Jump to content



Post your Rides!


jpavly

Recommended Posts

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

το tridion στο Smart προσφέρει τεράστια προστασία.

108 λέει η RT? ειναι δικό της το πρόγραμμα? εγγύηση φαντάζομαι περίπατο εύκολα..

115 άλογα με 15 κιλά ροπή δίνει η mkb χωρίς να χάσεις την εγγύηση..

BTW Brabus και απλό smart με τα 84 έχουν το ιδιο μοτέρ (με διαφορά στο πρόγραμμα).. αλλα ανάρτηση και ζάντες του brabus δινουν την αίσθηση οτι δεν οδηγάς smart..

Link to comment
Share on other sites

^ωραιος με γεια!

ζαντακι θελει με αλλο προφιλ λαστιχο..λολ τι ειναι αυτο 65αρι? προφιλ

επισης αν ειναι το 160αρι φσι θα του φοραγα ενα ρεβο πανω ριμαπ..

ολα αυτα προαιρετικα..τι θα κανα εγω

16 55 205 φοράω

δεν θέλω μικρότερο προφιλ για τις λακούβες (κρήτη)

για πρόγραμμα το σκέφτομαι απο φθινόπωρο μαζί με μία πολιτισμένη εξάτμιση (αν γίνεται για να είναι πιο ελεύθερο στις ψηλές)

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά έχω τρακάρει με το παλιό Smart και βγήκα άθικτος από μετωπική με Corolla sedan.

Αυτά για όσους απλά λένε ότι είναι κουβάς κρίνοντας από το εξώφυλλο :)

Link to comment
Share on other sites

guys ειναι οκ ο σμαρταρος ειδικα ο καινουργιος ειναι βελτιωμενος κατα πολυ..

το δικο μου ειναι φουλ μπραμπους πακετο με αναρτηση εξατμιση και ζαντικα,

"παταει" αρκετα καλυτερα εκει εξω σε σχεση με ολους αυτους τους κουβαδες που κυκλοφορουν.

επισης εχει τρομερο τρακτιον κοντρολ..! πολυ μελετημενο..

εχω δει αρκετα 451 καινουργια στο συνεργειο τρακαρισμενα..και ειλικρινα το τριντιον κανει απιστευτη δουλεια σε περιπτωση συγκρουσης..

@Teodor_ch

στην φωτο δειχνει πιο μεγαλο το προφιλ,το 55αρι ειναι οκ αστο οπως ειναι..ειναι μια χαρα

@suboy

Και η RT το δινει 115 το ριμαπ,εγω προσωπικα δεν το βλεπω πανω απο 105 αλογα

η εγγυηση δεν παει περιπατο,γιατι πολυ απλα φλασαρεις τον εγκεφαλο με oem μαπ και τους το πας πεσκεσι στην αντιπροσωπεια.

Link to comment
Share on other sites

Μαν ποτε δεν παω σε αντιπροσωπεια ειδικα με πειραγμενο ecu,σε εξουσιοδοτημενο παω παντα,που ξερει ακριβως τι εχω κανει.

δεν νομιζω να φανει κατι αμα φλασαρεις το ecu με το υπαρχον update εισαι οκ.

εντωμεταξυ και μεσα στα κεντρικα στον λαινοπουλο φλασαρουν μπραμπους αβερτα.

ε και σε 3 μηνες ουτο σι αλλος ληγει η εγγυηση,οποτε δεν εχει κανα νοημα η αντιπροσωπεια.

ασε που θα το σουταρω οπου να ναι,καθως με τρωει παλι το ποδι μου για αλογατακια αρκετα..

ειδωμεν

*Υποψιν το ριμαπ που χει γινει ειναι σχετικα "ελαφρυ"

Link to comment
Share on other sites

Στο Smart (παλιο και νεο) δεν παιζει προβλημα με την παραμορφωση του αυτοκινητου (το πιο πιθανο ειναι οτι θα ειναι ελαχιστη) αλλα παιζει μεγαλο προβλημα με την αδρανεια.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=8RAN4gTtc4s]YouTube - Smart ForTwo Coupe Crash Test @ 5th Gear - Crash Test Dummy[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=mz-s1sIoLhU&feature=related]YouTube - Crash Test: 2008 Smart Car ForTwo[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.