Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

πριν 16 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Χαρίζονται τα κάτωθι:

 

1)LogiLink hdd enclosure. Πλήρης συσκευασία και παρελκόμενα, νομίζω ότι είναι πλήρως λειτουργικό (δεν βάζω, όμως, το χέρι μου στη φωτιά).

 

2)Led power adapter {230VAC, 12V, 2.5A(30W)}. Και αυτός -κατά πάσα πιθανότητα- πλήρως λειτουργικός.

 

3)Phanteks extension cables (κόκκινο-μαύρο χρώμα): έχω ανοίξει τη συσκευασία και τέλος. Ούτε που τα έβγαλα από μέσα. Περιλαμβάνονται: 24pin extension cable, 8 (4+4) cpu pin extension cable, PCI-E 8pin (6+2)x2 extension cable.

 

4)Ssd bracket της phanteks. Εάν θέλετε έξτρα χώρο -και δεν έχετε- είναι μια καλή λύση. Νομίζω ότι μπαίνει μόνο σε κουτιά phanteks. Χωράει έναν (1) ssd.

 

5)Data cable (cat.5 utp). Όχι πολύ μακρύ, καθαρά για desktop χρήση.

 

6)Anti-vibration fan mounts της Akasa. Με ανοιγμένη συσκευασία, περιέχονται 20 λαστιχένια anti-vibration fan mounts (όσα ήταν και αρχικά μέσα).

 

7)Ποντίκι logitech m185, άγνωστης λειτουργικής κατάστασης.

 

8)Φορτιστής κινητού Samsung. Λογικά, λειτουργικός.

 

Η μόνη υποχρέωση των ενδιαφερόμενων είναι να με ενημερώσουν για τον τρόπο αποστολής και ν' αναλάβουν τα μεταφορικά (μένω στη Μυτιλήνη).

 

Θα προτιμηθούν ενεργά μέλη του forum.

 

Εκφράζετε το ενδιαφέρον σας εδώ και σε p.m. τα υπόλοιπα (εννοείται και φωτογραφίες, εάν επιθυμείτε κάτι τέτοιο).

 

Ευχαριστώ θερμά.

 

Τα υπ' αριθμ. 1, 3, 4 και 6 εστάλησαν στον Αλέξανδρο ( @alexcrx).

Το υπ' αριθμ. 2 "έκλεισε" στον @tgi_forum.

Περιμένω επιβεβαίωση από τον @ronin13 για το υπ' αριθμ. 7.

Συνεπώς, μέχρι νεωτέρας, εξακολουθούν να χαρίζονται τα υπ' αριθμ. 5 και 8.

Ευχαριστώ.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται EVGA GeForce GTX 285

Την εποχή του Νώε που είχε βγει από το κουτί φίλου για αναβάθμιση, δούλευε. Πλέον δεν έχω ιδέα.

Παραλαβή από Σίνδο 08:00-18:00 και κέντρο (υπουργείο) 19:00+.

spacer.png

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Άμα ήσουν Αθήνα θα στην έπαιρνα να κάνει παρέα με μία ακόμη που έχω σε έναν C2Q Q9550! Αν μπεις στον κόπο σου βάζω μεταφορικά με όποια υπηρεσία σε βολεύει καλύτερα, απολύτως κατανοητό αν δεν θες να ασχοληθείς φυσικά!

Link to comment
Share on other sites

πριν 23 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Χαρίζονται τα κάτωθι:

 

1)LogiLink hdd enclosure. Πλήρης συσκευασία και παρελκόμενα, νομίζω ότι είναι πλήρως λειτουργικό (δεν βάζω, όμως, το χέρι μου στη φωτιά).

 

2)Led power adapter {230VAC, 12V, 2.5A(30W)}. Και αυτός -κατά πάσα πιθανότητα- πλήρως λειτουργικός.

 

3)Phanteks extension cables (κόκκινο-μαύρο χρώμα): έχω ανοίξει τη συσκευασία και τέλος. Ούτε που τα έβγαλα από μέσα. Περιλαμβάνονται: 24pin extension cable, 8 (4+4) cpu pin extension cable, PCI-E 8pin (6+2)x2 extension cable.

 

4)Ssd bracket της phanteks. Εάν θέλετε έξτρα χώρο -και δεν έχετε- είναι μια καλή λύση. Νομίζω ότι μπαίνει μόνο σε κουτιά phanteks. Χωράει έναν (1) ssd.

 

5)Data cable (cat.5 utp). Όχι πολύ μακρύ, καθαρά για desktop χρήση.

