Jump to content



It Takes Two [26 Μαρτίου 2021]


Recommended Posts

Το "It Takes Two", είναι συνεργατική platform περιπέτεια (τύπου A Way Out), στην οποία καλούμαστε να σώσουμε την σχέση των γονέων μιας μικρής κοπέλας, της Rose (Cody & May οι γονείς). Οι γονείς βρέθηκαν παγιδευμένοι σε σώματα από κούκλες και ξεκινάνε ένα ταξίδι σε έναν φανταστικό, μαγικό και απρόβλεπτο κόσμο, ώστε να ξαναβρούν πίσω το πραγματικό τους σώμα, απώτερος σκοπός όμως, είναι να αναδειχθεί ξανά η αγάπη του ενός για τον άλλο.

Το παιχνίδι παίζεται και σε local co-op με shared/splitscreen , αλλά και online. 

Έχει κυκλοφορήσει από τις 26 Μαρτίου.

Στα θετικά ότι ενώ κοστίζει 40€, το χρειάζεται μόνο ένας αν είναι να παιχτεί online. Ο άλλος παίζει με friend's pass. 

 

 

Σημείωση δική μου: Αξίζει, μόλις με το καλό το τελειώσουμε με την κοπέλα μου, ίσως του ρίξω ένα mini review.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Κανε review οταν το τελειωσετε.

Με τη γυναικα μου ξεκινησαμε το A Way Out αλλα δε παιζουμε πλεον λογω εγκυμοσυνης.

 

Αν ειναι ευκολο, θα το παρουμε. Αλλιως δεν...

Εχει πολλα κουμπια το xbox controller για τη γυναικα μου...:D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος GFFermari έγραψε:

Κανε review οταν το τελειωσετε.

Με τη γυναικα μου ξεκινησαμε το A Way Out αλλα δε παιζουμε πλεον λογω εγκυμοσυνης.

 

Αν ειναι ευκολο, θα το παρουμε. Αλλιως δεν...

Εχει πολλα κουμπια το xbox controller για τη γυναικα μου...:D

Είναι challenging, (το λιγότερο που μπορώ να πω). Εύκολο για μένα, έχω συνηθίσει those type of games, με τη γυναίκα παίζουμε μόνο fighting (Injustice + MK ) και η ίδια παίζει city builders, οπότε της φαίνεται παράξενο αλλά το διασκεδάζει :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.