Jump to content


Πόσο χρειάζομαι το pc που έχω;


TheLab

ποσο χρειαζομαι την ισχύ του pcιού που εχω;  

424 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Εγώ πάλι λίγο απ'όλα... Δε βρήκα κάτι να με αντιπροσωπεύει πλήρως ωστόσο έριξα στο "έχω αυτό που χρειάζομαι"... Βασικά το δικό μου σύστημα είναι ένα αρκετά ισοροππημένο μεσαίο... :D Ένας P4 2.8C συνδυασμένος με 512MB ram και με μια 9600XT. Με όλα αυτά σε καθημερινή βάση σερφάρω ενώ πιο σπάνια παίζω κανένα παιχνίδι (δεν έχω μεγάλες απαιτήσεις άρα με καλύπτει απόλυτα) ή "παίζω" με το sketchup. Τι να κάνω, αυτά (πλην της κάρτας που είναι πρόσφατη) ήταν από τα χαμηλότερα που υπήρχαν το Δεκέμβρη του 2003... Πάντως προβλέπω να κρατάει πολύ καιρό ακόμα (το λιγότερο ένα χρόνο)... :D

Link to comment
Share on other sites

Έχω αυτό που μου χρειάζεται και ίσως και κάτι παραπάνω γιατί και να περίμενα λίγο περισσότερο όταν επεξεργάζομαι φωτογραφίες δε θα έχανα λεφτά ούτε κερδίζω με το να έχω περισσότερα και γρηγορότερα πράγματα. Προτιμώ να βολεύομαι παρά να εντυπωσιάζω

Link to comment
Share on other sites

Βασικα κι εγω λιγο απ΄ολα ειμαι... Ο,τι γκαφρα μαζεψουμε απο την δουλεια, μειον φαγητο, λιγα ξυδια και λοιπα εξοδα διαβιωσης, πανε στο μαυροκουτο μονο και μονο για να γραφω κανα word/chemdraw/origin.

Κανω και κανα Xvid, αλλα οχι ταυτοχρονα....

Χομπυ...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρεπει να ειμαι ο μονος που δεν ανηκω πουθενα....

ΝΑΙ μεν ειμαι μικρος αλλα ο father δεν σκαει σχεδον τιποτα,ο υπολογιστης μου δεν με καλυπτει πουθενα(Παρότι 939 με ΒΗ)τρεχω τα παντα αλλα κυριως βαρια πολυμεσα και λογο αυτου οτι χαρτζιλικι εχω το ριχνω στον υπολογιστη(μεχρι να μεινω ταπι και να περιμενω εναν χρονο ακόμα)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Φιλοι μου ειμαι καινουργιος .... μολις τωρα γραφτηκα εδω!!!!

Εγω εχω αυτο Ακριβως που θελω και ισως λιιιιιιιγο περισοτερο!!!

Πεντιουμ 4 στα 3,2 με 512 μνημη !! Μητρικη ASUS δεν θυμαμε πια ακριβως αλλα 478 σοκετ !!!

καλουτσικη καρτα γραφικων και DVD SONY Γραφτηρι !! Με ολα τα μαματα προγραματα πανω του!!!

:jump: :jump: :jump:

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον το πιο χρησιμο πραγμα που κανω με το PC μου ειναι distributed computing περα απο mp3,video encoding αντε και κανα παιχνιδακι μεχρι 800*600( 1024 αν σηκωνει η καρτα 9600@ΧΤ) και φυσικα σερφαρισμα....με λιγα λογια εχω αυτο που χρειαζομαι....

(2,8C,512MB)

Link to comment
Share on other sites

που και που περναω κατι κρισεις αναβαθμισης.....αλλα τωρα εχω κουλαρει....μιας και το pc μου ειναι μια χαρα.........παντως πιστευω οτι το pc τα κανει ολα και συμφερει.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.