
  7. ide 40gb hdd 100%
  8.  Τα πραγματα θα μπουν και σε διπλανο forum, αρα προτεραιοτητα στο πρωτο που θα στειλει και μετα πμ

Πατησια!

 

 

Κώστα καλημέρα,

θα ήθελα την οθόνη, πιστεύω ότι αν της αλλάξω το panel θα παίξει. Κρίνοντας από την εμφάνιση πρέπει να είναι 17" 4:3, σωστά; Έχω μία με καμμένη πλακέτα τροφοδοσίας, πιστεύω με την κατάλληλη μεταμόσχευση να αποκτήσω μία spare.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται μη λειτουργική ηλεκτρική οδοντόβουρτσα Oral-B 3D Type 4729 με τη βάση φόρτισης, που έχει θήκη για τρεις κεφαλές.

Μπορεί να χρειάζεται απλά αντικατάσταση μπαταρίας, μπορεί και όχι.

 

Το μοντέλο και οδηγίες αντικατάστασης της μπαταρίας φαίνονται εδώ:

https://toothbrushbattery.com/guides/braun-oral-b-professional-care-type-4729-battery-replacement/

 

Κατά προτίμηση από Ηράκλειο (Κρήτης), αν δεν υπάρξει τοπικό ενδιαφέρον βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, minast said:

Χαρίζεται μη λειτουργική ηλεκτρική οδοντόβουρτσα Oral-B 3D Type 4729 με τη βάση φόρτισης, που έχει θήκη για τρεις κεφαλές.

Μπορεί να χρειάζεται απλά αντικατάσταση μπαταρίας, μπορεί και όχι.

 

Το μοντέλο και οδηγίες αντικατάστασης της μπαταρίας φαίνονται εδώ:

https://toothbrushbattery.com/guides/braun-oral-b-professional-care-type-4729-battery-replacement/

 

Κατά προτίμηση από Ηράκλειο (Κρήτης), αν δεν υπάρξει τοπικό ενδιαφέρον βλέπουμε.

 

Θα την ήθελα εγώ, μία παρόμοια του αδερφού μου στην διαδικασία της αλλαγής της μπαταρίας κάπου μάλλον βραχυκύκλωσε με αποτέλεσμα όταν πατάς να ανάψει αρχίζει και ψήνεται το chip που είναι επάνω στην πλακέτα. Θα την ήθελα μιας και έχω την μπαταρία να την αλλάξω.....

 

Αν δεν βρεθεί κανένας άλλος.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος Infotech έγραψε:

 

Κώστα καλημέρα,

θα ήθελα την οθόνη, πιστεύω ότι αν της αλλάξω το panel θα παίξει. Κρίνοντας από την εμφάνιση πρέπει να είναι 17" 4:3, σωστά; Έχω μία με καμμένη πλακέτα τροφοδοσίας, πιστεύω με την κατάλληλη μεταμόσχευση να αποκτήσω μία spare.

Δικια σου!

Στειλε πμ .

Link to comment
Share on other sites

Δίδονται τα παρακάτω με παραλαβή από τον χώρο που βρίσκονται

1) Εκτυπωτής lexmark X5470 από όσο ξέρω (πριν 2 χρόνια) λειτουργικός, ήθελε μελάνια όμως σίγουρα.

2) Εκτυπωτής HP Deskjet 690C (Αρχαίος) - δεν έχω καλώδιο ρεύματος και δεν γνωρίζω λειτουργικότητα (για ανταλλακτικά ή παιχνίδι-πειραματισμός)

3) Μονιτορ SONY Multiscan 15sf II  (CPD-15SF2)

4) monitor 14" με φίλτρο TVM Low Radiation 3A

 

Έχουν να παίξουν πολλά (πολλά) χρόνια οπότε δεν ξέρω πόσο λειτουργικά είναι.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Infotech έγραψε:

Κώστα παρέλαβα... ευχαριστώ. Όταν βρώ χρόνο θα κάνω τις "μεταμοσχευσεις" και ελπίζω να βγάλουμε κάτι θετικό.

Μακάρι να πιάσει τόπο! 

