Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

πριν 32 λεπτά, το μέλος alexcrx έγραψε:

μωρελι μου θα ηθελα το keyboard και τον 200αρη ανεμιστηρα......................

ευχαριστω πολυ..........

Κρατημένα για σένα.

πριν 6 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Χαρίζονται τα παρακάτω (όλα είναι -κατά πάσα πιθανότητα- λειτουργικά):

 

1)keyboard

Coolermaster suppressor. Το πληκτρολόγιο έχει τη συσκευασία του, αλλά λείπει το usb καλώδιό του.

 

2)case fans

α)1xphanteks@200mm+3xphanteks ph-f14sp@140mm+1x arctic f12 pwm@120mm. Με τη συσκευασία τους οι 2 εκ των τριών phanteks@140mm, καθώς και ο arctic.

β)2xcryorig xf@140mm. Πλήρης συσκευασία και παρελκόμενα.

 

3)fan controller

Lamptron fc2. Πλήρης συσκευασία και παρελκόμενα.

 

Απαραίτητη προϋπόθεση-διευκρίνιση: λόγω της κατάστασης με τον covid-19, αποκλείεται η πραγματοποίηση της αποστολής μέσω ΕΛ.ΤΑ.

Επομένως, μόνον μέσω courier μπορώ να στείλω τα πράγματα (εσείς επιλέγετε την εταιρεία και τον τρόπο παραλαβής).

Εννοείται πως τα έξοδα αποστολής βαρύνουν τον ενδιαφερόμενο.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος πρώτα εδώ και τα διαδικαστικά μέσω προσωπικού μηνύματος.

 

Ευχαριστώ θερμά.

 

 

Mini update: διαθέσιμοι οι 3 phanteks@140mm.

Τα υπόλοιπα καλούδια έχουν κρατηθεί για τους αγαπητούς συμφορουμίτες @alexcrx και @paxman.

Ευχαριστώ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Κρατημένα για σένα.

Mini update: διαθέσιμοι οι 3 phanteks@140mm.

Τα υπόλοιπα καλούδια έχουν κρατηθεί για τους αγαπητούς συμφορουμίτες @alexcrx και @paxman.

Ευχαριστώ.

βαλε και τους 140mm μαζι αν δεν βρεθει καποιος να τους θελει.........

Χιλια ευχαριστω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος alexcrx έγραψε:

βαλε και τους 140mm μαζι αν δεν βρεθει καποιος να τους θελει.........

Χιλια ευχαριστω

Σου χαλάω εγώ χατίρι; Κρατημένοι για σένα και οι 3 phanteks.

Επομένως: o paxman παίρνει τους 2 cryorig+1 arctic+fan controller.

Ο Άλεξ παίρνει το keyboard και τους 4 εναπομείναντες ανεμιστήρες (3 phanteks@140mm+1@200mm).

Ευχαριστώ και πάλι.

Α, επειδή το ξέχασα: υπάρχει και ένας thermalright@1400mm case fan διαθέσιμος.

Ισχύουν όσα έγραψα και παραπάνω.

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Σου χαλάω εγώ χατίρι; Κρατημένοι για σένα και οι 3 phanteks.

Επομένως: o paxman παίρνει τους 2 cryorig+1 arctic+fan controller.

Ο Άλεξ παίρνει το keyboard και τους 4 εναπομείναντες ανεμιστήρες (3 phanteks@140mm+1@200mm).

Ευχαριστώ και πάλι.

Α, επειδή το ξέχασα: υπάρχει και ένας thermalright@1400mm case fan διαθέσιμος.

Ισχύουν όσα έγραψα και παραπάνω.

Love you.........

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Χαρίζεται η παρακάτω τοστιέρα / γκριλιέρα. 

