Jump to content



Post your Rides!


jpavly

Recommended Posts

το χρωμα πανω στη μεταλλικη επιφανεια του αυτοκινητου σου προφανως και εχει στεγνωσει.

οι φυσαλιδες αερα που εχουν παραμεινει στο υποστρωμα ειναι που πρεπει να αφησεις να ανεβουν στην επιφανεια πριν κερωσεις.

τι λες ρε φράγμα.Ποιός τα έχει πει αυτά?Να ανέβουν οι φυσαλίδες?Και έστω ότι συνέβαινε κάτι τέτοιο,με στεγνή επιφάνεια οι φυσαλίδες που θα πάνε?

2ον.Η βαφή μου είναι νεροδιάλυτη.ΑΚΑ έχει στεγνώσει πλήρως σε 5 μέρες και μπορείς να του κάνεις ότι θέλεις.

Φανοποιός μου το έχει πεί όταν έβαφα το mondeo...όχι κεροποιός.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

αναλογως το χρώμα ( μαυρο ? ασπρο ? ασημι ? ) και αναλογως το που το εχεις γκαραζ ηλιο κλπ . καλα ειναι παντως να μην το ψαχνεις και τοσο πολυ με τα μηχανοκινητα γιατι τα αγοράζουμε για να γουστάρουμε και οχι για να γουσταρουν . : )

εχω πολύ χρόνο Tm.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ,αλλά.

το κέρωμα θα το κάνεις 2-3 φορές τον χρόνο ξέρω γω το πολύ.

Άσε που εμένα είναι μαύρο μη μεταλλικό και είναι αρκετά πιο ευαίσθητο απ τα μεταλλικά και το χρειαζόταν άσχημα γιατι κάνει γρατζουνιές με το παραμικρό.

Εκτός αυτού σε 1 μήνα που θα κατέβω κρήτη εγώ το κάρο θα είναι κυρίως στην sister και δεν το έχει και πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Να το ζωντανεψω λιγο το θεμα:p

http://i474.photobucket.com/albums/rr104/angel_fot/a_MG_0972.jpg

τρελη κ@υλα το μοτορι

σαν μια 2μετρη ξανθια απεναντι και να σου ψιθυριζει αισθησιακα: ελα και σκισε με αγορι:p

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Σήμερα ήρθε η αμαξάρα και πήγαμε βολτίτσα ως τη Θεσσαλονίκη και γυρίσαμε πριν λίγο.

απ ότι καταλάβατε δεν ασχολήθηκα καθόλου με τη moda μετά το μεσημέρι.

29062009241.jpg

Φίλε Lakiss αύριο θα ακολουθήσω τη συμβουλή.

Ωραία η αμαξάρα, αλλά την κρύβει αυτό το οπελ μπροστά. : P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.