Link to comment
Share on other sites

On 8/23/2018 at 12:18 AM, def said:

Χαρίζεται 7600GS AGP ΚΑΙΝΟΎΡΙΑ με έξτρα τροφοδοσία, κουτί τα πάντα. Παραλαβή από Καλλιθέα, κατόπιν τηλεφώνου λόγου δουλειάς.... 

2018-07-15-12-36-55.thumb.jpg.2dd9ea66a01860fdc01b5db6b4672261.jpg

 

Το πιθανότερο είναι πως ένα μήνα μετά θα έχει φύγει αλλά ας ρίξω μία ερώτηση. Μήπως υπάρχει ακόμα η καρτούλα;

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Toxic said:

 

Το πιθανότερο είναι πως ένα μήνα μετά θα έχει φύγει αλλά ας ρίξω μία ερώτηση. Μήπως υπάρχει ακόμα η καρτούλα;

Εχει δοθει φιλε μου.Την εβαλα 2 φορες , την εδωσα εκτος φορουμ.:(

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, def said:

Εχει δοθει φιλε μου.Την εβαλα 2 φορες , την εδωσα εκτος φορουμ.:(


Κανένα πρόβλημα, έτσι και αλλιώς το περίμενα :D. Είχα αγοράσει το 2007 μία παρόμοια από την Gainward που όμως ήταν Golden Sample και φόραγε GDDR3 έναντι DDR2 και έτσι ανέβαινε παραπάνω και χτύπαγε την 7600GT με OC. Είπα λοιπόν να θυμηθώ τα παλιά :D.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 9/25/2018 at 7:35 PM, beastie said:

Δίδονται τα παρακάτω με παραλαβή από τον χώρο που βρίσκονται

1) Εκτυπωτής lexmark X5470 από όσο ξέρω (πριν 2 χρόνια) λειτουργικός, ήθελε μελάνια όμως σίγουρα.

2) Εκτυπωτής HP Deskjet 690C (Αρχαίος) - δεν έχω καλώδιο ρεύματος και δεν γνωρίζω λειτουργικότητα (για ανταλλακτικά ή παιχνίδι-πειραματισμός)

3) Μονιτορ SONY Multiscan 15sf II  (CPD-15SF2)

4) monitor 14" με φίλτρο TVM Low Radiation 3A

 

Έχουν να παίξουν πολλά (πολλά) χρόνια οπότε δεν ξέρω πόσο λειτουργικά είναι.

 

Εφυγαν όλα σε γειτονικό φόρουμ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Χαρίζονται τα εξής:

 

1) Κινητό SAMSUNG GTI8260 λειτουργικό με αρκετές φθορές εξωτερικά.

 

2) Κινητό GOOGLE PIXEL XL μη λειτουργικό, έπεσε στο δρόμο και πατήθηκε από αμάξι, δείχνει ότι φορτίζει αλλά μέχρι εκεί. Όποιος το θέλει ίσως για ανταλλακτικά.

 

Παραλαβή λόγο περιορισμένου χρόνου στο χώρο μου στο Γαλάτσι-Άνω Πατήσια-Λαμπρινή.

 

Φιλικά,

Παναγιώτης

 

Link to comment
Share on other sites

Θα με ενδιέφερε και μένα το Pixel μπας και με αλλαγή οθόνης+digitizer δουλέψει. Μιας και το δώσω στη μανα μου που έχει ένα με κουμπια και τη φέρω στον 21ο αιώνα.

 

Αλλά αν βρεθει άτομο κοντά ή λόγω πρώτου ενδιαφέροντος από τον παραπάνω συμφορουμιτη, πάσο. 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 ώρες, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Θα με ενδιέφερε και μένα το Pixel μπας και με αλλαγή οθόνης+digitizer δουλέψει. Μιας και το δώσω στη μανα μου που έχει ένα με κουμπια και τη φέρω στον 21ο αιώνα.

 

Αλλά αν βρεθει άτομο κοντά ή λόγω πρώτου ενδιαφέροντος από τον παραπάνω συμφορουμιτη, πάσο. 

 

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.