 

 

  Reveal hidden contents

MVIMG_20200822_101513.jpgMVIMG_20200822_101536.jpg

Σχετικά με το καθάρισμά της, έκανα ότι μπορούσα, μιας και ήταν αρκετό καιρό παρατημένη και δεν ήθελα να την τρίψω πολύ δυνατά καθώς το χρώμα της θα φύγει τελείως. Δεν είναι στην καλύτερη δυνατή κατάσταση εμφανισιακά, αλλά παλεύεται.

Σχετικά με το λειτουργικό κομμάτι, φαίνεται πως η πάνω αντίσταση δεν λειτουργεί. Λίγο μετά το πέρας της εγγύησης το έπαθε. Έκτοτε την λειτούργησα λίγο μόνο με την κάτω. Περίπου 2 χρόνια λειτουργίας έχει.

 

Αν την θέλει κάποιος μέχρι το προσεχές Σ/Κ, παραλαβή από την περιοχή μου και ώρες πάντα μετά τις 18:00 (να την κουβαλήσω στην δουλειά ή σε σταθμούς δεν παίζει , όπως και το να την αποστείλλω δεν αξίζει τον κόπο και το κόστος). Αν κάποιος την θέλει με το κουτί της, νομίζω πως το έχω.

Προτεραιότητα μέλη παλαιότερα που έχουν χαρίσει στο παρελθόν.

Ευχαριστώ!

 

να πω πως εχω την ιδια τοστιερα τεφαλ,και εχω φαει απο τα ωραιοτερα τοστ στη ζωη μου.Θα την επαιρνα ανταλλακτικα εφοσον δεν την ηθελε κανενας αλλα ειμια θεσσαλονικη.Επισης χωραει 6 τοστ ταυτοχρονα!!!!??

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Απαραίτητη προϋπόθεση-διευκρίνιση: λόγω της κατάστασης με τον covid-19, αποκλείεται η πραγματοποίηση της αποστολής μέσω ΕΛ.ΤΑ.

 

Επομένως, μόνον μέσω courier μπορώ να στείλω τα πράγματα (εσείς επιλέγετε την εταιρεία και τον τρόπο παραλαβής).

Εννοείται πως τα έξοδα αποστολής βαρύνουν τον ενδιαφερόμενο.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος πρώτα εδώ και τα διαδικαστικά μέσω προσωπικού μηνύματος.

 

Ευχαριστώ θερμά.

Τα πράγματα εστάλησαν στους ενδιαφερόμενους, επομένως, έμεινε μόνον ο thermalright@140 (1400?)mm case fan.

Όποιος ενδιαφέρεται ενημερώνει εδώ και μετά μέσω p.m..

Οι διυκρινίσεις-προϋποθέσεις αναφέρονται στο παρατιθέμενο κείμενο.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 ώρες, το μέλος artyom έγραψε:

 

να πω πως εχω την ιδια τοστιερα τεφαλ,και εχω φαει απο τα ωραιοτερα τοστ στη ζωη μου.Θα την επαιρνα ανταλλακτικα εφοσον δεν την ηθελε κανενας αλλα ειμια θεσσαλονικη.Επισης χωραει 6 τοστ ταυτοχρονα!!!!??

6 τοστ δεν χώρεσα ποτέ, 3, ναι :p 6 τα χωράει αν την έχεις ανοιχτή , που δεν είναι τοστιέρα έτσι αλλά γκριλιέρα. 

Μια χαρά τα έψηνε, απλά αν κάποιος την θελήσει, θα πρέπει να γυρίζει το τοστ (το γυρίζεις το τοστ; Την απλώνεις την μαγιονέζα; Τέτοια φάση :bleh: )

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

On 25/8/2020 at 6:51 ΜΜ, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Χαρίζεται η παρακάτω τοστιέρα / γκριλιέρα. 

 

 

  Hide contents

MVIMG_20200822_101513.jpgMVIMG_20200822_101536.jpg

Σχετικά με το καθάρισμά της, έκανα ότι μπορούσα, μιας και ήταν αρκετό καιρό παρατημένη και δεν ήθελα να την τρίψω πολύ δυνατά καθώς το χρώμα της θα φύγει τελείως. Δεν είναι στην καλύτερη δυνατή κατάσταση εμφανισιακά, αλλά παλεύεται.

