Jump to content



Recommended Posts

Αρχική απάντηση από nickstamat [19-08-2005 12:44]

Ρε εφιάλτη, έκανες τη dial-up μου να βλέπει εφιάλτες!

Χίλια συγγνώμη σε όσους ταλαιπώρησα, δεν θα επαναληφθεί.

Εχω συνηθίσει την DSL βλέπεις από όταν ξεκίνησε :tomato: sorry

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pro

Question: που μπορω να βρω θεματα για τα windows χωρις tool bars και συναφη τα οποια σε υποχρεωνουν να βαλεις καποια site?????

:flower: :flower: :confused:

Απαντηστε στο παιδι να μαθουμε και εμεις... Εγω ειχα δοκιμασει το Windowsblinds αλλα δεν ενθουσιαστηκα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Efialtis

Χίλια συγγνώμη σε όσους ταλαιπώρησα, δεν θα επαναληφθεί.

Εχω συνηθίσει την DSL βλέπεις από όταν ξεκίνησε :tomato: sorry

kako συνηθειο η dsl.... καιρος να βαλουμε ολοι..\

DSL rulez

Αρχική απάντηση από saxon_747

Απαντηστε στο παιδι να μαθουμε και εμεις... Εγω ειχα δοκιμασει το Windowsblinds αλλα δεν ενθουσιαστηκα...

αντε να δουμε και αυτα.. αν και περασα το royal ΤΗΕΜΕ pou eida σε αυτο το Θεμα κ μου αρεσει θελω να εχω επιλογες..

:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Αυτές τις χαζομαρούλες έκανα και εγώ με τα icons(ζυγισμένα, στοιχισμένα) και κάθε φορά που άλλαζα vga driver έτρωγα την πίκρα, από τότε auto arranged :hehe:

Xαχαχ!Οχι οταν ειναι να αλλαξω κατι τα τραβαω ολα στο κεντρο κ μενουν μια χαρα :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ακις 64 [Χθες, στις 22:32]

Πως το έκανες αυτό?

Εύκολα, δεξι κλικ στη taskbar, toolbars, desktop. Εμφανίζεται το desktop σαν toolbar πάνω στο taskbar, το "πιάνεις" και το "σέρνεις" εκτός (αφού κάνεις πρώτα unlock το taskbar). Μετά το "κολλάς" σε μια μεριά της οθόνης όπου γίνεται κανονικό toolbar. Παίζεις λίγο με τις επιλογές του (μεγεθος εικονίδιου, κείμενο κλπ.) και έτοιμο. Κάνεις και ένα δεξι κλικ στο desktop, arrange icons by, show desktop icons και κρύβονται από το desktop. Προσωπικά έχω σε auto hide τα taskbar και toolbar γιατί θέλω όλο το χώρο της οθόνης.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.