Jump to content


Προστατευτικά καλύμματα Η/Υ


Recommended Posts

Ψάχνω προστατευτικά καλύμματα οθόνης, πύργου και πληκτρολογίου για σταθερό, αλλά το μόνο που βρίσκω είναι για οθόνη και μόνο για την πρόσθια πλευρά.

 

ANA.HAM0207.jpg
WWW.E-SHOP.GR

Ç ðñüôáóç ôçò Hama èá ðñïóôáôÝøåé ôçí ïèüíç ôïõ Ç/Õ óáò áðü óêüíç, ìéêñï-óêïõðßäéá, êáé õ SKU:ANA.HAM0207

 

Ούτε για πολυμηχανήματα ή εκτυπωτές βρίσκω εύκολα. 

 

20171113120937_611fe7d6.jpeg
WWW.SKROUTZ.GR

Βρες Αξεσουάρ Printers Κάλυμμα στην καλύτερη τιμή! Διάβασε κριτικές & διάλεξε ανάμεσα σε 10+ προϊόντα. Αγόρασε εύκολα μέσω Skroutz!

 

Πού μπορώ να απευθυνθώ; 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, το μέλος ΣτοΠαραΠεντε έγραψε:

Πού μπορώ να απευθυνθώ; 

Σε κάποια καλυμματζού - χωρίς πλάκα. Βρες ύφασμα που σ' αρέσει και πάρε μέτρα. Δεν είναι πια της μόδας, χώρια που σήμερα οι σταθεροί υπολογιστές δουλεύουν 14ωρο. Επίσης, ψάξε στο aliexpress...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτό τα καλύμματα εκτυπωτών/πολυμηχανημάτων είναι υφασμάτινα; Θα δω αν κράτησα το νάιλον που σκέπαζε την οθόνη και το κουτί του σταθερού όταν τα αγόρασα. Δεν έχω τη χρονική πολυτέλεια να ξεσκονίζω κάθε τρεις και λίγο τις επιφάνειες, συν ότι ο καθαρισμός του πύργου απαιτεί χρονοβόρα και σχολαστική δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

34 λεπτά πριν, το μέλος ΣτοΠαραΠεντε έγραψε:

Γι'αυτό τα καλύμματα εκτυπωτών/πολυμηχανημάτων είναι υφασμάτινα; Θα δω αν κράτησα το νάιλον που σκέπαζε την οθόνη και το κουτί του σταθερού όταν τα αγόρασα. Δεν έχω τη χρονική πολυτέλεια να ξεσκονίζω κάθε τρεις και λίγο τις επιφάνειες, συν ότι ο καθαρισμός του πύργου απαιτεί χρονοβόρα και σχολαστική δουλειά.

 

 

Thats the trick 

You dont 

 

Βαλε ανεμιστηρακια να φυσανε προς τα εξω στο επανω τμημα του κουτιου 

Link to comment
Share on other sites

Οταν αναφερα την κουκουλα μηχανης δεν το εκανα τυχαια, εχω στην κατοχη μου καλυμμα πληκτρολογιου απο τετοιο υλικο αγορασμενο απο το

πλαισιο πριν χιλιαδες φεγγαρια, οσο για τον καθαρισμο του πυργου αν εχεις ενα φυσητηρα πανω απο 10 λεπτα δεν θα σε παρει για τον καθαρισεις.

 

289113958_1215143342622128_2656808047735269169_n.thumb.jpg.06ad38f035eea1f28598b8daf1088986.jpg

Έγινε επεξεργασία από Proteas
φωτο
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Το ποιο "δυσκολο" σημειο για μενα ηταν η ψυκτρα του επεξεργαστη (αεροψυξη) αλλα ο φυσητηρας που πηρα εχει και εξτρα σωληνα ειδικα για τετοιες περιπτωσεις.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.