Σχετικά με το λειτουργικό κομμάτι, φαίνεται πως η πάνω αντίσταση δεν λειτουργεί. Λίγο μετά το πέρας της εγγύησης το έπαθε. Έκτοτε την λειτούργησα λίγο μόνο με την κάτω. Περίπου 2 χρόνια λειτουργίας έχει.

 

Αν την θέλει κάποιος μέχρι το προσεχές Σ/Κ, παραλαβή από την περιοχή μου και ώρες πάντα μετά τις 18:00 (να την κουβαλήσω στην δουλειά ή σε σταθμούς δεν παίζει , όπως και το να την αποστείλλω δεν αξίζει τον κόπο και το κόστος). Αν κάποιος την θέλει με το κουτί της, νομίζω πως το έχω.

Προτεραιότητα μέλη παλαιότερα που έχουν χαρίσει στο παρελθόν.

Ευχαριστώ!

 

Eχω την ιδια ειναι καταπλικτικη........βεβαια δεν ξερω τι χρήση ειχε αυτη αλλα σαν τοστιερα σαντουιτσιερα δεν παθαινει τιποτα αν βαλεις ομως τίποτα κρεατα και ψαρια εκει γινεται το πανηγύρι βγαζει τρελη βρομια αμα δεν την πλύνεις αμεσως μετα για σας σου κανει τοστ σε 2 λεπτα πολυ τουμπανο λιγο ακριβη αλλα ειναι οτι καλυτερο εχω παρει σε τοστιερα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 41 λεπτά, το μέλος dukepapas έγραψε:

 

Eχω την ιδια ειναι καταπλικτικη........βεβαια δεν ξερω τι χρήση ειχε αυτη αλλα σαν τοστιερα σαντουιτσιερα δεν παθαινει τιποτα αν βαλεις ομως τίποτα κρεατα και ψαρια εκει γινεται το πανηγύρι βγαζει τρελη βρομια αμα δεν την πλύνεις αμεσως μετα για σας σου κανει τοστ σε 2 λεπτα πολυ τουμπανο λιγο ακριβη αλλα ειναι οτι καλυτερο εχω παρει σε τοστιερα.

Δεν έχω ψήσει ποτέ κρέας. Μόνο τοστ και πίτες για σουβλάκι, και μερικές φορές κάτι ψαροκροκέτες (σε αντικολλητικό χαρτί). 

 

πριν 4 λεπτά, το μέλος acct έγραψε:

Τελικά θα την πάρει κανείς ή απλώς θα την εκθειάζετε μέχρι να αποπληρώσουμε το εθνικό χρέος; ?

Λέω να την πάρω εγώ :hehe: 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μεταλλικό ταψάκι και αν η τοστιέρα δεν διαθέτει κάποιο στήριγμα, μια χοντρή βίδα 1+ εκατοστού διαμέτρου τυλιγμένη σε καθαρό αλουμινόχαρτο, μπορεί να παίξει τον ρόλο αυτό, του στηρίγματος. Έτσι και η κάτω σκάρα δεν λερώνεται (λερώνεται το ταψάκι) και η πάνω σκάρα δεν πέφτει στην πίτσα/ψωμί/κρέας/ψάρι/οτιδήποτε να το ισοπεδώσει με το βάρος της(κάθεται πάνω στην βίδα στήριγμα).

Προϋπόθεση η πάνω σκάρα να ανασηκώνεται μερικά εκατοστά.

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος dukepapas έγραψε:

Αντε την παιρνω εγω

Πες μου ημέρα που σε βολεύει (αν είναι ΣΚ ακόμη καλύτερα) για να συνεννοηθούμε, στείλε μου ένα π.μ. :) 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.