Jump to content


Post your Rides!


jpavly

Recommended Posts

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

καλοταξιδο Γιαννη....Πολυ ωραιο αμαξακι οντως.Το ειδα απο κοντα την ημερα που το πηρε.Βεβαια πολυ βαρυ αμαξι μεχρι που εβγαλε τον 55-200 απο μεσα :p

btw

Η τελευταια φωτο μου εδωσε ιδεα για HDR....Με τριποδο ομως :p

Link to comment
Share on other sites

Thanks παίδες, το αμαξάκι είναι σούπερ. Το πήρα με 2.500 έκπτωση και μου ήρθε πολύ καλά, από το να έπαιρνα μτχ που έψαχνα, επιτέλους μύρισα καινούριο :)

Καμία σχέση με ότι ξέρατε από Hyundai, το συγκεκριμένο είναι παραλαβή από Σλοβακία κιόλας. Πολύ καλή ποιότητα εσωτερικά, εξωτερικά και στο δρόμο αστέρι. Η μηχανούλα του είναι υπάκουη στο γκάζι μέχρι τις 4.000 λόγω στρωσίματος, ενώ από κατανάλωση έχω στην πόλη 7.5 και σε ταξιδάτη διαδρομή 5.6-6.3 ανάλογα το πόδι, θα το μάθω κι άλλο για να πεφτει :)

Οι φωτός είναι με τον 17-70 Sigma όντως, τον προηγούμενο, χωρίς το OS, περισσότερα ΠΜ στον DarkSaga ;)

Link to comment
Share on other sites

Jpavly, καλοτάξιδο, υπερπλήρης βλέπω εξοπλισμός, αλλά έχει αυτόματο κλείδωμα στις πόρτες εν κινήσει; :laughing:

Έχει, έχει πρώην Cliάτε φίλε μου :)

Μετά τα 40χλμ/ωρα κλειδώνουν αυτόματα, του Clio ήταν καλύτερο βέβαια, αλλά wth :D

Κινητήρας DOHC 16V και σε αυτό ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό Γιάννη, το value for money που έχει Hyundai & ΚΙΑ δεν το φτάνει κανένα...

Πραγματικά πολύ καλό, μπήκα σε ενα ιδιο με το δικό σου και μου έκανε εντύπωση ο χώρος και η ποιότητα των πλαστικών του. Και απο διάκοσμο επίσης μια χαρά τα πάει...

Καλοτάξιδο!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.