 

6)Anti-vibration fan mounts της Akasa. Με ανοιγμένη συσκευασία, περιέχονται 20 λαστιχένια anti-vibration fan mounts (όσα ήταν και αρχικά μέσα).

 

7)Ποντίκι logitech m185, άγνωστης λειτουργικής κατάστασης.

 

8)Φορτιστής κινητού Samsung. Λογικά, λειτουργικός.

 

Η μόνη υποχρέωση των ενδιαφερόμενων είναι να με ενημερώσουν για τον τρόπο αποστολής και ν' αναλάβουν τα μεταφορικά (μένω στη Μυτιλήνη).

 

Θα προτιμηθούν ενεργά μέλη του forum.

 

Εκφράζετε το ενδιαφέρον σας εδώ και σε p.m. τα υπόλοιπα (εννοείται και φωτογραφίες, εάν επιθυμείτε κάτι τέτοιο).

 

Ευχαριστώ θερμά.

 

Απέμειναν τα υπ' αριθμ. 5 και 8.

Σε αυτά προσθέστε και τα κάτωθι:

9)Cat 5e network cable. Είναι 30 μέτρα, λειτουργικό (έχω καιρό, βέβαια, να το χρησιμοποιήσω, λογικά λειτουργεί), από το ένα ακροφύσιό του λείπει το κλιπ (κούμπωνε, πάντως, κανονικά την τελευταία φορά που το δοκίμασα).

10)Logitech 2.0 speakers. Άγνωστη η λειτουργική τους κατάσταση. Λογικά λειτουργούν.

Για παράδοση/παραλαβή/μεταφορικά ίδετε ανωτέρω.

Ευχαριστώ θερμά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απέμειναν τα υπ' αριθμ. 5 και 8.
Σε αυτά προσθέστε και τα κάτωθι:
9)Cat 5e network cable. Είναι 30 μέτρα, λειτουργικό (έχω καιρό, βέβαια, να το χρησιμοποιήσω, λογικά λειτουργεί), από το ένα ακροφύσιό του λείπει το κλιπ (κούμπωνε, πάντως, κανονικά την τελευταία φορά που το δοκίμασα).
10)Logitech 2.0 speakers. Άγνωστη η λειτουργική τους κατάσταση. Λογικά λειτουργούν.
Για παράδοση/παραλαβή/μεταφορικά ίδετε ανωτέρω.
Ευχαριστώ θερμά.
Θέλω και το καλώδιο... Νο 9
Μπορείς να μου το στείλεις και αυτό μαζί με το Νο2;;;
Τι χρώμα είναι το καλώδιο ;;;

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος tgi_forum έγραψε:

Θέλω και το καλώδιο... Νο 9
Μπορείς να μου το στείλεις και αυτό μαζί με το Νο2;;;
Τι χρώμα είναι το καλώδιο ;;;

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 

Γκρι. Σ' ενδιαφέρει;

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Απέμειναν τα υπ' αριθμ. 5 και 8.

Σε αυτά προσθέστε και τα κάτωθι:

9)Cat 5e network cable. Είναι 30 μέτρα, λειτουργικό (έχω καιρό, βέβαια, να το χρησιμοποιήσω, λογικά λειτουργεί), από το ένα ακροφύσιό του λείπει το κλιπ (κούμπωνε, πάντως, κανονικά την τελευταία φορά που το δοκίμασα).

10)Logitech 2.0 speakers. Άγνωστη η λειτουργική τους κατάσταση. Λογικά λειτουργούν.

Για παράδοση/παραλαβή/μεταφορικά ίδετε ανωτέρω.

Ευχαριστώ θερμά.

Καλησπέρα σας. Ενδιαφέρομαι για τα Logitech 2.0 speakers, εφόσον είναι λειτουργικά και μπορούν να αποσταλούν ταχυδρομικώς, φυσικά με έξοδα δικά μου. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος tgi_forum έγραψε:

Ναιιιιιιιιι

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 

Έτοιμο το πακέτο. Θα σταλεί μαζί με τον power adapter.

 

Μία ώρα πριν, το μέλος georgios65 έγραψε:

Καλησπέρα σας. Ενδιαφέρομαι για τα Logitech 2.0 speakers, εφόσον είναι λειτουργικά και μπορούν να αποσταλούν ταχυδρομικώς, φυσικά με έξοδα δικά μου. Ευχαριστώ.

Εννοείται ότι μπορούν να σταλούν ταχυδρομικώς. Λογικά είναι λειτουργικά.

Θα τα δοκιμάσω αύριο και θα σας πω.

