Jump to content



Πρόβλημα με σταθερό τηλέφωνο ασύρματο


panos 12

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά αγοράσαμε ένα ασύρματο σταθερό της panasonic συγκεκριμένα αυτο https://www.skroutz.gr/s/290123/Panasonic-KX-TG2511-Ασύρματο-Τηλέφωνο-με-Aνοιχτή-Aκρόαση-Μαύρο.html    απλά όταν το άνοιξα μέσα δεν είχε τις δικιές του μπαταρίες της panasonic είχε μια μάρκα ότι να ναι, απ όσο είδα όλα τα σταθερά ασύρματα της panasonic εχουνε τις μπαταρίες της ίδιας της εταιρίας, κάλεσα στην panasonic και μου είπανε ότι είναι ύποπτο αυτό να το πάω πίσω το θέμα είναι ότι όλα ήτανε σφραγισμένα δεν ήτανε κάτι ανοιχτο το άλλο θέμα που εχει είναι η ένταση του όταν το έβαλα ήτανε χαμηλή ενώ ήτανε στο τέρμα όταν χτυπούσε, έφυγα λίγο και το έκλεισα τελείως το τηλέφωνο δεν το εβαλα στην βάση του  όταν ξανά γύρισα η ένταση ήτανε ποιο δυνατή, δεν ξερω αν παίζουν ρόλο οι μπαταρίες αλλά γιατί να εχει άλλες μπαταρίες μέσα 

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ στο αλλάζουν, να το πας πίσω μόνο και μόνο για τη δυσλειτουργία με την ένταση.

Αν και έχω τρία panasonic δεν θυμάμαι τι μπαταρίες είχαν.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι όλα είχαν μπαταρίες 550 ή 600mAh και κάποια στιγμή τις άλλαξα με 1000mAh για περισσότερη διάρκεια εκτός βάσης

και αντοχή στο πολύ μπλα μπλα.

Link to comment
Share on other sites

24 λεπτά πριν, το μέλος p55 έγραψε:

ΑΝ στο αλλάζουν, να το πας πίσω μόνο και μόνο για τη δυσλειτουργία με την ένταση.

Αν και έχω τρία panasonic δεν θυμάμαι τι μπαταρίες είχαν.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι όλα είχαν μπαταρίες 550 ή 600mAh και κάποια στιγμή τις άλλαξα με 1000mAh για περισσότερη διάρκεια εκτός βάσης

και αντοχή στο πολύ μπλα μπλα.

Δεν ξερω αν θα το αλλαξουν αλλα ας μου δωσουν μπαταριες της panasonic γιατι να εχει οτι να ναι μεσα μπαταριες, αυτο με την ενταση δεν ξερω μετα ηρθε στα κανονικα του, απο την αλλη η panasonic μου ειπε να το παω πισω μολις τους ειπα οτι δεν ειχε τις μπαταριες της εταιρειας μεσα 

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει πήγα από το κατάστημα ανοίξαμε πολλές συσκευές του ίδιου μοντέλου της panasonic και μόνο μια συσκευασία είχε της panasonic μέσα τις μπαταρίες και μου της έδωσε ολα τα αλλά είχανε άλλες μπαταρίες μέσα, δυστυχώς δεν είναι μόνο το θέμα με τις μπαταρίες είναι και το ότι δεν εχει πολύ ένταση ενώ το ιδιο μοντέλο που το ακουσα αλλού είχε ένταση μεγάλη ολο αυτό μου κανει για απομίμηση  

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.