Μέχρι νεωτέρας, τα ηχεία πάνε στον @georgios65.

Link to comment
Share on other sites

@georgios65

Τα ηχεία είναι λειτουργικά. Δοκιμάστηκαν στο laptop μου και δούλεψαν μια χαρά. Έβαλα πάνω τους και ακουστικά, τα οποία, επίσης, δούλεψαν.

Εάν τα θέλετε, είναι δικά σας.

Mini update: διαθέσιμα, φορτιστής samsung και κοντό καλώδιο cat5.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω πως αν κάτσει και γράψει κάποιος κάτι, αλλά δεν πατήσει το καταραμένο κουμπάκι κάτω δεξιά, ΔΕΝ θα καταγραφεί η απάντηση! Μαγικό ε; :tomato:

 

On 12/16/2019 at 3:46 PM, Toxic said:

Άμα ήσουν Αθήνα θα στην έπαιρνα να κάνει παρέα με μία ακόμη που έχω σε έναν C2Q Q9550! Αν μπεις στον κόπο σου βάζω μεταφορικά με όποια υπηρεσία σε βολεύει καλύτερα, απολύτως κατανοητό αν δεν θες να ασχοληθείς φυσικά!

 

Μια που πέρασαν κανα-δυο μέρες και δεν υπήρξε άλλη ζήτηση, νομίζω πως κάτι θα μπορέσω να κανονίσω. Στείλε στοιχεία και το βλέπουμε. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 17/12/2019 at 3:13 ΜΜ, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

@georgios65

Τα ηχεία είναι λειτουργικά. Δοκιμάστηκαν στο laptop μου και δούλεψαν μια χαρά. Έβαλα πάνω τους και ακουστικά, τα οποία, επίσης, δούλεψαν.

Εάν τα θέλετε, είναι δικά σας.

Mini update: διαθέσιμα, φορτιστής samsung και κοντό καλώδιο cat5.

Ευχαριστώ.

Τελευταίο update: τα ηχεία εστάλησαν στον @georgios65.

Φορτιστής samsung και καλώδιο cat5 παραμένουν διαθέσιμα μέχρι το τέλος της εβδομάδας.

Εάν δεν ενδιαφερθεί κάποιος, θα πάνε για ανακύκλωση.

Ευχαριστώ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, georgios65 said:

Καλησπέρα σας. Θα ήθελα, να ευχαριστήσω και δημοσίως το μέλος GoMaR για την οθόνη. Ευχαριστώ και πάλι.

Το TheLab που μας δίνει πρόσβαση να γράφουμε δεν το ευχαριστείς; 
Έτσι με ένα ευχαριστώ στον @GoMaR θα την βγάλεις; Υπήρχε λαϊκή απαίτηση να μαζευτείτε όλοι με ροκάνες, ρόπαλα, κόρνες και να παραλάβετε όλοι μαζί, να τον σηκώνετε και να τον πετάτε στον αέρα, μπουγέλα, συνθήματα κλπ. Έγινε κάτι από αυτά ή πήγες να παραλάβεις σα να πηγαίνεις στο κρυφό σχολειό; Θα μάθουμε ποτέ την αλήθεια;

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

Το TheLab που μας δίνει πρόσβαση να γράφουμε δεν το ευχαριστείς; 
Έτσι με ένα ευχαριστώ στον @GoMaR θα την βγάλεις; Υπήρχε λαϊκή απαίτηση να μαζευτείτε όλοι με ροκάνες, ρόπαλα, κόρνες και να παραλάβετε όλοι μαζί, να τον σηκώνετε και να τον πετάτε στον αέρα, μπουγέλα, συνθήματα κλπ. Έγινε κάτι από αυτά ή πήγες να παραλάβεις σα να πηγαίνεις στο κρυφό σχολειό; Θα μάθουμε ποτέ την αλήθεια;

Να ευχαριστήσω λοιπόν το TheLab και με την ευκαιρία αυτή να ευχηθώ σε όλα τα μέλη του TheLab Χρόνια Πολλά, Καλά Χριστούγεννα και με Υγεία και Ευτυχία ο Καινούργιος Χρόνος 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

On 12/13/2019 at 2:51 PM, GoMaR said:

c) bamboo wacom γραφιδα. Τα πληκτρα δουλευουν. Με την γραφιδα κατι παιζει και δε ξερω. 
 

 

Παρέλαβα κι εγώ χτες τη Wacom, ευχαριστώ πολύ τον @GoMaR . Η γραφίδα όντως δεν παίζει, σήμερα θα το ψάξω καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.